Uszlachetniona złotem moneta upamiętnia narodziny Jezusa w Betlejem.

Moneta została wybita w najwyższej jakości menniczej – najcenniejszej dla Kolekcjonerów. Jej rewers przedstawia wielobarwną scenę narodzin Jezusa naniesioną na powierzchnię emisji dzięki cenionej technice tampondruku. Motyw ten uzupełnia mieniący się blaskiem kryształek Swarovskiego w kształcie gwiazdki, będący odzwierciedleniem Gwiazdy Betlejemskiej. Co ważne, moneta została dodatkowo selektywnie platerowana cennym, 24-karatowym złotem.

  • Uszlachetnienie czystym złotem
  • Mieniący się blaskiem kryształek Swarovskiego
  • Idealny pomysł na prezent

Autentyczność monety „Cud w Betlejem” gwarantuje Certyfikat. Do bezpiecznego przechowywania przeznaczony jest specjalnie zaprojektowany woreczek kolekcjonerski z nadrukiem w kształcie gwiazdy.

Skarbnica Narodowa jest jedynym oficjalnym dystrybutorem tej wyjątkowej, świątecznej monety w Polsce. Została ona wybita z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół, a jej limitacja to zaledwie 3999 sztuk na świecie. 

Uszlachetniona cennym złotem moneta „Cud w Betlejem” może być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby i cenną, świąteczną pamiątką.

Specyfikacja
Emitent:
Niue
Nominał:
1 dolar
Rok emisji:
2021
Stan zachowania:
Menniczy
Stempel:
Lustrzany
Metal:
Miedzionikiel
Masa:
26 g
Średnica:
38,61 mm
Limitacja:
3999 egzemplarzy
Platerowanie:
Czyste złoto
Zdobienie:
Kryształek Swarovskiego

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie uszlachetnionej złotem monety "Cud w Betlejem" wraz z Certyfikatem Autentyczności oraz woreczkiem kolekcjonerskim w cenie promocyjnej  186 zł (+ 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.