Prezentowana moneta została wybita we współpracy z prestiżową firmą medalierską Mauquoy. Wszystkie egzemplarze ze ściśle limitowanej emisji – zaledwie 999 sztuk na świecie – zostały poddane dodatkowej kontroli jakości.

Każda moneta została dopracowana ręcznie, z największą pieczołowitością, przez wykwalifikowanych artystów i mincerzy. Ręczne wykończenie sprawiło, że drobne detale poszczególnych monet mogą nieznacznie różnić się między sobą, czyniąc każdy egzemplarz niepowtarzalnym.

  • Srebro wysokiej próby 925/1000
  • Oficjalny środek płatniczy w kraju emitenta
  • Imponujący efekt głębi i perspektywy
  • Kunszt i precyzja wykonania
  • Zaledwie 999 egzemplarzy na świecie

Rewers numizmatu ukazuje świątynię z zewnątrz. Awers – jej wnętrze, którego wizerunek na monecie zachwyca efektem głębi i perspektywy.

Autentyczność srebrnej monety "Bazylika Świętego Piotra" gwarantuje oryginalny Certyfikat. Do bezpiecznego i efektownego przechowywania przeznaczone jest eleganckie pudełko kolekcjonerskie.

Specyfikacja
Metal:
Srebro wysokiej próby 925/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza - srebro oksydowane
Waga:
100 g
Średnica:
50 mm
Kraj emisji:
Benin
Nominał:
1500 franków
Rok emisji:
2017
Limitacja:
999 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie srebrnej monety "Bazylika św. Piotra", w cenie 1800 zł (+ 25 zł koszty pakowania i przesyłki kurierskiej). Zakup zestawu nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.