Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024

W Niemczech rozpoczęły się właśnie długo wyczekiwane mistrzostwa Europy w piłce nożnej, w których po raz piąty z rzędu biorą udział również Polacy! Jest to prawdziwa uczta dla każdego sympatyka sportowych emocji. Już pierwsze mecze pokazały, że każda z reprezentacji chce grać otwartą i widowiskową piłkę.

Z okazji piłkarskiego święta Skarbnica Narodowa przygotowała unikalną premierę numizmatyczną!

Jest nią oficjalna srebrna emisja Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024 o ścisłej limitacji jedynie 2024 sztuk na świecie. Moneta ta jest doprawdy spektakularna – to pierwsza w historii emisja wybita z okazji piłkarskiego EURO, której nadano kulisty kształt piłki. Dzięki naszym aktywnym staraniom zdobyliśmy 180 egzemplarzy, które oferujemy wyłącznie Klientom Skarbnicy Narodowej.

Opis numizmatu w ksztłacie prawdziwej piłki

Na awersie emisji znajduje się herb emitenta – Wysp Salomona – przedstawiający portret króla Karola III. Dzięki nadaniu emisji sferycznego kształtu, awers stał się jedną z sześciokątnych łatek zdobiących piłkę. Na pozostałej części kulistej emisji uwieczniono wszystkie dziesięć stadionów, na których zagrają 24 najlepsze drużyny piłkarskie Europy.

To nie wszystko – na niektórych łatkach zastosowano różnorodne aplikacje kolorystyczne, nawiązujące do barw narodowych uczestników Euro w Niemczech. Wreszcie, jedną z nich zdobi też oficjalne logo Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024! To niezwykłe arcydzieło sztuki menniczej swój ciemniejszy kolor zawdzięcza zastosowaniu specjalnej techniki zdobniczej zwanej oksydacją. Dzięki temu można wziąć je bezpośrednio w dłonie i poczuć się jak uczestnik piłkarskiego święta.

Jest to pierwsza w historii moneta w kształcie piłki wyemitowana z okazji futbolowych mistrzostw Europy, które są rozgrywane tylko raz na cztery lata. Skarbnica Narodowa jest jej jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce!

Do bezpiecznego przechowywania monety przeznaczone są akcesoria zaakceptowane przez UEFA: specjalnie zaprojektowane pudełko kolekcjonerskie oraz akrylowa gablotaAutentyczność emisji o masie 3 uncji (93,3 g) czystego srebrna gwarantuje Certyfikat emitenta z oficjalnym logo EURO 2024

Radzimy złożyć zamówienie jeszcze dziś - decyduje kolejność napływania zgłoszeń!

Tak, zamawiam oficjalną srebrną monetę „Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024” o masie 3 uncji (93,3g) wraz z Certyfikatem Autentyczności i pudełkiem kolekcjonerskim w cenie 2790 zł (+25 zł koszt pakowania i przesyłki kurierskiej). Zamówienie obejmuje tylko opisaną monetę. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. Numizmat zostanie wysłany w menniczym stanie zachowania. 

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy. 

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Specyfikacja
Emitent:
Wyspy Salomona
Nominał:
10 dolarów
Rok emisji:
2024
Stan zachowania:
menniczy
Metal:
srebro próby 999/1000
Masa:
3 uncje (93,3 g)
Średnica:
70 mm
Limitacja:
2024 sztuki na świecie
Zdobienie:
oksydacja, kolorowanie