Filharmonicy Wiedeńscy 2021

- jedna z najwspanialszych orkiestr świata upamiętniona na monecie z czystego srebra

Srebrna moneta "Filharmonicy Wiedeńscy" jest jedną z ikon światowej numizmatyki! Po raz pierwszy w historii została wybita w 2008 roku przez renomowaną Mennicę Austriacką z ponad 800-letnią historią! Od tego czasu emisja ta jest wybijana każdego roku z jednej uncji srebra najwyższej próby 999/1000. Kolekcjonerzy cenią tę monetę za kunsztowny projekt i mistrzowską technikę bicia. To właśnie dlatego "Filharmonicy Wiedeńscy" rozpoczynają kolekcję "Najpiękniejsze srebrne monety świata 2021" (ang. Fabulous 15).

Każda z 15 monet wchodzących w skład serii wyróżnia się:

 • renomowanym emitentem,
 • czystym srebrem,
 • pionierskim projektem,
 • mistrzowską techniką bicia.

Kolekcję "Fabulous 15" tworzą wyjątkowe srebrne emisje z najlepszych światowych mennic. Wszystkie monety w serii m.in.: chińska "Panda", brytyjska "Britannia" czy kanadyjski "Liść Klonowy" cieszą się niesłabnącym uznaniem od wielu lat.

Specjalny monogram "f15"

W serii znajdą Państwo także srebrne monety z unikalnym symbolem "f15". Ich limitacje pozostają na bardzo niskim poziomie – w 2021 roku nie przekraczają 15 tysięcy egzemplarzy na świecie. Te emisje specjalne są szczególnie oczekiwane przez Kolekcjonerów. Wśród tegorocznych monet z prestiżowym znakiem jakości będzie np. australijska Kukabura, czy ukraiński Archanioł Michał. Mogą Państwo zdobyć je wszystkie zamawiając "Filharmoników Wiedeńskich"!

Specyfikacja
Metal:
Srebro 999/1000
Jakość:
Stan menniczy
Waga:
31,1 g
Średnica:
37 mm
Kraj emisji:
Republika Austrii
Nominał:
1,5 euro
Rok emisji:
2021
Limitacja:
999 kompletnych kolekcji "Najpiękniejsze srebrne monety świata 2021"

Najpiękniejsze srebrne monety świata 2021 - Fabulous 15

Kolekcja "Najpiękniejsze srebrne monety świata 2021" (z ang. Fabulous 15) zawiera piętnaście najbardziej pożądanych srebrnych emisji z renomowanych światowych mennic.

W serii znajdą Państwo m.in. srebrne emisje z unikalnym symbolem "f15". Monety posiadające ten prestiżowy monogram cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród Kolekcjonerów z uwagi na ich limitację - w 2021 roku nie przekracza ona 15 000 egzemplarzy na świecie! Wśród tegorocznych monet z prestiżowym znakiem jakości będzie np. australijska Kukabura, czy ukraiński Archanioł Michał.

Tylko emisje najbardziej renomowanych mennic świata mają szansę stać się częścią kolekcji "Najpiękniejsze srebrne monety świata 2021"! Serię rozpoczyna moneta "Filharmonicy Wiedeńscy" wybita z jednej uncji srebra najwyższej próby 999/1000. Wśród kolejnych monet z kolekcji, wysyłanych ok. raz w miesiącu znajdą się takie srebrne emisje jak: "Britannia 2021", "Liść Klonowy 2021", czy australijska "Kukabura 2021" ze specjalnym symbolem "f15".

Każda z 15 monet wchodzących w skład serii wyróżnia się:

 • renomowanym emitentem,
 • czystym srebrem,
 • pionierskim projektem,
 • mistrzowską techniką bicia.

Warto zamówić już teraz i skorzystać z wielu przywilejów!


W trakcie trwania serii Kolekcjonerzy otrzymają GRATIS następujące akcesoria:

 • Certyfikat Autentyczności do każdej srebrnej emisji potwierdzający jej oryginalność,
 • Specjalnie zaprojektowane kapsuły z logo kolekcji chroniące cenne monety,
 • Elegancką kasetę do bezpiecznego przechowywania i efektownej ekspozycji zbioru (dołączoną do 5. przesyłki),
 • Imienne Świadectwo Własności kolekcji z miejscem na wpisanie imienia i nazwiska właściciela oraz numeru serii (wraz z 15. przesyłką),
 • Tabliczkę z indywidualnym numerem kolekcji (wysyłaną po ukończeniu serii).

Dodatkowo za symboliczny 1 zł stylowy kolekcjonerski zegarek z mapą świata - dołączony do 8. przesyłki!

W ofercie Skarbnicy Narodowej dostępnych jest jedynie 999 kompletnych kolekcji „Najpiękniejsze srebrne monety świata 2021”!

Gwarancja stałej ceny i bezpieczeństwo kolekcjonowania!

W ciągu ostatniego roku ceny srebra ulegały znacznym wahaniom, a obecna sytuacja na świecie jest dynamiczna. Wzrosty cen srebra są szczególnie ważne dla monet bitych w tym cennym kruszcu.

Dlatego, chcąc zapewnić Państwu bezpieczeństwo kolekcjonowania, Skarbnica Narodowa gwarantuje stałą cenę monet wysyłanych ok. raz w miesiącu, w ramach kolekcji "Najpiękniejsze srebrne monety świata 2021" – 299 zł (+ 11,95 zł koszt pakowania i przesyłki) za jeden egzemplarz. Dodatkowo pierwsza moneta – "Filharmonicy Wiedeńscy" dostępna jest w preferencyjnej cenie tylko 169 zł (zamiast 299 zł), co oznacza aż 130 zł oszczędności!

Tak, chcę rozpocząć zbieranie kolekcji „Najpiękniejsze srebrne monety świata 2021”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą monetą „Filharmonicy Wiedeńscy 2021", zamawiam ją, w preferencyjnej cenie 169 zł bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela lub mogę też wybrać szybką płatność elektroniczną.

Jeżeli zatrzymam tę srebrną monetę „Filharmonicy Wiedeńscy 2021”, otrzymam pozostałe 14 monet w ok. miesięcznych odstępach, każda w cenie regularnej 299 zł (łączna cena tych 14 monet to 4186 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł.

Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki z monetą z kolekcji „Najpiękniejsze srebrne monety świata 2021”. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu monety. W przypadku odesłania opłaconej już monety, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w stanie menniczym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką, wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.