Medale upamiętniające najważniejsze wydarzenia pontyfikatu Jana Pawła II

Pamiątkowa emisja z okazji 100. rocznicy urodzin Papieża Polaka

Jan Paweł II - Człowiek, który zmienił świat

Jan Paweł II - Człowiek, który zmienił świat

Twoja ocena będzie pierwsza!

0
  • Kolekcja medali pamiątkowych w hołdzie Janowi Pawłowi II
  • Najwyższa jakość mennicza - stempel lustrzany
  • Ścisły limit - jedynie 10 000 kolekcji na cały świat
  • Rodzaj: Kolekcja
  • Ilość: Ograniczona dostępność
Regularna cena: 199 zł
Cena: 99 zł

Święty Jan Paweł II
100. rocznica urodzin Papieża Polaka

Medal "Święty Jan Paweł II" stanowi szczególny hołd złożony naszemu Wielkiemu Papieżowi. To wyjątkowy sposób i okazja, aby na zawsze zachować pamięć o Janie Pawle II i o przełomowych wydarzeniach, na które miał znaczący wpływ.

Emisja ta utrwala wspomnienia tego niezwykłego i jednego z najdłuższych pontyfikatów w dziejach Kościoła katolickiego.

  • Najwyższa jakość mennicza - stempel lustrzany
  • Emisja w stopie srebra 500/1000
  • Certyfikat Autentyczności dołączony do każdego medalu
  • Preferencyjna cena pierwszej emisji - tylko 99 zł (zamiast 199 zł)
  • Ścisły limit – jedynie 10 000 kolekcji na świat

Medal "Święty Jan Paweł II" rozpoczyna kolekcję „Jan Pawel II – człowiek, który zmienił świat”, upamiętniającą najważniejsze wydarzenia i dziedzictwo pontyfikatu tak wybitnej osobistości w dziejach całego świata, jaką był nasz Rodak.

Jedynie 10 000 Polaków  będzie miało szansę stać się posiadaczem tej niezwykłej kolekcji.

Regularna cena: 199 zł
Cena: 99 zł
Specyfikacja
Metal:
Stop srebra 500/1000
Jakość:
Najwyższa jakość mennicza - stempel lustrzany
Waga:
15 g
Średnica:
34 mm
Kraj emisji:
Polska

Kolekcja medali papieskich
"Jan Paweł II - Człowiek, który zmienił świat"

Medale wchodzące w skład kolekcji papieskiej dokumentują najważniejsze wydarzenia pontyfikatu Jana Pawła II. Wybite są w najwyższej jakości menniczej - stemplem lustrzanym w stopie srebra 500/1000. Każdemu z nich towarzyszy Certyfikat Autentyczności z wyczerpującą informacją poświęconą upamiętnianemu wydarzeniu. Kolekcjonerzy otrzymują także Świadectwo Własności z indywidualnym numerem i specjalnie zaprojektowane drewniane pudełko do bezpiecznego i eleganckiego przechowywania cennych numizmatów.

Kolekcję otwiera medal "Święty Jan Paweł II", który stanowi szczególny hołd złożony naszemu Wielkiemu Papieżowi. Upamiętniono w niej także inne, najistotniejsze wydarzenia pontyfikatu począwszy od wyboru Naszego Rodaka na Stolicę Piotrową 16 października 1978 roku, poprzez liczne pielgrzymki do Polski i innych krajów świata, watykańskie audiencje, spotkania z młodzieżą, aż po smutne wydarzenia z kwietnia 2005 roku, które zamknęły ten jakże istotny etap w życiu Polski, jej mieszkańców oraz  całego Kościoła Katolickiego.

Awersy medali ukazują poszczególne wydarzenia z życia Ojca Świętego, wspólny rewers zawiera herb papieski oraz datę urodzin i śmierci Jana Pawła II. Artystyczne wzornictwo i najwyższa jakość mennicza spełniają wszelkie oczekiwania i wymagania kolekekcjonerów. Medale wykonane są ze stopu o zawartości srebra 500/1000, mają 34 mm średnicy. Kolekcja ma charakter otwarty - bez określonej w chwili emisji ilości elementów. Ilość dostępnych kolekcji ograniczona jest do jedynie 10 000 na całym świecie!

Tak, chcę rozpocząć zbieranie pamiątkowych medali "Jan Paweł II – Człowiek, który zmienił świat". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem z kolekcji: "Święty Jan Paweł II", zamawiam go w preferencyjnej cenie 99 zł (zamiast ceny regularnej 199 zł) bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Dotatkowo otrzymam album o Janie Pawle II za 1 zł. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.
 
Jeżeli zatrzymam ten pamiątkowy medal, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze medale z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby medali) kolekcji, każdy w cenie regularnej 199 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.
 
Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.
 
Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.
 
Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.
 
Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.
 
Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.