MATKA BOŻA FATIMSKA - KRÓLOWA RÓŻAŃCA 

13 maja 1917 roku w portugalskiej miejscowości Fatima trojgu dzieciom ukazała się Matka Boża, przekazując orędzie dla ludzkości, znane jako „tajemnice fatimskie”. Kościół katolicki uznał te objawienia w 1930 roku.

Istotą przesłania było m.in ustanowienie nabożeństwa do Niepokalanego Serca Maryi i wezwanie do modlitwy. Maryja przepowiedziała między innymi wybuch i nieszczęścia II wojny światowej, problem głodu na świecie i rozpoczęcie prześladowań Kościoła. Największe wrażenie zrobiła trzecia tajemnica. Była w niej mowa o nieudanej próbie zamachu na Ojca Świętego Jana Pawła II 13 maja 1981 roku.

Emisja "Matka Boża Fatimska" rozpoczyna prestiżowy zestaw medali „Cudowne wizerunki Matki Bożej”. Wybito ją stemplem lustrzanym - w najwyższej jakości menniczej. Dodatkowo uszlatechetniono czystym, 24-karatowym złotem. Misterną ornamentykę podkreśla selektywne platerowanie czystym srebrem. Numizmat ten zachwyci najbardziej wymagających kolekcjonerów!

Dla wszystkich osób, które dołączyły do swoich zbiorów medal wybity w hołdzie "Matce Bożej Częstochowskiej", mamy miłą niespodziankę. Pierwszy medal z zestawu "Cudowne wizerunki Matki Bożej" oferujemy na specjalnych warunkach z aż 50% rabatem!

Uszlachetniony czystym złotem (Au 999/1000) i srebrem (Ag 999/1000) medal mogą Państwo nabyć za jedyne 59,50 zł. Ponadto dostawa GRATIS - koszty pakowania i przesyłki poniesie Skarbnica Narodowa.

Awers medalu ukazuje Matkę Bożą Fatimską, symbol Ducha Świętego i atrybuty maryjne. Na rewersie numizmatu widnieje fragment pozdrowienia anielskiego: Ave Maria Gratia Plena (Zdrowaś Maryjo, Łaski Pełna); monogram Najświętszej Maryi Panny z koroną; paciorki różańca i symbole maryjne.

UZUPEŁNIJ SWÓJ FOLDER O MEDALE UPAMIĘTNIAJĄCE CUDOWNE WIZERUNKI MATKI BOŻEJ

Pamiątkowe medale z zestawu „Cudowne wizerunki Matki Bożej” uwieczniają przedstawienia maryjne cieszące się wielką czczią i nieustającym kultem wiernych. Oprócz emisji z Matką Bożą Fatimską znajdą się w nim numizmaty wyemitowane w hołdzie Matce Bożej z Lourdes, Matce Bożej z Medjugorie, Niepokalanemu Sercu Maryi czy Matce Boże z Guadalupe. Każda postać została sportretowana wraz z charakterystycznymi dla niej atrybutami i symbolami.

Specyfikacja
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
lustrzany
Metal:
miedzionikiel
Masa:
26 g
Średnica:
40 mm
Platerowanie:
czyste złoto
Zdobienie:
czyste srebro

CUDOWNE WIZERUNKI MATKI BOŻEJ
PAMIĄTKOWE MEDALE PLATEROWANE CZYSTYM ZŁOTEM I SREBREM

Skarbnica Narodowa ma przyjemność zaprezentować pamiątkowe medale z zestawu „Cudowne wizerunki Matki Bożej”. Oprócz emisji z "Matką Bożą Fatimską" w zestawie znajdą się m.in numizmaty wyemitowane w hołdzie Matce Bożej z Lourdes - patronce chorych, Matce Bożej z Medjugorie - orędowniczce pokoju, Niepokalanemu Sercu Maryi czy Matce Boże z Guadalupe - patronce życia i dzieci poczętych. Każda postać została sportretowana wraz z charakterystycznymi dla niej atrybutami i symbolami.

Wszystkie medale zostały uszlachetnione czystym, 24-karatowym złotem (Au 999/1000). Misterną ornamentykę pięknie podkreśla selektywne platerowanie czystym srebrem (Ag 999/1000). Wykonanie stemplem lustrzanym gwarantuje najwyższą jakość menniczą, która jest niezwykle ceniona przez kolekcjonerów. Takie wykończenie zapewnia doskonały efekt końcowy – matowe motywy w przepiękny sposób wyróżniają się na wypolerowanym złotym tle medalu. 

Rezerwując uszlachetniony złotem i srebrem medal "Matka Boża Fatimska", zapewniają Państwo sobie prawo pierwszeństwa zakupu pozostałych medali z tego wyjątkowego zestawu.

Do każdego dołączony jest Certyfikat Autentyczności Skarbnicy Narodowej. Do bezpiecznej i efektownej ekspozycji medali przeznaczony jest specjalnie zaprojektowany folder kolekcjonerski.

W ramach wygodnego kolekcjonowania zestaw można skompletować w formie subkrypcji, nabywając poszczególne emisje ok. raz w miesiącu. Cena regularna medali z zestawu "Cudowne wizerunki Matki Bożej" to 119 zł (+11,95 zł koszt pakowania i wysyłki).

Tak, chcę rozpocząć zbieranie medali pamiątkowych "Cudowne wizerunki Matki Bożej". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem z kolekcji: „Matka Boża Fatimska”, zamawiam go w preferencyjnej cenie 59,50 zł (zamiast ceny regularnej 119 zł), bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę.

Jeżeli zatrzymam ten medal, otrzymam 4 pozostałe medale w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 119 zł (łączna cena tych medali to 476 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu medalu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.