Zamawiając dolara z Jerzym Waszyngtonem za jedyne 49,95 zł, dolar Johnem F. Kennedy'm ZA DARMO!

"Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie" to seria monet upamiętniających prezydentów USA, która stanowi piękny zapis amerykańskiej historii. Program został zatwierdzony przez Kongres Stanów Zjednoczonych w 2005 roku, a już dwa lata później rozpoczęto emisję pierwszej jednodolarówki z wizerunkiem Jerzego Waszyngtona.

Oferta specjalna!

Kup platerowanego złotem Dolara z wizerunkiem J. Waszyngtona,
a Dolara z wizerunkiem J. F. Kennedy'ego otrzymasz ZA DARMO

  • Monety dolarowe uszlachetnione 24-karatowym złotem
  • Dolar z wizerunkiem Kennedy'ego ZA DARMO
  • Dolar z wizerunkiem Waszyngtona za jedyne 49,95 zł

Dolary amerykańskie uszlachetnione 24-karatowym złotem!

Po tym jak monety opuściły mennicę, firmy numizmatyczne i niezależni eksperci sztuki menniczej zastanawiali się, jak dodatkowo podkreślić wyjątkowość tych numizmatów. Wybór był oczywisty – postanowiono połączyć je z jednym z najbardziej szlachetnych metali, czyli 24-karatowym złotem!

Platerowanie wszystkich dostępnych dolarówek z serii „Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie” czystym złotem, wyeksponowało ich wspaniałe projekty, zachowując misterne szczegóły oryginalnych motywów. Dzięki temu zabiegowi, uszlachetnione 24-karatowym złotem dolary prezydenckie od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Kolekcjonerów!

Specyfikacja
Metal:
Mosiądz manganowy
Uszlachetnienie:
24-karatowe złoto
Waga:
8,1 g
Średnica:
26,49 mm
Kraj emisji:
Stany Zjednoczone Ameryki
Nominał:
1 dolar
Lata emisji:
Od 2007 roku
Limitacja:
10 000 kolekcji w Skarbnicy Narodowej

"Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie" kolekcja monet uszlachetnionych czystym złotem 

Rozpoczęta w 2007 roku seria jednodolarowych monet honoruje prezydentów USA i od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem Kolekcjonerów. 

Monety o średnicy 26,49 mm wybijane są z mosiądzu manganowego i mają wspólny awers, na którym widoczna jest Statua Wolności – jeden z najbardziej charakterystycznych symboli USA. Na rewersach umieszczane są wizerunki nieżyjących prezydentów USA.

Teraz dolary prezydenckie są dodatkowo uszlachetnione 24-karatowym złotem!

Ścisła limitacja kolekcji w Skarbnicy Narodowej!

W Skarbnicy Narodowej dostępnych będzie jedynie 10 000 kompletnych kolekcji uszlachetnionych złotem „Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie”. Składają się one: z dolarów prezydenckich uszlachetnionych złotem, Certyfikatów Autentyczności, kolekcjonerskiego pudełka do bezpiecznego przechowywania monet i Świadectwa Własności serii. Dlatego też tylko ściśle określona liczba Kolekcjonerów będzie mogła szczycić się jej posiadaniem w Polsce.

Gwarancja stałej ceny!

Złożenie zamówienia już teraz zapewnia możliwość kolekcjonowania serii w regularnej cenie 49,95 zł za platerowanego czystym złotem dolara. Od momentu nabycia pierwszego zestawu dwóch monet, będą wysyłane w około miesięcznych odstępach kolejne zestawy po 2 monety z limitowanej specjalnej edycji „Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie”. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Dzięki temu w wygodny sposób można zbudować swój prywatny zbiór tych ciekawych i poszukiwanych numizmatów.

Bezpieczeństwo kolekcjonowania!

Skarbnica Narodowa daje pewność bezpiecznych zakupów. Gwarantujemy prawo zwrotu każdej monety w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki oraz zwrot kosztów jej zakupu. Kolekcja ma charakter otwarty - tj. bez określonej z góry liczby numizmatów (na dzień dzisiejszy Mennica USA wybiła 40 dolarów upamiętniających prezydentów USA).

Akcesoria w ramach kolekcji GRATIS!

  • Certyfikat Autentyczności do każdej monety z serii
  • Elegancka kaseta do bezpiecznego przechowywania monet (wysyłana wraz z 5. przesyłką)
  • Świadectwo Własności kolekcji opatrzone indywidualnym numerem (dołączone do 20. przesyłki)

Dodatkowo do 16. przesyłki dołączony będzie elegancki długopis w drewnianym etui z logo kolekcji za jedyny 1 zł!

Tak, zamawiam kolekcję „Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszymi dwiema uszlachetnionymi czystym złotem monetami proszę o przesłanie ich – dolar „John F. Kennedy” za 0 zł oraz dolar „Jerzy Waszyngton” w cenie regularnej 49,95 zł – bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy. Przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela lub mogę wybrać szybką płatność elektroniczną.

Jeżeli zatrzymam te dwa numizmaty, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu zestawy po 2 monety uszlachetnione złotem, z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby numizmatów) - każda moneta w cenie regularnej 49,95 zł (99,90 zł za zestaw). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monet w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconych już monet, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmaty zostaną wysłane w stanie menniczym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.