„Mona Lisa" Leonarda da Vinci

Najsłynniejszy obraz świata uwieczniony na sztabce numizmatycznej uszlachetnionej czystym srebrem i złotem

Arcydzieła Malarstwa Światowego

Twoja ocena będzie pierwsza!

0
 • Platerowanie: 24-kartowe złoto i srebro 999/1000
 • Okazała sztabka: 35 x 60 mm, waga 50 g
 • Wierne przeniesienie oryginału dzięki technice tampondruku 
 • Rodzaj: Kolekcja
 • Ilość: Pełna dostępność
Cena: 139 zł

„Mona Lisa” – najsłynniejszy portret pędzla Leonarda da Vinci, na sztabce kolekcjonerskiej uszlachetnionej czystym srebrem i 24-karatowym złotem.

Słynna „Mona Lisa" sportretowana przez Leonarda da Vinci, to jedno z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych dzieł wielkiego mistrza włoskiego renesansu.

 • Okazała sztabka pamiątkowa o rozmiarze 35 x 60 mm
 • Bicie nowoczesną techniką menniczą z użyciem tampondruku dokładnie oddaje barwy i szczegóły oryginalnego dzieła
 • Uszlachetnienie: czyste srebro 999/1000
 • Ręczne platerowanie 24-karatowym złotem

Certyfikat Autentyczności zawierający szczegółowy opis emisji oraz reprodukcję oryginalnego dzieła

„Mona Lisa” jest najsłynniejszym i budzącym najwięcej emocji obrazem Leonarda da Vinci. Pracę nad nim rozpoczął ok. 1503 roku.  Tajemnicza, centralna postać obrazu to najprawdopodobniej florencka patrycjuszka Lisa Gherardini, zwana także Monną Lisą del Giocondo, stąd drugi tytuł obrazu – „La Gioconda”. Dziś dzieło można podziwiać w paryskim Luwrze. „Mona Lisa” została namalowana techniką olejną, na desce o wymiarach 53 x 77 cm i perspektywie linearnej.

Cena: 139 zł
Specyfikacja
Metal:
Miedź platerowana czystym srebrem i selektywnie 24-karatowym złotem
Wymiary:
35 x 60 mm
Waga:
50 g
Jakość:
Stan menniczy
Limitacja:
9000 kolekcji
Kraj emisji:
Polska

Niepowtarzalna szansa by stworzyć prywatną galerię najcenniejszych arcydzieł światowego malarstwa na sztabkach kolekcjonerskich. Wśród wybranych arcydzieł, które zostały przeniesione na sztabki uszlachetnione czystym srebrem i ręczne platerowane 24-karatowym złotem znajdują się najważniejsze obrazy świata, dzieła bezcenne, należące do zbiorów najbardziej prestiżowych muzeów na świecie. To m.in.:

 • „Słoneczniki” Vincenta van Gogha,
 • „Dziewczyna z perłą” Jana Vermeera,
 • “Narodziny Wenus” Sandro Botticelli

Do kolekcji Arcydzieła Malarstwa Światowego dołączone są również GRATIS:

 • Eleganckie drewniane pudełko-ramkę, którą można powiesić na ścianie i stworzyć swoją własną galerię malarstwa
 • Certyfikaty Autentyczności z reprodukcjami oryginalnych dzieł
 • Indywidualnie numerowane Świadectwo Własności.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie sztabek kolekcjonerskich platerowanych czystym srebrem i złotem „Arcydzieła Malarstwa Światowego". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym numizmatem z kolekcji: „Mona Lisa", zamawiam go w cenie 139 zł bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. 

Jeżeli zatrzymam tę sztabkę, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze platerowane czystym srebrem i złotem sztabki z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby numizmatów) kolekcji, każda w cenie regularnej 139 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne sztabki z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą sztabką. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu sztabki w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconej już sztabki, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.