18. przełomowa bitwa w dziejach świata

Zwycięstwo Polaków w Bitwie Warszawskiej zaważyło na losach świata - zatrzymało marsz rewolucji bolszewickiej na Europę Zachodnią.

Ponadto wiktoria warszawska zadecydowała o zachowaniu przez Polskę niepodległości, odzyskanej po 123 latach zaborów.

Platerowanie czystym złotem

Wspaniałe zwycięstwo upamiętnia medal "Bitwa Warszawska 1920" platerowany czystym złotem (próba 999/1000), wybity w najwyższej jakości menniczej - stemplem lustrzanym.

Ścisła limitacja

Medal "Bitwa Warszawska 1920" jest częścią serii "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości". Seria ta składa się z 15 medali, honoruje walkę Józefa Piłsudskiego o odzyskanie niepodległości, a potem pełną suwerenność Polski. Ścisła limitacja to tylko 10 000 kompletnych kolekcji.

Gwarancja najwyższej jakości

Medale tworzące kolekcję zostały wykonane tradycyjną metodą medalierską - w płaskorzeźbie. Podnosi to ich wartość artystyczną. Ich autorem jest artysta Robert Kotowicz, wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach. Dzięki zaawansowanej technice medale wybito w najwyższej jakości menniczej.

Akcesoria w prezencie!

pils_2308_lp-akcesoria

W trakcie kompletowania serii "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" otrzymasz w prezencie liczne akcesoria. Szczegóły w zakładce "O kolekcji".

Bitwę Warszawską stoczono od 12 do 25 sierpnia 1920 r. w czasie wojny polsko-bolszewickiej. Zatrzymanie wroga nie byłoby możliwe, gdyby nie determinacja polskiego społeczeństwa, które w obliczu zagrożenia zjednoczyło się pomimo różnic, aby bronić niepodległości Ojczyzny. Numizmaty upamiętniające ważne wydarzenia są cenną pamiątką, a także nauką dla przyszłych pokoleń.

W skład kolekcji "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" wchodzi 15 medali, m.in.: "Utworzenie Legionów 1914", "Kryzys Przysięgowy 1917 ", "Piłsudski Naczelnikiem Państwa 1918-1922", "Wojna z Ukrainą 1918-1919", "Przewrót majowy 1926".

Do kolekcji Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" liczne akcesoria gratis!

  • Z 1. medalem elegancki folder do przechowywania zestawu 15 medali. Folder ilustrowany archiwalnymi fotografiami, pochodzącymi z Narodowego Archiwum Cyfrowego.
  • Kokarda narodowa idealna na obchody Święta Niepodległości (wraz z 2. medalem z kolekcji).
  • Do każdego medalu karta informacyjna, opracowana przez historyka, wzbogacona archiwalnymi zdjęciami. Te materiały przybliżają dzieje naszej Ojczyzny poprzez biografię Józefa Piłsudskiego.
  • Do każdego numizmatu Certyfikat Autentyczności, gwarantujący uszlachetnienie medalu czystym złotem próby 999/1000 oraz wykonanie w najwyższej jakości menniczej.
  • Folder do przechowywania i wygodnego korzystania z kart informacyjnych (z 7. medalem)
  • Certyfikat Własności z indywidualnym numerem kolekcji.

Tak, zamawiam kolekcję medali platerowanych czystym złotem „Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości". Pierwszy medal "Bitwa Warszawska 1920" otrzymam w cenie 59,50 zł (+12,95 zł koszt pakowania i przesyłki), zamiast ceny regularnej 119 zł. Pozostałe 14 medali będę otrzymywać w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie 119 zł (łączna cena tych 14 medali to 1666 zł). Do każdej dostawy zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 12,95 zł.

Płatność za kolejne medale z kolekcji na podstawie faktury dołączonej do każdej przesyłki. Przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy, tj. prawo do zwrotu medalu oraz do otrzymania zwrotu poniesionych kosztów. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie - wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową.

Zamówienie obejmuje tylko opisaną kolekcję. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. Numizmaty zostaną wysłane w stanie menniczym.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy.

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.
Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.
Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Specyfikacja
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
lustrzany
Metal:
miedź
Masa:
15 g
Średnica:
34 mm
Limitacja:
10000 kompletnych kolekcji
Platerowanie:
złoto próby 999/1000