Poznaj opinie klientów o Skarbnicy Narodowej

Skarbnica Narodowa OpinieZadowolenie naszych klientów jest dla nas największą wartością. Dlatego dostarczamy wszelkich starań i wsłuchujemy się w potrzeby i zapytania, jakie otrzymujemy każdego dnia. Poniżej prezentujemy opinie o Skarbnicy Narodowej, które są potwierdzeniem owocnej współpracy. W naszej działalności zwracamy szczególną uwagę na jakość obsługi i produktów, jakie oferuje Skarbnica Narodowa. Opinie, które poniżej przedstawiamy stanowią dla nas potwierdzenie słuszności podejmowanych działań.

Jadwiga

Dla mnie pewne źródło pochodzenia numizmatu jest najważniejsze. Nie mam czasu na sprawdzanie i upewnianie się czy moneta jest autentyczna. To że Skarbnica Narodowa przesyła numizmaty z certyfikatem daje mi wewnętrzny spokój. Mam gwarancję, że poważnie podchodzą do mojej pasji, że można Skarbnicy ufać.

Marek

Jak mnie kilka lat temu brat zapytał gdzie polecam kupować monety historyczne, to bez wahania powiedziałem – tylko w Skarbnicy Narodowej. U mnie na dobre opinie zasłużyli zaangażowaniem w swoją pracę, a przede wszystkim doświadczeniem w numizmatyce. Nie jeden raz spełnili moje oczekiwania za co całej załodze serdecznie dziękuję!

Ireneusz

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń ze współpracy z firmą Skarbnica Narodowa mogę zaświadczyć o wysokiej klasie numizmatów, które oferują oraz profesjonalizmie jej pracowników.

Magda

Zamówiłam piękny medal - teraz mam super pamiątkę i materiał na lekcję historii dla dzieci :-) Polecam

Jerzy

Jestem klientem Skarbnicy Narodowej. Serdecznie polecam. Szczególnie godny polecenia jest Karol Piętka, który zawsze chętnie doradzi i podpowie, co jest warte uwagi.

Maciej

Rok temu dostałem medal i zapomniałem zapłacić. Grzecznie przypomnieli po roku. bez żadnych dodatkowych opłat i innych bajerów.

Wiktor

Bardzo pozytywnie oceniam rozmowy z Skarbnicą Narodową. Są bardzo pomocne. Rozmowa z p. Joanną zachęciła mnie do kupienia następnych monet. Było rzeczowo, kompetentnie i bardzo miło.

Roman

Dość dawno natknąłem się na Waszą Firmę i po prostu "załapałem" się na kolekcjonera. Pomalutku, pomalutku i zrobiła się z tego całkiem spora kolekcja. Pragnę przyznać szczerze, że sposób prezentowania jak również docieranie do kolekcjonerów odpowiada mojemu wyobrażeniu o sprzedaży tego typu "towaru". Gdybym mógł jeszcze dodać, że "TEN", który mnie informuje o poszczególnych możliwościach zakupu ( a jest nim Marcin Galewicz) jest rewelacyjny. Często wydaje mi się, że kupiłbym od niego ( czy poprzez niego), coś czego nawet bym nie chciał i muszę się hamować, aby nie popaść w finansowe bankructwo. Zaznaczam, że dla Waszego pracownika jest to pochwała a nie przygana.
I jeszcze jedna sprawa, dobrą formą jest sprzedaż na raty, gdyż nie zawsze kolekcjonera jest stać wyłożyć pełną pulę na coś, co chciałbym mieć w swojej kolekcji. Jedyną wadą, z którą chyba się uporaliście było dostarczanie przesyłek. Po zmianie, były duże opóźnienia, ale teraz wydaje mi się, że uporaliście się z tym problemem.

Kamila

Miła obsługa i szybko zrealizowane zamówienie.

Tomasz

Od kilku lat kolekcjonuję medale oferowane przez Skarbnicę. Zawsze miła obsługa i chęć pomocy przy każdym, nawet najmniejszym problemie lub wątpliwości. Medale są dobrej a nawet bardzo dobrej jakości a tematyka zawsze bardzo aktualna.

Marek

Poziom partnerstwa, współpracy na najwyższym poziomie XXI wieku. Ubolewać należy, że osiągany wyłącznie w zakresie aktualnej działalności Skarbnicy Narodowej, szkoda!!!

Roman

Od kilku lat zbieram z ojcem. Zaczęliśmy od niedrogich pozłacanych medali, a teraz wciągnęliśmy się w pojedyncze monet z różnych mennic. Obsługa ok, z dużą wiedza. Polecam

Łukasz

Bardzo szybko się dodzwoniłem na infolinie. Zamówienie złożone i po 8 dniach przesyłka była u mnie w skrzynce. Zapłaciłem wygodnie przelewem. Na pewno będę korzystał z dalszych ofert. Idealny pomysł na prezent lub rocznicę :)