Zamawiając dolara z Jerzym Waszyngtonem za jedyne 59,50 zł, dolar z Johnem F. Kennedym za 0 zł!

"Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie" to seria monet upamiętniających prezydentów USA, która stanowi piękny zapis amerykańskiej historii. Program został zatwierdzony przez Kongres Stanów Zjednoczonych w 2005 roku, a już dwa lata później rozpoczęto emisję pierwszej jednodolarówki z wizerunkiem Jerzego Waszyngtona.

Oferta specjalna!

Kup platerowanego złotem Dolara z wizerunkiem J. Waszyngtona,
a za dolara z wizerunkiem J. F. Kennedy'ego zapłacisz 0 zł

  • Monety dolarowe uszlachetnione 24-karatowym złotem
  • Dolar z wizerunkiem Kennedy'ego za 0 zł
  • Dolar z wizerunkiem Waszyngtona za jedyne 59,50 zł

Dolary amerykańskie uszlachetnione 24-karatowym złotem!

Po tym jak monety opuściły mennicę i znalazły się na rynku, firmy numizmatyczne i eksperci sztuki menniczej zastanawiali się, jak dodatkowo podkreślić wyjątkowość tych numizmatów. Wybór był oczywisty – postanowiono połączyć je z jednym z najbardziej szlachetnych metali, czyli 24-karatowym złotem!

Platerowanie wszystkich dostępnych dolarówek z serii "Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie" czystym złotem, wyeksponowało ich wspaniałe projekty, zachowując misterne szczegóły oryginalnych motywów. Dzięki temu zabiegowi, uszlachetnione 24-karatowym złotem dolary prezydenckie od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Kolekcjonerów!

"Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie" kolekcja monet uszlachetnionych czystym złotem

Rozpoczęta w 2007 roku seria jednodolarowych monet honoruje prezydentów USA i od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem Kolekcjonerów. 

Monety o średnicy 26,49 mm wybijane są z mosiądzu manganowego i mają wspólny awers, na którym widoczna jest Statua Wolności – jeden z najbardziej charakterystycznych symboli USA. Na rewersach umieszczane są wizerunki nieżyjących prezydentów USA.

Teraz dolary prezydenckie są dodatkowo uszlachetnione 24-karatowym złotem!

Limitowana kolekcja w Skarbnicy Narodowej!

Skarbnica Narodowa może zapewnić jedynie 10 000 kompletnych kolekcji "Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie". Składają się one: z dolarów prezydenckich uszlachetnionych złotem, Certyfikatów Autentyczności, kolekcjonerskiego pudełka do bezpiecznego przechowywania monet i Świadectwa Własności serii. Dlatego też tylko ściśle określona liczba Kolekcjonerów będzie mogła szczycić się jej posiadaniem w Polsce.

Gwarancja stałej ceny!

Złożenie zamówienia już teraz zapewnia możliwość kolekcjonowania serii "Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie" w regularnej cenie 59,50 zł za platerowanego czystym złotem dolara. Od momentu nabycia pierwszego zestawu dwóch monet, będą wysyłane w około miesięcznych odstępach kolejne zestawy po 2 monety w stałej cenie 119 zł za zestaw. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 12,95 zł. Dzięki temu w wygodny sposób można zbudować swój prywatny zbiór tych ciekawych i poszukiwanych numizmatów.

Bezpieczeństwo kolekcjonowania!

Skarbnica Narodowa daje pewność bezpiecznych zakupów. Gwarantujemy prawo zwrotu każdej monety w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki oraz zwrot kosztów jej zakupu. Kolekcja składa się z 40 dolarów prezydenckich uszlachetnionych złotem.

Akcesoria w ramach kolekcji GRATIS!

  • Certyfikat Autentyczności do każdej monety z serii
  • Elegancka kaseta do bezpiecznego przechowywania monet (dołączona do 5. przesyłki)
  • Świadectwo Własności kolekcji opatrzone indywidualnym numerem (wysyłane z ostatnimi numizmatami)

Dodatkowo do 16. przesyłki dołączony będzie elegancki długopis w drewnianym etui z logo kolekcji za jedyny 1 zł!

TAK, zamawiam kolekcję platerowanych złotem monet "Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie". Pierwsze dwa egzemplarze "John F. Kennedy" i "Jerzy Waszyngton" otrzymam w cenie 59,50 zł (+12,95 zł koszt pakowania i przesyłki), zamiast ceny regularnej 119 zł. Pozostałe 38 monet otrzymam w ok. miesięcznych odstępach, w zestawach po 2 dolary – każdy w cenie 59,50 zł (tj. 119 zł za zestaw) – łączna cena tych 38 monet to 2261 zł. Do każdej dostawy zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 12,95 zł.

Płatność za kolejne monety z kolekcji na podstawie faktury dołączonej do każdej przesyłki. Przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy, tj. prawo do zwrotu monety oraz otrzymania zwrotu poniesionych kosztów. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie - wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową.

Zamówienie obejmuje tylko opisaną kolekcję. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. Numizmaty zostaną wysłane w stanie menniczym.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy.

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Specyfikacja
Emitent:
Stany Zjednoczone Ameryki
Nominał:
1 dolar
Lata emisji:
2007-2020
Stan zachowania:
menniczy
Metal:
mosiądz manganowy
Masa:
8,1 g
Średnica:
26,49 mm
Platerowanie:
złoto 999/1000