Jan Paweł II i siostra Emmanuella to wybitne osobistości i autorytety. Siostrę nazywano belgijską Matką Teresą. We Francji i w Belgii znalazła się w gronie osób publicznych darzonych największą sympatią. Otrzymała też wysokie odznaczenia państwowe. Jej skromność i zapał do walki o los ubogich błyskawicznie podbiły serca Europejczyków. Wydała wiele książek, a dostęp do mediów uczynił ją gwiazdą. Telewizje pokochały bezpośrednią zakonnicę, która występowała w bluzie i traktowała najpotężniejszych polityków jak równych sobie. To co łączyło ją z ukazanym na monecie Janem Pawłem II, to przede wszystkim chęć pomocy najbardziej potrzebującym. Otwarcie się na „zwykłego” człowieka każdej narodowości, na jego problemy i rozterki.

Dla upamiętnienia tych wyjątkowych postaci powstała oficjalna moneta wybita w cennym srebrze próby 900/1000, w najwyższej jakości menniczej - najcenniejszej dla Kolekcjonerów!

  • Cenne srebro wysokiej próby 900/1000
  • Oficjalna srebrna moneta francuska
  • Oryginalne akcesoria kolekcjonerskie GRATIS

Ścisła światowa limitacja tej wyjątkowej monety to zaledwie 2000 egzemplarzy. Autentyczność emisji gwarantuje oryginalny, indywidualnie numerowany Certyfikat. Do bezpiecznej i efektownej prezentacji przeznaczone jest specjalnie zaprojektowane pudełko kolekcjonerskie.

Specyfikacja
Metal:
Srebro wysokiej próby 900/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza
Waga:
22,2 g
Średnica:
22 mm
Kraj emisji:
Francja
Nominał:
10 euro
Rok emisji:
2020
Limitacja:
2000 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie srebrnej monety z wizerunkiem siostry Emmanuelli i Jana Pawła II w cenie 390 zł (+ 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.