Pierwsza oficjalna złota moneta igrzysk olimpijskich w Brazylii!

Z okazji pierwszych w dziejach letnich igrzysk olimpijskich odbywających się w Ameryce Południowej Bank Centralny Brazylii wyemitował złotą monetę okolicznościową. Ze względu na ograniczone moce produkcyjne Mennica Brazylijska wybiła rekordowo niską ilość 5000 egzemplarzy tej epokowej emisji!

Pierwsza w historii oficjalna złota moneta Rio 2016 jest prawnym środkiem płatniczym w Brazylii. Aby podkreślić rangę wydarzenia, Mennica Brazylijska wybiła monetę w najwyższej jakości menniczej w cennym złocie 900/1000! Motywy monumentalnego Chrystusa Odkupiciela na rewersie oraz atlety na awersie wspaniale zdobią lustrzane tło tego złotego arcydzieła.

Najniższa limitacja w historii ogrzysk - oficjalnie wyprzedana w Brazylii!

Najniższa limitacja w historii igrzysk olimpijskich sprawiła, że Bank Centralny Brazylii szybko ogłosił koniec oficjalnej sprzedaży monet. Dzięki renomowanej pozycji na rynku numizmatycznym Skarbnica Narodowa pozyskała od norweskiego dystrybutora nieznaczną ilość złotych monet z logo Rio 2016 dla swoich Klientów w Polsce.

Pierwsza złota emisja igrzysk olimpijskich w Brazylii to wyjątkowy okaz:

  • będący prawnym środkiem płatniczym w cennym złocie 900/1000;
  • wybity w najwyższej jakości menniczej, stemplem lustrzanym;
  • pochodzący z 2014 roku, a zdobyty tuż przed startem igrzysk;
  • o najniższej limitacji w historii igrzysk olimpijskich – jedynie 5000 egzemplarzy na świecie!

Numizmat znajduje się w autoryzowanym pudełku z logo Rio 2016 wraz z oryginalnym Certyfikatem Autentyczności Mennicy Brazylijskiej.

Skarbnica Narodowa jest jedynym dystrybutorem oficjalnych monet Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 w Polsce, w Czechach, na Słowacji i na Wegrzech.

 
Specyfikacja
Metal:
Złoto próby 900/1000
Jakość:
Najwyższa jakość mennicza - stempel lustrzany
Waga:
4,4 g
Średnica:
16 mm
Kraj emisji:
Brazylia
Nominał:
10 reali
Rok emisji:
2014
Limitacja:
5000 egzemplarzy na świat!

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie złotej monety olimpijskiej Rio 2016 "Biegi" w cenie 3450 zł (+ 25 zł pakowanie i przesyłka kurierska). Zakup monety nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Rachunek dołączony do przesyłki.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tą emisją – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu monety. W przypadku odesłania opłaconej już złotej  monety olimpijskiej Rio 2016, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany numizmat. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia