Jubileuszowy medal uszlachetniony czystym złotem:
Wadowice - tu wszysttko się zaczęło

Z okazji 100. rocznicy urodzin Ojca Świętego Skarbnica Narodowa przygotowała emisję specjalną upamiętniającą miejsce narodzin Papieża Polaka - Wadowice.

Jan Paweł II zawsze z sentymentem wspominał swoje dzieciństwo i młodość: „(…) tu, w tym mieście, w Wadowicach, wszystko się zaczęło. I życie się zaczęło, i szkoła się zaczęła, i studia się zaczęły, i teatr się zaczął. I kapłaństwo się zaczęło”.

Jubileuszowa emisja "Wadowice - tu wszystko się zaczęło" została wybita stemplem lustrzanym - w najwyższej jakości menniczej. Jej ekskluzywny charakter podkreśla uszlachetnienie czystym, 24-karatowym złotem.

Awers medalu przedstawia popiersie Karola Wojtyły, w tle pokazana jest bazylika ofiarowania Najświętszej Maryi Panny oraz zegar kościelny z napisem: „Czas ucieka wieczność czeka”, a także Chrzcielnica, przy której przyszłemu papieżowi udzielono Chrztu Świętego. Rewers medalu przedstawia herb papieski Jana Pawła II.

Specyfikacja
Metal:
Stop platerowany 24-karatowym złotem
Jakość:
Najwyższa - stempel lustrzany
Waga:
16 g
Średnica:
34 mm
Kraj emisji:
Polska
Rok emisji:
2020

Tak, zamawiam pamiątkowy medal "Wadowice, tu wszystko się zaczęło". Otrzymam go w cenie 99 zł (+11,95 zł koszt pakowania i wysyłki). 

Mam 14 dni na zapoznanie się z medalem. Przysługuje mi pełne prawo do jego zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.