Jedna z najważniejszych kart historii Polski została zapisana: 27 kwietnia 2014 roku Jan Paweł II został ogłoszony świętym. Ze względu na wagę wydarzenia, każdy chce posiadać jego cenną pamiątkę o nieprzemijającej wartości, którą można przekazać przyszłym pokoleniom i która pozwoli zachować wspomnienie o Świętym Papieżu Polaku na zawsze! Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Skarbnica Narodowa wyemitowała unikalny i ściśle limitowany pamiątkowy medal „Święty Jan Paweł II”.

Ten fascynujący, historyczny numizmat spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów:

  • wybity w najwyższej jakości menniczej, stemplem lustrzanym
  • uszlachetniony najbardziej cennym, 24-karatowym złotem!  

Prosimy zamówić ją już teraz, zanim ta ściśle limitowana edycja zostanie wyprzedana!

Uszlachetniony czystym złotem medal „Święty Jan Paweł II” rozpoczyna wspaniałą kolekcję „Jan Paweł II – powołany do świętości”. Została ona opracowana we współpracy z byłym Kanclerzem Kurii Metropolitalnej Warszawskiej, Księdzem Infułatem Grzegorzem Kalwarczykiem.

Zamówienie pierwszego medalu oznacza uzyskanie prawa pierwszeństwa zakupu kolejnych uszlachetnionych złotem numizmatów z tej papieskiej serii. Upamiętnia ona kluczowe wydarzenia i dziedzictwo pontyfikatu św. Jana Pawła II – jednej z najważniejszych postaci w historii Polski, jeśli nie najważniejszej!

Specyfikacja
Metal:
stop platerowany 24-karatowym złotem
Jakość:
najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
16 g
Średnica:
34 mm
Kraj emisji:
Polska
Limitacja:
7 500 kompletnych kolekcji

Medale upamiętniające uszlachetnione 24-karatowym złotem, upamiętniające najważniejsze wydarzenia i dziedzictwo pontyfikatu!

Uszlachetniony złotem medal „Święty Jan Paweł II” rozpoczyna wspaniałą kolekcję „Jan Paweł II – powołany do świętości”. Upamiętnia ona najważniejsze wydarzenia i dziedzictwo pontyfikatu wybitnej osobistości, jaką był nasz Wielki Rodak.

  • Uszlachetnienie 24-karatowym złotem
  • Ścisła limitacja - tylko 7 500 dostępnych kolekcji
  • Najwyższa jakość mennicza

Cenne medale z tej serii ukazują ważne wydarzenia pontyfikatu m.in. wybór Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową – medal „Habemus papam” czy pierwszą wizytę nowo wybranego papieża w Ojczyźnie – medal „I pielgrzymka do Polski”.

Wszystkie numizmaty zostały wybite w najwyższej jakości menniczej - stemplem lustrzanym i uszlachetnione 24-karatowym złotem.

Kolekcja powstała przy współpracy z byłym Kanclerzem Kurii Metropolitalnej Warszawskiej, Księdzem Infułatem Grzegorzem Kalwarczykiem. Ilość dostępnych kolekcji jest ograniczona do jedynie 7 500 na całym świecie.

Razem z medalami kolekcjonerzy otrzymują GRATIS:

  • Certyfikaty Autentyczności gwarantujące prawdziwość każdego uszlachetnionego złotem medalu
  • Indywidualnie numerowane Świadectwo Własności kolekcji
  • Szkatułę kolekcjonerską do przechowywania i zabezpieczenia cennego zbioru

Tak, chcę rozpocząć zbieranie platerowanych złotem medali pamiątkowych "Jan Paweł II – powołany do świętości". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem z kolekcji: Święty Jan Paweł II", zamawiam go  w preferencyjnej cenie 49 zł (zamiast ceny regularnej 99 zł) bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.

Jeżeli zatrzymam ten pamiątkowy medal, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze medale z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby medali) kolekcji, każdy w cenie regularnej 99 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.