Najsłynniejszy polski wzór ludowy - Łowicki Kogut przeniesiony na 1 uncję czystego srebra!

Medal uwieczniający wzór zaczerpnięty z tradycyjnych łowickich wycinanek zachwyca bogactwem kolorów. Wielobarwny motyw z niezwykłą precyzją został przeniesiony na lustrzaną powierzchnię srebrnego krążka. Kogut otoczony jest misternie wykonanymi łowickimi ornamentami. W dolnej części awersu umieszczono napis "KOGUT ŁOWICKI".

Rewers również zdobią ludowe ornamenty, a w centralnej części, w otoku znajduje się napis: POLSKIE WZORY LUDOWE.

Medal jest prawdziwym dziełem sztuki menniczej. Dodatkowo każdy egzemplarz jest unikatem!

Tylko 1000 medali na świecie!

Całkowita limitacja medalu została ograniczona do zaledwie 1000 egzemplarzy. Dodatkowo każdy ma wygrawerowany indywidualny numer na rancie. To sprawia, że numizmaty są niepowtarzalne.

Łowickie wycinanki

Wycinanki, których tradycja w Polsce sięga XIX wieku, przybierają różne formy. Jedną z nich jest dość specyficzna, pochodząca z regionu łowickiego. Słynie on mianowicie z tzw. naklejanek. Tworzenie ich polega na naklejaniu na siebie kolejnych warstw kolorowego papieru, które tworzą w efekcie wielobarwną wycinankę. Doskonałym jej przykładem jest właśnie łowicki kogut.

Pudełko kolekcjonerskie i Certyfikat Autentyczności GRATIS

Medal "Kogut Łowicki" umieszczony jest w eleganckim czarnym pudełku kolekcjonerskim, towarzyszy mu Certyfikat Autentyczności, wystawiony przez Skarbnicę Narodową.

Specyfikacja
Metal:
Srebro 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
31,1 g
Średnica:
45 mm
Kraj emisji:
Polska
Rok emisji:
2017
Limitacja:
1000 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie srebrnego medalu "Kogut Łowicki" w cenie 490 zł (+ 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.