Na dobry początek 50% taniej!

Dla klientów Skarbnicy Narodowej okazała sztabka Bitwa pod Grunwaldem” Jana Matejki, z jednym z najsłynniejszych obrazów w historii Polski, jest dostępna za 74,50 zł (zamiast 149 zł), bez żadnych dodatkowych kosztów. To oszczędność ponad 70 zł!

„Bitwa pod Grunwaldem" – triumf oręża polskiego uszlachetniony srebrem i złotem!

Jan Matejko to najwybitniejszy malarz dziejów Polski, a jego „Bitwa pod Grunwaldem” to kluczowe dzieło polskiego malarstwa patriotycznego. Ukazuje ono wielki triumf polskiego oręża pod Grunwaldem z 15 lipca 1410 roku.

Skarbnica Narodowa postanowiła uhonorować to arcydzieło na wyjątkowym numizmacie – unikacie kolekcjonerskim:

  • Szczegółowa miniatura oryginalnego dzieła
  • Uszlachetnienie: czyste srebro 999/1000
  • Ręczne platerowanie 24-karatowym złotem

Tylko teraz dostępny dla Ciebie!

Dzięki współpracy z Muzeum Narodowym w Warszawie możliwe było przeniesienie obrazu „Bitwa pod Grunwaldem” na unikatową kolekcjonerską sztabkę oraz połączenie jej z czystym srebrem i złotem. Wykorzystano przy tym najbardziej zaawansowaną technologię menniczą, przez co perfekcyjnie odwzorowane arcydzieło olśniewająco wyróżnia się na tle lustrzanej srebrnej powierzchni numizmatu.

Stwórz własną galerię sztuki w swoim domu!

„Bitwa pod Grunwaldem” Jana Matejki jest pierwszą emisją z niezwykłej serii numizmatycznej "Arcydzieła Malarstwa Polskiego". Zawiera ona najcenniejsze polskie obrazy na sztabkach platerowanych czystym srebrem i złotem. Są to dzieła, które przez stulecia edukowały pokolenia Polaków, kształtując polską kulturę i tożsamość narodową. Nie może ich zabraknąć w żadnym polskim domu.

Seria "Arcydzieła Malarstwa Polskiego" jest ściśle limitowana – tylko 9000 kolekcji na cały świat!

Radzimy zamówić już teraz, zanim będzie za późno!

Arcydzieła Malarstwa Polskiego – galeria bezcennych dzieł sztuki w Twoim domu!

Po raz pierwszy, przy użyciu zaawansowanej technologii menniczej, najcenniejsze arcydzieła malarstwa polskiego uwieczniono na kolekcjonerskich sztabkach. Było to możliwe dzięki ścisłej współpracy m.in.: z Muzeum Narodowym w Warszawie i w Krakowie. Dostępnych jest tylko 9000 kompletnych kolekcji malarskich! Oznacza to, iż tylko 1 na ponad 4000 Polaków będzie miał szansę stworzyć swoją prywatną galerię tych niezwykłych obrazów.

Najcenniejsze polskie dzieła sztuki!

„Bitwa pod Grunwaldem" Jana Matejki jest pierwszą sztabką z serii "Arcydzieła Malarstwa Polskiego". Wśród pozostałych obrazów, w kolekcji uwieczniono tylko te, które są najbardziej znane i cenione, które są szczególnym hołdem dla historii Naszej Ojczyzny i jej bohaterów, tradycji ludowych oraz wartości narodowych. Należą do nich m.in.:

  • „Babie lato” Józefa Chełmońskiego
  • „Hamlet polski” Jacka Malczewskiego
  • „Macierzyństwo” Stanisława Wyspiańskiego.

Platerowanie czystym srebrem i złotem!

Połączenie miniatur bezcennych skarbów narodowych z czystym srebrem (999/1000) oraz 24-karatowym złotem jest przedsięwzięciem unikatowym. Dzięki wykonaniu w wysokiej jakości menniczej, sztabki te są nie tylko ekskluzywnymi i wyjątkowymi numizmatami, ale same w sobie stają się rzadkimi dziełami sztuki.

Atrakcyjne akcesoria GRATIS

W ramach kolekcji, wraz z cennymi kolekcjonerskimi sztabkami, otrzymasz:

  • Certyfikaty Autentyczności, zawierające reprodukcje oryginalnych dzieł do każdej sztabki
  • Elegancką drewnianą pudełko-ramkę, do bezpiecznego przechowywania oraz efektownej prezentacji Twojej wartościowej kolekcji. Prześlemy ją wraz z 4. przesyłką
  • Indywidualnie numerowane Świadectwo Własności, gwarantujące ścisłą limitację, dołączone do 10. sztabki

TAK, zamawiam kolekcję sztabek platerowanych czystym srebrem i złotem "Arcydziela Malarstwa Polskiego". Pierwszy egzemplarz "Bitwa pod Grunwaldem" otrzymam w cenie 74,50 zł (+12,95 zł koszt pakowania i przesyłki), zamiast ceny regularnej 149 zł. Pozostałe 39 medali będę otrzymywać w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie 149 zł (łączna cena tych 39 sztabek to 5811 zł). Do każdej dostawy zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 12,95 zł.

Płatność za kolejne medale z kolekcji na podstawie faktury dołączonej do każdej przesyłki. Przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy, tj. prawo do zwrotu medalu oraz otrzymania zwrotu poniesionych kosztów. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie - wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową.

Zamówienie obejmuje tylko opisaną kolekcję. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. Numizmaty zostaną wysłane w stanie menniczym.

Przysługuje mi prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy.

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Specyfikacja
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
lustrzany
Metal:
miedź
Masa:
50 g
Wymiary:
60x35 mm
Platerowanie:
srebro 999/1000, złoto 999/1000
Zdobienie:
tampondruk