Poszukiwane Dolary Prezydenckie w ściśle limitowanej edycji premium!

Oficjalne Dolary Prezydenckie Stanów Zjednoczonych stanowią piękny zapis amerykańskiej historii. Są także bardzo poszukiwanymi obiektami kolekcjonerskimi. Uszlachetnione 24-karatowym złotem dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność, a ścisła limitacja do zaledwie 10 000 kompletnych kolekcji nadaje charakter prawdziwej rzadkości.

Oferta specjalna:

Kup jeden platerowany złotem Dolar Prezydencki, a Dolar Kennedy otrzymasz ZA DARMO

  • Oryginale monety dolarowe uszlachetnione 24-karatowym złotem
  • Dolar z wizerunkiem Kennedy'ego ZA DARMO
  • Dolar z wizerunkiem Waszyngtona za jedyne 49,95 zł
  • Certyfikaty Autentyczności i kaseta na monety GRATIS
  • Elegancki długopis w drewnianym etui za symboliczną złotówkę

Kolekcjonowanie tych wyjątkowych dolarów można rozpocząć na bardzo sprzyjających warunkach: kupując dolar Prezydencki z wizerunkiem Jerzego Waszyngtona, Dolar Kennedy'ego Kolekcjoner otrzyma ZA DARMO. Dodatkowo Kolekcjoner nabywa prawo do otrzymywania około raz w miesiącu kolejnych uszlachetnionych złotem Dolarów Prezydenckich w stałej, regularnej cenie – 49,95 zł za monetę.

Specyfikacja
Metal:
Mosiądz manganowy
Uszlachetnienie:
czyste złoto
Średnica:
26,49 mm
Kraj emisji:
USA
Nominał:
1 USD
Lata emisji:
różne
Limitacja:
10 000 kompletnych kolekcji

Początek fascynującej przygody kolekcjonerskiej!

Amerykańskie Dolary Prezydenckie to szansa zebrania jednej z najbardziej znanych kolekcji monet z USA na świecie. Teraz dostępna w limitowanej edycji uszlachetnionej czystym złotem!

Gwarancja Skarbnicy Narodowej

Niepowtarzalna możliwość skompletowania całej kolekcji a także:

  • gwarancja stałej ceny – tylko 49,95 zł za monetę!
  • wysokiej jakości akcesoria jak pudełko do bezpiecznego przechowywania zbioru bez żadnych dodatkowych opłat,
  • efektowny prezent - długopis w drewnianym futerale w symbolicznej cenie - tylko 1 zł!
  • Certyfikat do każdej monety, potwierdzający jej autentyczność,
  • Świadectwo Własności kolekcji opatrzone indywidualnym numerem.

Rezerwacja bez ryzyka

Rezerwacja nie stanowi zobowiązania do zakupu, nie wiąże się z żadnym ryzykiem ani dodatkowymi kosztami. Jeżeli emisja nie spełni oczekiwań, można ją odesłać w ciągu 14 dni od daty otrzymania. W każdej chwili można również zrezygnować z kompletowania serii, przesyłając informację pocztą lub dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta. Kolekcja ma charakter otwarty – nie ma ona określonej w tym momencie ilości elementów.

Tak, chcę rozpocząć kolekcjonowanie słynnych „Amerykańskich Dolarów Prezydenckich”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszymi dwiema uszlachetnionymi złotem monetami proszę o przesłanie ich – dolar „Abraham Lincoln” za 0 zł oraz dolar „Jerzy Waszyngton” w cenie regularnej 49,95 zł – bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy. Płatność na podstawie rachunku dołączonego do przesyłki.

Jeżeli zatrzymam te monety, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze monety z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby monet) kolekcji w pakietach po 2 monety w cenie regularnej 49,95 zł za każdą, czyli razem tylko 99,90 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monet w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconych już monet, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.