18. przełomowa bitwa w dziejach świata 

Zwycięstwo Polaków w Bitwie Warszawskiej zaważyło na losach świata - zatrzymało marsz rewolucji bolszewickiej na Europę Zachodnią.

Ponadto wiktoria warszawska zadecydowała o zachowaniu przez Polskę niepodległości, odzyskanej po 123 latach zaborów. 

Platerowanie czystym złotem

Wspaniałe zwycięstwo upamiętnia medal "Bitwa Warszawska 1920" platerowany czystym złotem (próba 999/1000), wybity w najwyższej jakości menniczej - stemplem lustrzanym. 

Ścisła limitacja

Medal "Bitwa Warszawska 1920" jest częścią serii "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości". Seria ta składa się z 15 medali, honoruje walkę Józefa Piłsudskiego o odzyskanie niepodległości, a potem pełną suwerenność Polski. Ścisła limitacja to tylko 10 000 kompletnych kolekcji. 

Gwarancja najwyższej jakości

Medale tworzące kolekcję zostały wykonane tradycyjną metodą medalierską - w płaskorzeźbie. Podnosi to ich wartość artystyczną. Ich autorem jest artysta Robert Kotowicz, wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach. Dzięki zaawansowanej technice medale wybito w najwyższej jakości menniczej. 

Akcesoria w prezencie!

W trakcie kompletowania serii "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" otrzymasz w prezencie liczne akcesoria. Szczegóły w zakładce "O kolekcji".

Bitwę Warszawską stoczono od 12 do 25 sierpnia 1920 r. w czasie wojny polsko-bolszewickiej. Zatrzymanie wroga nie byłoby możliwe, gdyby nie determinacja polskiego społeczeństwa, które w obliczu zagrożenia zjednoczyło się pomimo różnic, aby bronić niepodległości Ojczyzny. Numizmaty upamiętniające ważne wydarzenia są cenną pamiątką, a także nauką dla przyszłych pokoleń.

Specyfikacja
Metal:
Miedź
Platerowanie :
Złoto 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
15 g
Średnica:
34 mm
Limitacja :
10000 kompletnych kolekcji

W skład kolekcji "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" wchodzi 15 medali, m.in.: "Utworzenie Legionów 1914", "Kryzys Przysięgowy 1917 ", "Piłsudski Naczelnikiem Państwa 1918-1922", "Wojna z Ukrainą 1918-1919", "Przewrót majowy 1926".

Do kolekcji Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" liczne akcesoria gratis!

  • Kokarda narodowa idealna na obchody Święta Niepodległości (wraz z 2. medalem z kolekcji) 
  • Z 1. medalem elegancki folder do przechowywania zestawu 15 medali. Folder ilustrowany archiwalnymi fotografiami, pochodzącymi z Narodowego Archiwum Cyfrowego.
  • Do każdego medalu karta informacyjna, opracowana przez historyka, wzbogacona archiwalnymi zdjęciami. Te materiały przybliżają dzieje naszej Ojczyzny poprzez biografię Józefa Piłsudskiego.
  • Do każdego numizmatu Certyfikat Autentyczności, gwarantujący uszlachetnienie medalu czystym złotem próby 999/1000 oraz wykonanie w najwyższej jakości menniczej.
  • Folder do przechowywania i wygodnego korzystania z kart informacyjnych (z 7. medalem)
  • Certyfikat Własności z indywidualnym numerem kolekcji.

Dlaczego warto zamówić już teraz?

Rabat 50% i przesyłka gratis

Uszlachetniony czystym złotem medal "Bitwa Warszawska 1920" dostępny jest dla klientów Skarbnicy Narodowej aż 50% taniej! 

Bogactwo akcesoriów

W ramach kolekcji "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" gratis profesjonalnie opracowane akcesoria. Przybliżają one historię Polski poprzez biografię Józefa Piłsudskiego.

Wyłącznie w Skarbnicy Narodowej

Skarbnica Narodowa posiada wyłączne prawo do sprzedaży tego jubileuszowego zestawu, honorującego Józefa Piłsudskiego i jego służbę Ojczyźnie.

Ścisła limitacja

Ścisła limitacja to tylko 10 tys. kompletnych kolekcji. Sprawia to, że tylko 1 na 3800 Polaków ma szansę zdobyć kompletny zestaw medali. 

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Skarbnica Narodowa jest oficjalnym dystrybutorem monet i medali, współpracuje z renomowanymi mennicami. Zaufały nam już tysiące kolekcjonerów. Kolejne uszlachetnione złotem medale będziemy przesyłać ok. raz w miesiącu, bez obowiązku zakupu. Każdy można zwrócić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania. To niepowtarzalna szansa, by osobiście przekonać się o najwyższej jakości ich wykonania.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie uszlachetnionych czystym złotem medali z zestawu "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym, pamiątkowym, uszlachetnionym złotem medalem "Bitwa Warszawska 1920", zamawiam go w cenie promocyjnej 59,50 zł. 

Jeżeli zatrzymam ten medal, otrzymam 14 pozostałych medali w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 119 zł (łączna cena tych 14 medali to 1666 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki z medalem z kolekcji "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości".

Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w najwyższej jakości menniczej. 

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.