Polska na mistrzostwach świata w Katarze
- zdobądź pierwszy uszlachetniony czystym złotem medal pamiątkowy!

W niedzielę rozpoczęło się wielkie święto futbolu – mistrzostwa świata w piłce nożnej.
Nasza reprezentacja narodowa po zwycięskim barażu ze Szwecją awansowała na mundial i po raz
kolejny w historii zmierzy się z najlepszymi na turnieju finałowym w Katarze!

Aby uświetnić udział reprezentacji Polski na mundialu w Katarze, wybito wyjątkowy medal upamiętniający wielkie chwile polskiej piłki.

 • Uszlachetnienie czystym złotem 999/1000
 • Okazały rozmiar - 40 mm średnicy
 • Najwyższa jakość mennicza - stempel lustrzany

Pierwsze 1000 egzemplarzy zostało dodatkowo opatrzonych indywidualnym numerem emisyjnym na rancie. Radzimy zamówić szybko - najlepiej jeszcze dzisiaj!

Imponujący projekt medalu

Projekt awersu medalu "Polska na Mistrzostwach Świata 2022" jest doprawdy imponujący:

 • na awersie w centralnej części przedstawia orła lądującego na piłce – symbolizuje on waleczność naszych piłkarzy,
 • bogata ornamentyka awersu została zaczerpnięta z nowoczesnych katarskich aren piłkarskich,
 • atmosferę piłkarskiego święta podgrzewają wiwatujący kibice znajdujący się na drugim planie!

Piłka nożna to sport narodowy Polaków! Biało-Czerwoni odnieśli wiele niezapomnianych sukcesów w przeszłości, które zostały upamiętnione na specjalnie przygotowanej serii numizmatów "Złote Lata Polskiego Futbolu". Najnowszy z nich jest dostępny dla Państwa właśnie teraz!

Brelok piłkarski GRATIS!

Ważne: już z drugim medalem w kolekcji otrzymają Państwo brelok piłkarski platerowany cennym srebrem 925/1000 GRATIS!

Specyfikacja
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
lustrzany
Metal:
miedź
Masa:
26 g
Średnica:
40 mm
Platerowanie:
czyste złoto 999/1000
Limitacja pierwszego medalu:
1000 sztuk z indywidualnym numerem emisyjnym
Limitacja kolekcji:
3000 kompletnych kolekcji

Złote Lata Polskiego Futbolu

Numizmat „Polska na Mistrzostwach Świata 2022” rozpoczyna serię „Złote Lata Polskiego Futbolu”, składającą się z uszlachetnionych czystym złotem medali, które upamiętniają najważniejsze osiągnięcia i wielkie chwile polskiej piłki. To wspaniała pamiątka dla każdego Polaka. Zakup pierwszego medalu daje ekskluzywne prawo pierwszeństwa do zakupu pozostałych medali z tej otwartej kolekcji.

Numizmaty z serii „Złote Lata Polskiego Futbolu” upamiętniają sukcesy polskiej reprezentacji narodowej, m.in.:

 • olimpijskie złoto z Monachium (Polska–Węgry 2:1, Monachium 1972)
 • niezapomniany mecz na Wembley o awans do X Mistrzostw Świata w RFN (Polska–Anglia 1:1, Wembley 1973)
 • brąz XII Mistrzostw Świata (Polska–Francja 3:2, Alicante 1982)
 • srebrny medal na XXI Igrzyskach Olimpijskich (Polska-Brazylia 2:0, Toronto 1976)
 • najwyższe zwycięstwo w okresie PRL-u; rekord strzelecki kraju, który obowiązywał do kwietnia 2009 roku (Polska–Norwegia 9:0, Szczecin 1963)
 • brązowy medal na X Mistrzostwa Świata (mecz Polska–Brazylia 1:0, Monachium 1974).

Niska limitacja - tylko 3000 kolekcji!

O wartości kolekcjonerskiej tej serii świadczy niska limitacja – jedynie 3000 kolekcji dostępnych na świecie. Emisje związane z wydarzeniami sportowymi od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kolekcjonerów. Oficjalne monety olimpijskie czy numizmaty piłkarskich mistrzostw biją za każdym razem rekordy popularności.

Złożenie zamówienia na premierowy medal „Polska na Mistrzostwach Świata 2022” wiąże się z prawem pierwszeństwa do otrzymywania kolejnych medali uszlachetnionych czystym złotem, wchodzących w skład kolekcji "Złote Lata Polskiego Futbolu".

W ramach kolekcji akcesoria GRATIS:

 • Z trzecią przesyłką elegancka szkatuła do przechowywania i ekspozycji wartościowych medali.
 • Z drugą przesyłką brelok piłkarski platerowany cennym srebrem 925/1000 GRATIS.
 • Certyfikaty Autentyczności wraz z każdym medalem gwarantujące najwyższą jakość menniczą i uszlachetnienie czystym złotem.
 • Imienne Świadectwo Własności kolekcji z indywidualnym numerem.

Brelok piłkarski GRATIS!

W ramach kolekcji „Złote Lata Polskiego Futbolu” prześlemy brelok piłkarski GRATIS! To prawdziwa gratka dla każdego fana futbolu. Brelok składa się z piłki i buta piłkarskiego z symbolicznym numerem 9. Radzimy nie zwlekać z zamówieniem!

Tak, chcę rozpocząć zbieranie uszlachetnionych czystym złotem medali z kolekcji "Złote Lata Polskiego Futbolu”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym pamiątkowym, uszlachetnionym złotem medalem "Polska na Mistrzostwach Świata 2022", zamawiam go w cenie 69,50 zł. 

Jeżeli zatrzymam ten medal, otrzymam pozostał medale z tej otwartej kolekcji (tj. bez określonej z góry liczby egzemplarzy) w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 139 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconej już emisji, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.