Pierwsza złota moneta euro z Janem Pawłem II

Na medalu pamiątkowym paterowanym srebrem i złotem

Kolekcja Pierwsza Wspólna Waluta Europy

Ocena kolekcjonerów: 3.5

2
  • Emisje platerowane najczystszym srebrem i 24-karatowym złotem
  • Kolekcja upamiętnia pierwsze srebrne i złote monety euro wybite w krajach unii walutowej
  • Światowa limitacja - jedynie 10 000 kolekcji
  • Rodzaj: Kolekcja
  • Ilość: Ograniczona dostępność
Cena: 179 zł

Specjalny medal pamiątkowy EURO WATYKAN upamiętniający pierwszą złotą monetę euro z Janem Pawłem II

Medal "Euro Watykan" upamiętnia pierwszą złotą monetę tej waluty w jednym z najmniejszych państw należących do strefy euro. Moneta ta została wyemitowana w 2002 roku w bardzo niskim nakładzie wynoszącym 2800 egzemplarzy i w błyskawicznym tempie została wyprzedana. Obecnie bardzo rzadko można na nią trafić na aukcjach numizmatycznych, co sprawia że jest bardzo trudna do zdobycia.

Medal "Euro Watykan" został wybity w najwyższej jakości menniczej - stemplem lustrzanym. Numizmat platerowany jest czystym srebrem i złotem. 

"Euro Watykan" rozpoczyna kolekcję "Pierwsza wspólna waluta Europy". Upamiętnia ona emisje pierwszych złotych i srebrnych monet euro wybitych w poszczególnych krajach członkowskich wspólnej strefy walutowej na medalach platerowanych najczystszym srebrem i 24-karatowym złotem

Cena: 179 zł
Specyfikacja
Platerowanie:
Srebro (999/1000), 24-karatowe złoto (999/1000)
Jakość:
Stempel lustrzany
Średnica:
35,1 mm

Pierwsze emisje monet euro na medalach pamiątkowych

Kolekcja "Pierwsza wspólna waluta Europy" upamiętnia emisje pierwszych złotych i srebrnych monet euro wybitych w poszczególnych krajach członkowskich wspólnej strefy walutowej.

Każda emisja zdobiona jest misternymi motywami przedstawiającymi krajobrazy, dzieła sztuki i architektury kraju emitenta. Niezwykły kunszt projektów i wykonania, bicie w najwyższej jakości menniczej stemplem lustrzanym, jak również ścisły limit jedynie 10 000 kolekcji stanowią o wyjątkowej wartości dla kolekcjonerów.

Dzięki kolekcji "Pierwsza wspólna waluta Europy" momenty przełomowe w historii euro, wraz z pierwszymi emisjami z poszczególnych państw europejskich, będą teraz trwałym wspomnieniem.

Ścisły limit wynoszący tylko 10 000 kolekcji stanowi o jej wyjątkowej wartości dla kolekcjonerów. Każda z emisji platerowana jest srebrem i złotem. Kolekcja ma charakter otwarty - bez określonej w chwili emisji ilości elementów.

Zamawiając kolekcję "Pierwsza wspólna waluta Europy" otrzymają Państwo gratis:

  • Certyfikat Autentyczności do każdego z oferowanych medali
  • Indywidualnie numerowane Świadectwo Własności kolekcji
  • Specjalnie zaprojektowaną szkatułkę kolekcjonera, pozwalającą na profesjonalną i bezpieczną ekspozycję Państwa wartościowej kolekcji

Tak, chcę rozpocząć zbieranie pierwszych emisji monet euro na medalach pamiątkowych "Pierwsza wspólna waluta Europy". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem z kolekcji: "Euro Watykan", zamawiam go w cenie 179 zł, bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.

Jeżeli zatrzymam ten pamiątkowy medal, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze medale z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby medali) kolekcji, każdy w cenie regularnej 179 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już rodz_num, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.