Bohaterowie narodowi upamiętnieni na medalach platerowanych czystym złotem

Zestaw medali „Wybitni Dowódcy Polscy” upamiętnia bohaterów, którzy wsławili nasz kraj zwycięstwami na polu bitwy i dzięki którym od pokoleń budowana jest polska tożsamość narodowa. Obejmuje sylwetki królów, generałów, hetmanów z lat 1385-1795, kiedy to Polska pozostawała w unii z Litwą. Wizerunki wybitnych dowódców stanowiły często inspirację dla artystów, którzy - wykorzystując swój talent - pragnęli oddać na swych obrazach ich wielkość i heroizm. Na medalach znalazły się reprodukcje siedmiu portretów, namalowanych przez artystów o międzynarodowej sławie, jak: Marcello Bacciarelli, Josef Grassi czy Daniel Schultz.

Najwyższa jakość w przystępnej cenie

Pierwszy medal z kolekcji „Wybitni Dowódcy Polscy” upamiętnia Jana III Sobieskiego – króla Polski, wybitnego dowódcę. Jego triumf w bitwie pod Wiedniem w 1683 r. zahamował ekspansję islamu na zachód Europy. Teraz jest on dostępny w specjalnej cenie 59,50 zł (zamiast ceny regularnej 119 zł). Daje to od razu aż 50% oszczędności! (najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki wynosiła 119 zł).

Pozostali dowódcy upamiętnieni w serii to: Tadeusz Kościuszko - bohater narodowy Polski i USA, król Władysław Jagiełło, hetman Stanisław Żółkiewski, hetman Jan Karol Chodkiewicz, hetman Stefan Czarniecki i książę Józef Poniatowski. Wszystkie medale zostały wybite w najwyższej jakości menniczej i platerowane czystym złotem. Cena numizmatów to 119 zł za egzemplarz + 12,95 zł koszt pakowania i przesyłki.

Akcesoria kolekcjonerskie i materiały GRATIS!

Tylko w ramach serii akcesoria w prezencie:

  • Certyfikat Autentyczności do każdego medalu,
  • dokładny opis każdego medalu, opracowany przez historyka,
  • kapsuły ochronne na medale,
  • Świadectwo Własności wysyłane z ostatnią, siódmą przesyłką,
  • teczka na certyfikaty.

pdof-ehc-lp-folder

TAK, zamawiam kolekcję platerowanych złotem medali "Wybitni Dowódcy Polscy". Pierwszy egzemplarz "Jan III Sobieski" otrzymam w cenie 59,50 zł (+12,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Pozostałe 6 medali otrzymam w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie 119 zł (łączna cena tych 6 medali to 714 zł). Do każdej dostawy zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 12,95 zł.

Płatność za kolejne medale z kolekcji na podstawie faktury dołączonej do każdej przesyłki. Przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy, tj. prawo do zwrotu medalu oraz otrzymania zwrotu poniesionych kosztów. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie - wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową.

Zamówienie obejmuje tylko opisaną kolekcję. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. Numizmaty zostaną wysłane w stanie menniczym.

Przysługuje mi prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy.

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Specyfikacja
Stan zachowania:
Menniczy
Stempel:
Lustrzany
Metal:
Medzionikiel
Masa:
26 g
Średnica:
40 mm
Platerowanie:
Złoto próby 999/1000
Zdobienie:
Tampondruk