Oryginalne monety Stanów Zjednoczonych Ameryki

Uszlachetnione 24-karatowym złotem

USA Quarters - pamiątkowe monety ćwierćdolarowe

Ocena kolekcjonerów: 4.2

5
  • Pamiątkowe ćwierćdolarówki uszlachetnione 24-karatowym złotem
  • Wyjątkowy zegarek "Gold Eagle" z limitowanej serii za złotówkę!
  • Bogate akcesoria kolekcjonerskie
  • Rodzaj: Kolekcja
  • Ilość: Pełna dostępność
Cena: 99,90 zł

US Quarters – pierwszy raz uszlachetnione złotem

USA Quarters - po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych wszystkie amerykańskie stany uhonorowano pamiątkowymi monetami ćwierćdolarowymi. Rząd federalny USA od 1999 r. emitował rok rocznie monety ćwierćdolarowe upamiętniające kolejno wszystkie stany. Zaledwie 5 ćwierćdolarówek emitowano każdego roku w ramach programu. Upamiętniają one rok powstania a także charakterystyczne symbole każdego regionu.

Ze względu na swą szczególną atrakcyjność kolekcja oficjalnych ćwierćdolarowych monet Stanów Zjednoczonych stała się niezwykle popularna wśród kolekcjonerów na całym świecie. Teraz po raz pierwszy monety te uszlachetniono 24-karatowym złotem.

Oferta ta jest ściśle ograniczona do tylko 10.000 kompletnych kolekcji.

Monety będą dostarczane raz w miesiącu, w zestawach po dwie.

W ramach serii kolekcjonerzy otrzymają GRATIS:

  • Certyfikat do każdej monety, który gwarantuje autentyczność monet USA Quarters
  • Osobiste imienne Świadectwo Własności opatrzone indywidualnym numerem
  • Kolekcjonerski klaser z mapą USA do eleganckiej prezentacji monet
  • Dodatkowo nabędą Państwo zegarek na rękę „Gold Eagle” za symboliczne 1 zł!
Cena: 99,90 zł
Specyfikacja
Metal:
Miedzionikiel
Uszlachetnienie:
24-karatowe złoto
Średnica:
24,26 mm
Kraj emisji:
Stany Zjednoczone Ameryki
Nominał:
1/4 dolara
Rok emisji:
1999 - 2008
Limitacja:
10 000 kompletnych kolekcji

Początek fascynującej przygody kolekcjonerskiej!

USA Quarters to szansa zebrania jednej z najbardziej znanych na świecie kolekcji monet: pokryte 24-karatowym złotem ćwierćdolarówki, upamiętniające 50 stanów USA. 

Od 1999 r. Mennica Stanów Zjednoczonych emitowała każdego roku monety ćwierćdolarowe upamiętniające wszystkie amerykańskie stany. Przypominają one rok powstania a także charakterystyczne atrybuty każdego ze stanów.

Kolekcjonerzy na całym świecie cenią sobie USA Quarters, szczególnie w wersji uszlachetnionej czystym złotem.

Gwarancja Skarbnicy Narodowej

Niepowtarzalna możliwość skompletowania całej kolekcji – i gwarancja stałej ceny za monetę. Dodatkowo do każdej kolekcji dołączone są wysokiej jakości akcesoria bez żadnych dodatkowych opłat!

Rezerwacja bez ryzyka

Rezerwacja nie stanowi zobowiązania do zakupu, nie wiąże się z żadnym ryzykiem ani żadnymi dodatkowymi kosztami. Jeżeli emisja nie spełni oczekiwań, można ją odesłać w ciągu 14 dni od daty otrzymania. 

Tak, chcę rozpocząć zbieranie pamiątkowych monet ćwierćdolarowych "USA Quarters". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszymi dwiema emisjami, proszę o przesłanie monet „New York” oraz „Delaware” w cenie regularnej 49,95 zł każda – bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę.

Jeżeli zatrzymam te dwa numizmaty, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze uszlachetnione złotem monety z tej otwartej kolekcji (tj. bez określonej z góry liczby numizmatów), po dwie w przesyłce, każda moneta w cenie regularnej 49,95 zł (+ 9,95 zł pakowanie i przesyłka). Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconej już monety zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmaty zostaną wysłane w stanie menniczym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.