Prawdziwa czterolista koniczyna "Wieczne szczęście"

Koniczyna jest jedną z najbardziej popularnych roślin. Szacuje się, że na ok. 10 000 trójlistnych koniczynek przypada jedna czterolistna. Ta wyjątkowa rzadkość występowania spowodowała, że została uznana za symbol szczęścia, a znalezienie jej lub otrzymanie w prezencie ma przynieść powodzenie.

Pierwsza taka srebrna moneta

Po raz pierwszy na świecie ta wyjątkowa czterolistna roślina została wkomponowana w monetę wybitą w czystym srebrze próby 999/1000 - stemplem lustrzanym i pokryta 24-karatowym złotem.

To unikatowe połączenie jest wynikiem pracy wielu utalentowanych rzemieślników zaangażowanych w zebranie prawdziwych, specjalnie wyselekcjonowanych koniczyn, które następnie są suszone i pokrywane kilkoma warstwami różnych tworzyw, w tym miedzi. Proces ten pozwala zachować niezwykle realistyczny kształt roślin i jak największą liczbę detali. Zwieńczeniem prac jest uszlachetnienie czystym złotem, które wspaniale podkreśla urok symbolu szczęścia. Obecność we wnętrzu prawdziwej rośliny powoduje, że każda moneta jest niepowtarzalnym arcydziełem sztuki menniczej.

  • Prawdziwa czterolistna koniczyna
  • Uszlachetnienie 24-karatowym złotem
  • Drewniane pudełko kolekcjonerskie
  • Idealny pomysł na prezent

Na szczególną uwagę zasługuje również sam projekt przedstawiony na monecie, na który składa się pełna szczegółów kompozycja roślin i kwiatów przypominająca łąkę.

Monecie z prawdziwą czterolistną koniczyną towarzyszy certyfikat gwarantujący jej autentyczność i kunsztowne wykonanie oraz specjalnie zaprojektowane drewniane pudełko kolekcjonerskie z nadrukiem na wieczku.

Światowa limitacja to zaledwie 2021 egzemplarzy.

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie srebrnej monety "Wieczne szczęście" wraz z Certyfikatem Autentyczności oraz pudełkiem kolekcjonerskim w cenie 790 zł (+12,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Zamówienie obejmuje tylko opisaną monetę. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. Numizmat zostanie wysłany w stanie menniczym. 

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy. 

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Specyfikacja
Emitent:
Niue
Nominał:
1 dolar
Rok emisji:
2021
Stan zachowania:
Menniczy
Stempel:
Lustrzany
Metal:
Czyste srebro 999/1000
Masa:
1 uncja (31,1 g)
Średnica:
38,61 mm
Limitacja:
2021 egzemplarzy
Platerowanie:
Czyste złoto
Zdobienie:
Prawdziwa czterolistna koniczyna