Poszukiwane Dolary Prezydenckie
w ściśle limitowanej edycji premium!

"Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie" to seria monet upamiętniających prezydentów USA, która stanowi piękny zapis amerykańskiej historii. Program został zatwierdzony przez Kongres Stanów Zjednoczonych w 2005 roku, a już dwa lata później rozpoczęto emisję pierwszej jednodolarówki z wizerunkiem Jerzego Waszyngtona.

Specjalnie dla Klientów Skarbnicy Narodowej Dolary Prezydenckie dostępne są w ściśle limitowanej edycji premium! Uszlachetnienie 24-karatowym złotem dodatkowo zwiększa wyjątkowość tych monet, a ścisła limitacja do zaledwie 10 000 kompletnych kolekcji nadaje charakter prawdziwej rzadkości.

Oferta specjalna!

Kup platerowanego złotem Dolara z wizerunkiem J. Waszyngtona,
a Dolara z wizerunkiem J. F. Kennedy'ego otrzymasz ZA DARMO

 • Oryginale monety dolarowe uszlachetnione 24-karatowym złotem
 • Dolar z wizerunkiem Kennedy'ego ZA DARMO
 • Dolar z wizerunkiem Waszyngtona za jedyne 49,95 zł

W trakcie trwania kolekcji wspaniałe, bezpłatne akcesoria GRATIS:

 • Certyfikat Autentyczności dołączony do każdego dolara,
 • Elegancka kaseta do bezpiecznego przechowywania monet (wysyłana wraz z 5. przesyłką),
 • Świadectwo Własności kolekcji opatrzone indywidualnym numerem (wysyłane wraz z 20. przesyłką).

Dodatkowo wraz z 16. przesyłką otrzymają Państwo elegancki długopis w drewnianym etui z logo kolekcji za symboliczną złotówkę!

Oryginalne monety dolarowe z wizerunkami prezydentów USA – uszlachetnione czystym złotem!

Kolekcjonowanie serii "Słynnych Amerykańskich Dolarów Prezydenckich" można już teraz rozpocząć na bardzo korzystnych warunkach! Kupując dolara z J. Waszyngtonem - pierwszym prezydentem USA, dolara z wizerunkiem J. F. Kennedy'ego otrzymają Państwo ZA DARMO! Kolejne monety, po dwie w zestawie, będą wysyłane ok. raz w miesiącu w cenie 99,90 zł za zestaw + 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki.

Specyfikacja
Metal:
Mosiądz manganowy
Uszlachetnienie:
24-karatowe złoto
Średnica:
26,49 mm
Kraj emisji:
USA
Nominał:
1 USD
Rok emisji:
Różne
Limitacja:
10 000 kompletnych kolekcji

Początek fascynującej przygody kolekcjonerskiej!

Amerykańskie Dolary Prezydenckie to szansa zebrania jednej z najbardziej znanych kolekcji monet z USA na świecie. Teraz dostępna w limitowanej edycji uszlachetnionej czystym złotem!

Rozpoczęta w 2007 roku seria jednodolarowych monet honoruje prezydentów USA i od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem Kolekcjonerów.

Wprowadzenie przez Departament Skarbu Stanów Zjednoczonych Ameryki do obiegu jednodolarowych monet miało ułatwić transakcję dla małych kwot. Chcąc zwiększyć ich atrakcyjność, na monetach przedstawiono wizerunki najwyższych przedstawicieli władzy USA, zaczynając od Jerzego Waszyngtona – pierwszego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Monety o średnicy 26,49 mm wybijane są z mosiądzu manganowego i mają wspólny awers,
na którym widoczna jest Statua Wolności – jeden z najbardziej charakterystycznych symboli USA. Na rewersach umieszczane są wizerunki prezydentów USA. Projekty zachwycają nawet najbardziej wymagających Kolekcjonerów!

Cały nakład kolekcji „Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie” w ściśle limitowanej edycji premium, uszlachetnionej 24-karatowym złotem to jedynie 10 000 serii!

Zamawiając dolara uszlachetnionego czystym złotem z wizerunkiem pierwszego prezydenta
USA – Jerzego Waszyngtona – w cenie regularnej 49,95 zł, dolara z prezydentem J. F. Kennedy’m
otrzymają Państwo ZA DARMO! Ponadto koszt pakowania i przesyłki pokryje Skarbnica Narodowa.

Wszystkie monety w kolekcji „Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie” są oficjalnym środkiem
płatniczym. Pozostałe emisje z tej serii będą Państwo otrzymywać ok. raz w miesiącu, po dwie monety w jednym zestawie (99,90 zł za zestaw + 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Dzięki temu w wygodny sposób skompletują Państwo swój prywatny zbiór tych jakże ciekawych i poszukiwanych numizmatów.

Gwarancja Skarbnicy Narodowej

Niepowtarzalna możliwość skompletowania fascynującej kolekcji oryginalnych monet z USA a także:

 • gwarancja stałej ceny – tylko 49,95 zł za monetę!
 • wysokiej jakości akcesoria, jak kaseta do bezpiecznego przechowywania zbioru bez żadnych dodatkowych opłat (wysyłana wraz z 5 przesyłką),
 • efektowny długopis w drewnianym etui w symbolicznej cenie - tylko 1 zł (wysyłany wraz z 16. przesyłką)!
 • Certyfikat do każdej monety, potwierdzający jej autentyczność,
 • Świadectwo Własności kolekcji opatrzone indywidualnym numerem (wysyłane wraz z 20. przesyłką).

Zamówienie bez ryzyka

Kolekcjonowanie ze Skarbnicą Narodową jest wolne od ryzyka i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Jeżeli dana moneta nie spełni Państwa oczekiwań, można ją odesłać w ciągu 14 dni. W każdej chwili mogą Państwo zawiesić lub przerwać kolekcjonowanie, dzwoniąc lub przesyłając informację o rezygnacji do Skarbnicy Narodowej. Kolekcja „Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie” ma charakter otwarty (tj. bez określonej z góry liczby numizmatów).

Tak, chcę rozpocząć zbieranie kolekcji „Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszymi dwiema uszlachetnionymi czystym złotem monetami proszę o przesłanie ich – dolar „John F. Kennedy” za 0 zł oraz dolar „Jerzy Waszyngton” w cenie regularnej 49,95 zł – bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy. Przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela lub mogę wybrać szybką płatność elektroniczną.

Jeżeli zatrzymam te dwa numizmaty, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu zestawy po 2 monety uszlachetnione złotem, z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby numizmatów) - każda moneta w cenie regularnej 49,95 zł (99,90 zł za zestaw). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monet w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconych już monet, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmaty zostaną wysłane w stanie menniczym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.