Medale upamiętniające najważniejsze wydarzenia pontyfikatu Jana Pawła II

Pamiątkowa emisja w hołdzie Wielkiemu Papieżowi

Jan Paweł II - Człowiek, który zmienił świat

Jan Paweł II - Człowiek, który zmienił świat

Twoja ocena będzie pierwsza!

0
  • Kolekcja medali pamiątkowych w hołdzie Janowi Pawłowi II
  • Najwyższa jakość mennicza - stempel lustrzany
  • Ścisły limit - jedynie 10 000 kolekcji na cały świat
  • Rodzaj: Kolekcja
  • Ilość: Pełna dostępność
Regularna cena: 199 zł
Cena: 99 zł

Święty Jan Paweł II

Najpiękniejsza pamiątka pontyfikatu Papieża Polaka

Medal "Święty Jan Paweł II" stanowi szczególny hołd złożony naszemu Wielkiemu Papieżowi. To wyjątkowy sposób i okazja, aby na zawsze zachować pamięć o Janie Pawle II i o przełomowych wydarzeniach, na które miał znaczący wpływ.

Emisja ta utrwala wspomnienia z tego niezwykłego i jednego z najdłuższych pontyfikatów w dziejach Kościoła katolickiego.

  • Najwyższa jakość mennicza - stempel lustrzany
  • Emisja w stopie srebra 500/1000
  • Certyfikat Autentyczności dołączony do każdego medalu
  • Promocyjna cena pierwszej emisji - tylko 99 zł (zamiast 199 zł)
  • Ścisły limit – jedynie 10 000 kolekcji na świat

Medal "Święty Jan Paweł II" rozpoczyna kolekcję „Jan Pawel II – człowiek, który zmienił świat”, upamiętniającą najważniejsze wydarzenia i dziedzictwo pontyfikatu tak wybitnej osobistości w dziejach całego świata, jaką był nasz Rodak.

Jedynie 10 000 Polaków  będzie miało szansę stać się posiadaczem tej niezwykłej kolekcji.

Regularna cena: 199 zł
Cena: 99 zł
Specyfikacja
Metal:
Stop srebra 500/1000
Jakość:
Najwyższa jakość mennicza - stempel lustrzany
Waga:
15 g
Średnica:
34 mm
Kraj emisji:
Polska

"Jan Paweł II - Człowiek, który zmienił świat" to pierwsza pamiątkowa kolekcja opracowana we współpracy z Kanclerzem Kurii Metropolitalnej Warszawskiej.

Medale wchodzące w jej skład dokumentują najważniejsze wydarzenia pontyfikatu Jana Pawła II. Wybite są w najwyższej jakości menniczej - stemplem lustrzanym w stopie srebra 500/1000. Każdemu z nich towarzyszy Certyfikat Autentyczności z wyczerpującą informacją poświęconą upamiętnianemu wydarzeniu. Kolekcjonerzy otrzymują także Świadectwo Własności z indywidualnym numerem i specjalnie zaprojektowane drewniane pudełko do bezpiecznego i eleganckiego przechowywania cennych numizmatów.

Kolekcję otwiera medal "Święty Jan Paweł II", który stanowi szczególny hołd złożony przez Skarbnicę Narodową naszemu Wielkiemu Papieżowi. Kolekcja ta upamiętnia najistotniejsze wydarzenia pontyfikatu począwszy od wyboru Naszego Rodaka na Stolicę Piotrową 16 października 1978 roku, poprzez liczne pielgrzymki do Polski i innych krajów świata, watykańskie audiencje, spotkania z młodzieżą, aż po smutne wydarzenia z kwietnia 2005 roku, które zamknęły ten jakże istotny etap w życiu Polski i jej mieszkańców oraz w życiu całego Kościoła Katolickiego.

Awers emisji przedstawia zawsze poszczególne wydarzenia, rewers zaś herb papieski oraz datę urodzin i śmierci Jana Pawła II. Jej artystyczne wzornictwo i najwyższa jakość mennicza spełniają wszelkie oczekiwania i wymagania. Medale wykonane są ze stopu o zawartości srebra 500/1000, mają 34 mm średnicy. Kolekcja ma charakter otwarty - bez określonej w chwili emisji ilości elementów. Ilość dostępnych kolekcji ograniczona jest do jedynie 10 000 na całym świecie!

Tak, chcę rozpocząć zbieranie pamiątkowych medali "Jan Paweł II – Człowiek, który zmienił świat". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem z kolekcji: "Święty Jan Paweł II", zamawiam go w preferencyjnej cenie 99 zł (zamiast ceny regularnej 199 zł) bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Dotatkowo otrzymam album o Janie Pawle II za 1 zł. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.
 
Jeżeli zatrzymam ten pamiątkowy medal, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze medale z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby medali) kolekcji, każdy w cenie regularnej 199 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.
 
Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.
 
Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.
 
Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.
 
Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.
 
Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.