100. rocznica Bitwy Warszawskiej 

Bitwę Warszawską stoczono od 12 do 25 sierpnia 1920 r. w czasie wojny polsko-bolszewickiej. Zatrzymanie wroga nie byłoby możliwe, gdyby nie determinacja polskiego społeczeństwa, które w obliczu zagrożenia zjednoczyło się pomimo różnic, aby bronić niepodległości Ojczyzny. W tym roku obchodzimy 100. rocznicę polskiego triumfu. Rok 2020 został ogłoszony przez sejm Rokiem Bitwy Warszawskiej. 

18. przełomowa bitwa w dziejach świata 

Bitwa Warszawska z 1920 roku jest uznawana za 18. przełomową bitwę w historii świata. Zadecydowała o zachowaniu przez Polskę niepodległości, odzyskanej po 123 latach zaborów. Ponadto zwycięstwo Polaków zatrzymało marsz rewolucji bolszewickiej na Europę Zachodnią.

Genialny plan Józefa Piłsudskiego 

Wódz Naczelny Józef Piłsudski opracował manewr, dzięki któremu wojsko polskie rozgromiło bolszewików. Simon Goodough – uznany popularyzator historii wojen - postawił Józefa Piłsudskiego w kręgu zwycięzców największych bitew w dziejach świata. Pod wodzą Józefa Piłsudskiego Polacy odnieśli w Bitwie Warszawskiej wspaniałe zwyciętwo.

Medal uszlachetniony czystym złotem 

Zwycięstwo w Bitwie Warszawskiej jest dla Polaków powodem do dumy. Wydarzenie to upamiętnia medal "Bitwa Warszawska 1920" uszlachetniony czystym złotem (próba 999/1000), wybity w najwyższej jakości menniczej - stemplem lustrzanym. 

Ścisła limitacja

Medal "Bitwa Warszawska" jest częścią kolekcji "Józef Piłsudski. Droga do niepodległości", składającego się z 15 medali. Kolekcja honoruje walkę Józefa Piłsudskiego o odzyskanie niepodległości, a potem pełną suwerenność Polski. Dostępnych jest tylko 10 000 kompletnych kolekcji. Tak niska limitacja sprawia, że zaledwie 1 na ponad 3800 Polaków ma szansę nabyć kompletną kolekcję. Rezerwując uszlachetniony czystym złotem medal "Bitwa Warszawska", zapewniasz sobie prawo pierwszeństwa zakupu pozostałych 14 medali z jubileuszowej kolekcji. 

Gwarancja najwyższej jakości

Medale tworzące kolekcję zostały wykonane tradycyjną metodą medalierską (płaskorzeźba), co podnosi ich wartość artystyczną. Ich autorem jest artysta Robert Kotowicz, wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach. Dzięki zaawansowanej technice medale wybito w najwyższej jakości menniczej. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kolekcjonerów.

Liczne akcesoria w prezencie!

Jeśli skorzystasz z tej oferty, wraz z kolejnymi medalami z kolekcji "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" otrzymasz w prezencie liczne akcesoria. Szczegóły w zakładce "O kolekcji"

Specyfikacja
Metal:
Miedź
Platerowanie :
Złoto 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
15 g
Średnica:
34 mm
Limitacja :
10000 kompletnych kolekcji

W skład kolekcji "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" wchodzi 15 medali, m.in.: "Utworzenie Legionów 1914", "Kryzys Przysięgowy 1917 ", "Piłsudski Naczelnikiem Państwa 1918-1922", "Wojna z Ukrainą 1918-1919", "Przewrót majowy 1926".

Do kolekcji Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" liczne akcesoria gratis!

  • Kokarda narodowa idealna na obchody Święta Niepodległości (wraz z 2. medalem z kolekcji) 
  • Elegancki folder do przechowywania zestawu 15 medali. Folder ilustrowany archiwalnymi fotografiami, pochodzącymi z Narodowego Archiwum Cyfrowego.
  • Do każdego medalu karta informacyjna, opracowana przez historyka, wzbogacona archiwalnymi zdjęciami. Te materiały przybliżają dzieje naszej Ojczyzny poprzez biografię Józefa Piłsudskiego.
  • Do każdego numizmatu Certyfikat Autentyczności, gwarantujący uszlachetnienie medalu czystym złotem próby 999/1000 oraz wykonanie w najwyższej jakości menniczej.
  • Folder do przechowywania i wygodnego korzystania z kart historycznych (z 7. medalem)
  • Certyfikat Własności z indywidualnym numerem kolekcji.

Dlaczego warto zarezerwować już teraz?

Rabat 50% i przesyłka gratis

Uszlachetniony czystym złotem medal "Bitwa Warszawska 1920" dostępny jest dla klientów Skarbnicy Narodowej aż 50% taniej! 

Bogactwo akcesoriów

W ramach zestawu "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" gratis profesjonalnie opracowane akcesoria. Przybliżają one historię Polski poprzez biografię Józefa Piłsudskiego.

Wyłącznie w Skarbnicy Narodowej

Skarbnica Narodowa posiada wyłączne prawo do sprzedaży tego jubileuszowego zestawu, honorującego Józefa Piłsudskiego i jego służbę Ojczyźnie.

Ścisła limitacja

Ścisła limitacja to tylko 10 tys. zestawów. Sprawia to, że tylko 1 na 3800 Polaków ma szansę zdobyć kompletny zestaw medali. 

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Skarbnica Narodowa jest oficjalnym dystrybutorem monet i medali, współpracuje z renomowanymi mennicami. Zaufały nam już tysiące kolekcjonerów. Kolejne uszlachetnione złotem medale będziemy przesyłać ok. raz w miesiącu, bez obowiązku zakupu. Każdy można zwrócić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania. To niepowtarzalna szansa, by osobiście przekonać się o najwyższej jakości ich wykonania.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie uszlachetnionych czystym złotem medali z zestawu "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym, pamiątkowym, uszlachetnionym złotem medalem "Bitwa Warszawska 1920", zamawiam go w cenie promocyjnej 59,50 zł. 

Jeżeli zatrzymam ten medal, otrzymam 14 pozostałych medali w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 119 zł (łączna cena tych 14 medali to 1666 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki z medalem z kolekcji "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości".

Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w najwyższej jakości menniczej. 

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.