EURO 2020 - Polska w walce o finał na Wembley

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to trzecia co do wielkości impreza sportowa na świecie. Już 14 czerwca meczem ze Słowacją Polacy rozpoczną udział w turnieju o europejski czempionat. W kolejnych meczach zagramy z kolei z Hiszpanią oraz ze Szwecją. 11 lipca zwycięska drużyna uniesie w górę wspaniały Puchar Henriego Delaunay'a.

Ścisła limitacja - zaledwie 1000 numizmatów

Aby uczcić awans reprezentacji Polski na EURO 2020, wyemitowano piękny medal okolicznościowy uszlachetniony 24-karatowym złotem. Limitacja tej emisji to zaledwie 1000 egzemplarzy

Indywidualny numer emisyjny

Na rancie każdego medalu znajduje się indywidualny numer emisyjny! Dzięki temu każdy numizmat jest niepowtarzalny, a jego wartość kolekcjonerska wzrasta.

Premiera w Skarbnicy Narodowej

Indywidualnie numerowany, ściśle limitowany numizmat "Polska na Euro 2020" dostępny jest wyłącznie w ofercie Skarbnicy Narodowej. Spotkał się z dużym zainteresowaniem kibiców i kolekcjonerów. Prosimy złożyć zamówienie teraz zanim będzie za późno!

Awers medalu przedstawia dynamiczną sylwetkę piłkarza uderzającego piłkę stopą. Na drugim planie znajduje się stylizowany stadion Wembley w Londynie. Rewers ukazuje tytuł kolekcji oraz stylizowaną kompozycję godła z motywem piłki nożnej.


Okolicznościowy medal „Polska na EURO 2020” rozpoczyna serię "Złote Lata Polskiego Futbolu", składającą się z emisji uszlachetnionych czystym złotem. Więcej informacji w zakładce „O kolekcji”.

Specyfikacja
Uszlachetnienie:
złoto 999/1000
Jakość:
najwyższa mennicza
Limitacja medalu:
1000 indywidualnie numerowanych medali
Waga:
26 g
Średnica:
40 mm
Kraj emisji:
Polska
Rok emisji:
2021

Największe sukcesy reprezentacji Polski w piłce nożnej na oficjalnych numizmatach uszlachetnionych czystym złotem

Okolicznościowy medal „Polska na EURO 2020” rozpoczyna serię "Złote Lata Polskiego Futbolu", składającą się z emisji uszlachetnionych czystym złotem.

Wśród uhonorowanych wydarzeń sportowych znajdą się najważniejsze mecze i największe sukcesy polskiej reprezentacji, takie jak:

  • „Polska-Niemcy 2:0, Warszawa 2014” – pierwsze w historii zwycięstwo reprezentacji Polski nad drużyną niemiecką
  • „Polska-Anglia 1:1, Wembley’73” ‑ legendarny sukces polskiej reprezentacji pod wodzą Kazimierza Górskiego
  • „Polska - ZSRR 2:1, Chorzów '57” ‑ największe polityczne zwycięstwo nad Związkiem Radzieckim
  • „Polska-Francja 3:2, Alicante '82”- III miejsce na mistrzostwach świata
  • „Polska - Węgry 2:1, Monachium '72” ‑ olimpijskie złoto z Monachium.

Niska limitacja - tylko 3000 kolekcji!

O wartości kolekcjonerskiej tej serii świadczy niewielka limitacja – jedynie 3000 kolekcji dostępnych na świecie. Emisje związane z wydarzeniami sportowymi od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kolekcjonerów. Oficjalne monety olimpijskie czy numizmaty piłkarskich mistrzostw biją za każdym razem rekordy popularności.

Rezerwacja premierowego medalu „Polska na EURO 2020” oznacza prawo do otrzymania kolejnych medali uszlachetnionych 24‑karatowym złotem, wchodzących w skład kolekcji "Złote Lata Polskiego Futbolu".

Prezenty dla kolekcjonerów serii

W ramach kolekcji GRATIS:

  • Certyfikat Autentyczności każdego numizmatu oraz Świadectwo Własności kolekcji,
  • banknot okolicznościowy EURO 2020 (z 2. przesyłką),
  • pocztówka z wizerunkiem Kazimierza Górskiego, Trenera Tysiąclecia (z 3. przesyłką),
  • eleganckie pudełko do przechowywania i ekspozycji cennych medali (z 3. przesyłką)!

Tak, chcę rozpocząć zbieranie uszlachetnionych złotem medali z kolekcji "Złote Lata Polskiego Futbolu”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym pamiątkowym uszlachetnionym złotem medalem "Polska na EURO 2020", zamawiam go w preferencyjnej cenie 69,50 zł (zamiast ceny regularnej 139 zł) bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę.

Jeżeli zatrzymam ten medal, otrzymam pozostał medale z tej otwartej kolekcji (tj. bez określonej z góry liczby egzemplarzy) w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 139 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki z medalem z kolekcji "Złote Lata Polskiego Futbolu”.

Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.