Wyjątkowa emisja i wyjątkowe Mistrzostwa 

W czerwcu i lipcu 2020 r. miały odbyć się XVI Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Po raz pierwszy w historii turniej został jednak przełożony. Powodem takiej decyzji UEFA była pandemia koronawirusa, która objęła całą Europę.

Mecz otwarcia przełożono na 11 czerwca 2021 r. Wśród 24 zakwalifikowanych do turnieju ekip znajduje się oczywiście reprezentacja Polski, która cztery lata wcześniej we Francji doszła aż do ćwierćfinału, ulegając w rzutach karnych późniejszemu triumfatorowi rozgrywek - Portugalii.

Aby wypełnić serca kibiców i kolekcjonerów atmosferą nadchodzących mistrzostw Europy w piłce nożnej, przygotowano wyjątkową emisję okolicznościową:

  • czyste srebro 999/1000,
  • oficjalna moneta EURO 2020,
  • najwyższa jakość mennicza,
  • ścisły limit - 10 000 egzemplarzy!

Rewers monety przedstawia wizerunek słynnego Pucharu Henry'ego Delaunaya, który wręczany jest najlepszej drużynie Europy. W tle znajdują się mikrograwerowane wzory nawiązujące do futbolu. Nad Pucharem widnieje oficjalna nazwa zbliżającego się turnieju. Na awersie z kolei umieszczono portret królowej Elżbiety II - głowy państwa w kraju emitenta.

Moneta zapakowana została w specjalnie zaprojektowany blister z oficjalnym logo Mistrzostw.

Zamów już dziś, zanim będzie za późno. To wspaniała pamiątka dla każdego fana piłki nożnej i kolekcjonera unikalnych numizmatów okolicznościowych. Ta oficjalna moneta może już wkrótce stać się pamiątką wspaniałych sukcesów bijącego ostatnio wszelkie możliwe rekordy Roberta Lewandowskiego i spółki!

Specyfikacja
Metal:
srebro 999/1000
Jakość:
najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
31,1 g
Średnica:
38,61 mm
Kraj emisji:
Gibraltar
Nominał:
1 funt
Rok emisji:
2020
Limitacja:
10 000 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z tej unikalnej propozycji. Proszę o przesłanie srebrnej monety okolicznościowej EURO 2020 w cenie jedynie 470 zł (+ 11,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Przesyłka płatna za pobraniem u doręczyciela lub mogę wybrać również szybką płatność elektroniczną.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tą monetą – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki z zestawem pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany numizmat. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty złożenia zamówienia. 

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.