Ekskluzywny krzyżyk z łańcuszkiem ozdobiony jest aż 12 mieniącymi się blaskiem cyrkoniami. Został wykonany ze srebra wysokiej próby 925/1000 i selektywnie uszlachetniony 18-karatowym złotem.

Cyrkonie wkomponowane w krzyżyk są idealnym wykończeniem każdej ozdoby biżuteryjnej. Doskonale odbijają światło, dając ciekawe, wielobarwne refleksy. Ze względu na swoje właściwości optyczne uważane są za bardzo dobrą imitację diamentu.

Do bezpiecznego i efektownego przechowywania srebrnego krzyżyka z cyrkoniami przeznaczony jest elegancki aksamitny woreczek.

Tak, zamawiam uszlachetniony 18-karatowym złotem srebrny krzyżyk z cyrkoniami w cenie 259 zł (+12,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. 

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy. 

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Specyfikacja
Metal:
Srebro próby 925/1000
Uszlachetnienie:
18-karatowe złoto
Wymiary krzyżyka:
1,7 x 2,5 cm
Długość łańcuszka:
ok. 46 cm
Zdobienie:
12 cyrkonii, każda o średnicy ok. 1,8 mm