Oficjalna srebrna moneta została wybita
dla uczczenia 50.rocznicy lądowania na Księżycu.

Rzadko spotykany, wypukły kształt emisji nawiązuje do wyglądu Srebrnego Globu. Awers przedstawia amerykańskiego bielika trzymającego w szponach flagę oraz przypomina dokładną datę pierwszego lądowania - 20 lipca 1969 roku. Rewers zachwyca niezwykle realistycznym odwzorowaniem powierzchni Księżyca. Tłem dla niego jest wielobarwna Ziemia. Łączy je ze sobą symbolicznie przedstawiona trasa Apollo 11 wiodąca z przylądka na Florydzie.

  • Czyste srebro próby 999/1000
  • Rzadko spotykany, wypukły kształt
  • Zaledwie 5000 egz. na świecie
  • Oryginalny Certyfikat Autentyczności
  • Pudełko kolekcjonerskie GRATIS

Wymagający proces technologiczny sprawił że wybito zaledwie 5000 monet. Tak ściśle limitowana liczba egzemplarzy sprawia, że niewielu kolekcjonerów będzie mieć szansę posiadania tej pamiątki.

Moneta, wybita w najwyższej jakości menniczej, jest dziełem Native American Mint – mennicy związanej z nacją Jamul, która została uznana przez Rząd Stanów Zjednoczonych za suwerenny naród i zgodnie z przysługującym jej prawem wybija monety pamiątkowe.

Specyfikacja
Metal:
Czyste srebro próby 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza
Waga:
1 uncja
Średnica:
39,6 mm
Kraj emisji:
USA
Nominał:
1 dolar
Rok emisji:
2019
Limitacja:
5000 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie srebrnej monety "Lądowanie na Księżycu", w cenie 490 zł (+ 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup emisji nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym numizmatem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu monety. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany numizmat. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.