Replika najcenniejszej polskiej monety w złocie!

100 dukatów Zygmunta III Wazy z 1621 r.

Repliki najdroższych złotych monet

Repliki najdroższych złotych monet

Ocena kolekcjonerów: 5.0

2
  • 12 złotych replik najcenniejszych monet na świecie 
  • Złoto próby 585/1000
  • Najwyższa jakość mennicza – stempel lustrzany
  • Tylko 1000 zestawów 
  • Rodzaj: Kolekcja
  • Ilość: Ograniczona dostępność
Regularna cena: 690 zł
Cena: 340 zł

Najcenniejsza moneta polska: 100 dukatów Zygmunta III Wazy

Złota replika teraz w Twoim domu! 

100 duktów Zygmunta III Wazy to najcenniejsza moneta polska. W styczniu 2018 roku na aukcji w Stanach Zjednoczonych ustanowiła kolejny rekord zakończony sprzedażą za kwotę 2 160 000 USD. Moneta ta jest uważana za jedną z najlepszych pod względem artystycznym i najbardziej wartościowych na świecie.

Celem emisji 100 duktów Zygmunta III Wazy było uczczenie polskiego zwycięstwa pod Chocimiem nad Turkami, ukazanie potęgi Rzeczpospolitej i majestatu polskiego króla, jako obrońcy chrześcijaństwa przed niewiernymi.

To największa złota moneta w Europie. Została wybita w mennicy bydgoskiej w 1621 roku. Jej projektantem był jeden z najwybitniejszych europejskich medalierów, Szwajcar Samuel Ammon.

Replika najdroższej i najpiękniejszej polskiej monety - 100 dukatów Zygmunta III Wazy z 1621 roku - została wybita w złocie próby 585/1000, w najwyższej jakości menniczej - stemplem lustrzanym.

 

Oszczędż aż 350 zł! 

Zamawiając jeszcze dziś złotą replikę studukatówki, zapłacisz za nią tylko 340 zł zamiast 690 zł. Tym samym oszczędzisz aż 350 zł! Przesyłka gratis! 

 

Legendarne Złote Monety Świata

Złota replika studukatówki jest częścią zestawu, składającego się z 12 replik złotych monet, wartych w oryginale wiele milionów dolarów. Więcej na ten temat w zakładce "O zestawie". 

Regularna cena: 690 zł
Cena: 340 zł
Specyfikacja
Metal:
Złoto 585/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
1,55 g
Średnica:
17 mm
Rok emisji:
2018
Limitacja:
1000 kolekcji

Legendarne Złote Monety Świata - zestaw wart w oryginale wiele milionów dolarów teraz w Twoim domu! 

Każdy kolekcjoner marzy, by stać się posiadaczem najsłynniejszych monet świata, ale niektóre z nich są unikatami, a wartość innych przekracza miliony dolarów. Teraz skarby światowego mennictwa są w zasięgu Twojej ręki dzięki serii złotych replik "Legendarne Złote Monety Świata". 

Złota replika "100 dukatów Zygmunta III Wazy z 1621 roku" otwiera zestaw 12 złotych replik "Legendarne Złote Monety Świata". W jej skład wchodzą repliki najbardziej znanych monet w dziejach numizmatyki, stanowiące przedmiot pożądania kolekcjonerów na całym świecie. Ze względu na niezwykłą historię, łączącą się z każdą z nich, uważane są za najcenniejsze i najciekawsze złote monety świata.

Niezwykły kunszt wykonania, bicie w najwyższej jakości menniczej stemplem lustrzanym, jak również ścisły limit wynoszący 1000 zestawów, stanowią o jej wyjątkowej wartości dla kolekcjonerów.

Cenne złoto (Au 585/1000) i najwyższa technologia mennicza sprawiły, że wszystkie repliki w tej kolekcji zachowały najdrobniejsze szczegóły oryginałów. 

 

W ramach zestawu "Legendarne Monety Świata" gwarantujemy gratis:

  • Imienne Świadectwo Własności Kolekcji
  • Certyfikat Autentyczności Mennicy Berlińskiej
  • Ekskluzywne drewniane pudełko do bezpiecznej ekspozycji replik.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie złotych replik z zestawu "Legendarne Złote Monety Świata". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą repliką z kolekcji: "100 dukatówką Zygmunta III Wazy z 1621 roku", zamawiam ją w cenie preferencyjnej 340 zł bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. 

Jeżeli zatrzymam tę replikę, otrzymam pozostałe 11 replik w ok. miesięcznych odstępach, każdą w cenie regularnej 690 zł. (łączna cena tych 11 replik to 7590 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne repliki z zestawu są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki z repliką z zestawu "Legendarne Złote Monety Świata". Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą repliką. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu numizmatu  tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconej już repliki, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w najwyższej jakości menniczej.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką, wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.