Srebrny Liść Klonowy 2020

- limitowana emisja z ekskluzywnym monogramem "f15"!

Srebrna moneta "Liść Klonowy" jest jedną z ikon światowej numizmatyki! Nieprzerwanie od 1988 roku jest wybijana przez renomowaną Kanadyjską Mennicę Królewską. Kolekcjonerzy cenią tę emisję za najwyższą próbę srebra (999,9/1000) i kunszt wykonania. To właśnie dlatego Srebrny Liść Klonowy rozpoczyna kolekcję "Najpiękniejszych srebrnych monet świata 2020" (ang. Fabulous 15).

Każda z 15. monet wchodzących w skład serii wyróżnia się:

 • renomowanym emitentem,
 • czystym srebrem,
 • pionierskim projektem,
 • mistrzowską techniką bicia.

Specjalnie dla najbardziej wymagających Kolekcjonerów, Srebrny Liść Klonowy został opatrzony prestiżowym monogramem "f15", a jego nakład ograniczono do zaledwie 20 000 egzemplarzy na świecie. To zaledwie ułamek światowej limitacji tej samej monety bez monogramu "f15", która w ostatnich latach wynosiła od 8 do ponad 20 milionów sztuk!

„Kanadyjska Mennica Królewska jest dumna z udziału „Liścia Klonowego” z monogramem „f15” w kolekcji „Najpiękniejszych srebrnych monet świata 2020” (Fabulous 15). Nasza moneta łączy w sobie tradycję z najnowszymi technologiami bicia oraz najwyższą jakością wykonania i czystym srebrem. Dzięki temu doceniają ją Kolekcjonerzy na całym świecie”


Lorne Whitmore
Managing Director, Bullion & Numismatics
Royal Canadian Mint

Specyfikacja
Metal:
Srebro 999,9/1000
Jakość:
Stan menniczy
Waga:
31,1 g (1 uncja)
Średnica:
38,6 mm
Kraj emisji:
Kanada
Nominał:
5 dolarów kanadyjskich
Rok emisji:
2020
Limitacja:
20 000 egzemplarzy

Najpiękniejsze srebrne monety świata 2020 - Fabulous 15

Kolekcja "Najpiękniejsze srebrne monety świata 2020" (z ang. Fabulous 15) zawiera piętnaście najbardziej pożądanych srebrnych emisji z renomowanych światowych mennic.

W serii znajdą Państwo m.in. srebrne emisje z unikalnym symbolem „f15”. Umieszczenie go na monecie jest specjalnym wyróżnieniem dla mennic, m.in. z Kanady, czy z Australii. Monety posiadające ten prestiżowy monogram cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród Kolekcjonerów z uwagi na ich limitację - nie przekracza ona 20 000 egzemplarzy na świecie!

Tylko emisje najbardziej renomowanych mennic świata mają szansę stać się częścią kolekcji "Najpiękniejsze srebrne monety świata 2020"! Serię rozpoczyna moneta "Liść Klonowy" wybita z jednej uncji srebra najwyższej próby 999,9/1000. 

Każda z 15. monet wchodzących w skład serii wyróżnia się:

 • renomowanym emitentem,
 • czystym srebrem,
 • pionierskim projektem,
 • mistrzowską techniką bicia.

Warto zamówić już teraz i skorzystać z wielu przywilejów!

W trakcie trwania serii Kolekcjonerzy otrzymają GRATIS następujące akcesoria:

 • Certyfikat Autentyczności do każdej srebrnej emisji potwierdzający jej oryginalność,
 • Specjalnie zaprojektowane kapsuły z logo kolekcji chroniące cenne monety,
 • Elegancką kasetę do bezpiecznego przechowywania i efektownej ekspozycji zbioru (wraz z 5. przesyłką),
 • Imienne Świadectwo Własności kolekcji z miejscem na wpisanie imienia i nazwiska właściciela oraz numeru serii (wysyłane wraz z 15. przesyłką),
 • Tabliczkę z indywidualnym numerem kolekcji (wysyłaną po ukończeniu serii).

Dodatkowo za symboliczne 1 zł stylowy kolekcjonerski zegarek z motywem liścia klonowego - dołączony do 8. przesyłki!

W ofercie Skarbnicy Narodowej dostępnych jest jedynie 999 kompletnych kolekcji „Najpiękniejszych srebrnych monet świata 2020”!

Tak, chcę rozpocząć zbieranie kolekcji „Najpiękniejsze srebrne monety świata 2020”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą monetą „Srebrny Liść Klonowy 2020", zamawiam ją, w preferencyjnej cenie 149,50 zł bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela lub mogę też wybrać szybką płatność elektroniczną.

Jeżeli zatrzymam tę srebrną monetę „Srebrny Liść Klonowy 2020”, otrzymam pozostałe 14 monet w ok. miesięcznych odstępach, każda w cenie regularnej 299 zł (łączna cena tych 14 monet to 4186 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł.

Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki z monetą z kolekcji „Najpiękniejsze srebrne monety świata 2020”. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu monety. W przypadku odesłania opłaconej już monety, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w stanie menniczym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką, wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.