Poszukiwane Dolary Prezydenckie
w ściśle limitowanej edycji premium!

Oficjalne Dolary Prezydenckie Stanów Zjednoczonych stanowią piękny zapis amerykańskiej historii. Są także bardzo poszukiwanymi obiektami kolekcjonerskimi. Uszlachetnienie 24-karatowym złotem dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność, a ścisła limitacja do zaledwie 10 000 kompletnych kolekcji nadaje charakter prawdziwej rzadkości.

Oferta specjalna!

Kup jeden platerowany złotem Dolar Prezydencki,
a Dolar z wizerunkiem J.F. Kennedy'ego otrzymasz ZA DARMO

 • Oryginale monety dolarowe uszlachetnione 24-karatowym złotem
 • Dolar z wizerunkiem Kennedy'ego ZA DARMO
 • Dolar z wizerunkiem Waszyngtona za jedyne 49,95 zł

W trakcie trwania kolekcji wspaniałe, bezpłatne akcesoria GRATIS:

 • Certyfikat Autentyczności każdego dolara
 • Świadectwo Własności kolekcji opatrzone indywidualnym numerem
 • Pudełko na monety do ich bezpiecznego przechowywania
 • Elegancki długopis w drewnianym etui za symboliczną złotówkę

Oryginalne monety dolarowe z wizerunkami prezydentów USA – uszlachetnione czystym złotem!

Kolekcjonowanie tych wyjątkowych amerykańskich dolarów można już teraz rozpocząć na bardzo sprzyjających warunkach! Kupując dolar z J. Waszyngtonem – pierwszym prezydentem USA, dolar z wizerunkiem J.F. Kennedy’ego otrzymają Państwo ZA DARMO! Po zakupie pierwszych dwóch platerowanych złotem Dolarów Prezydenckich, kolejne zestawy zawierające po dwie monety, będą Państwo otrzymywać ok. raz w miesiącu - w stałej, regularnej cenie - 49,95 zł za monetę (99,90 zł za zestaw).

Specyfikacja
Metal:
Mosiądz manganowy
Uszlachetnienie:
24-karatowe złoto
Średnica:
26,49 mm
Kraj emisji:
USA
Nominał:
1 USD
Rok emisji:
Różne
Limitacja:
10 000 kompletnych kolekcji

Początek fascynującej przygody kolekcjonerskiej!

Amerykańskie Dolary Prezydenckie to szansa zebrania jednej z najbardziej znanych kolekcji monet z USA na świecie. Teraz dostępna w limitowanej edycji uszlachetnionej czystym złotem!

Gwarancja Skarbnicy Narodowej

Niepowtarzalna możliwość skompletowania całej kolekcji a także:

 • gwarancja stałej ceny – tylko 49,95 zł za monetę!
 • wysokiej jakości akcesoria, jak pudełko do bezpiecznego przechowywania zbioru bez żadnych dodatkowych opłat,
 • efektowny długopis w drewnianym etui w symbolicznej cenie - tylko 1 zł!
 • Certyfikat do każdej monety, potwierdzający jej autentyczność,
 • Świadectwo Własności kolekcji opatrzone indywidualnym numerem.

Rezerwacja bez ryzyka

Jeżeli emisja nie spełni Państwa oczekiwań, można ją odesłać w ciągu 14 dni od daty otrzymania. W każdej chwili można również zrezygnować z kompletowania serii, przesyłając informację pocztą lub dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta Skarbnicy Narodowej. Kolekcja ma charakter otwarty – nie ma ona określonej w tym momencie ilości elementów.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie kolekcji „Słynne Amerykańskie Dolary Prezydenckie”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszymi dwiema uszlachetnionymi czystym złotem monetami proszę o przesłanie ich – dolar „John F. Kennedy” za 0 zł oraz dolar „Jerzy Waszyngton” w cenie regularnej 49,95 zł – bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy. Płatność na podstawie faktury dołączonej do przesyłki lub mogę wybrać szybką płatność elektroniczną.

Jeżeli zatrzymam te dwa numizmaty, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu zestawy po 2 monety uszlachetnione złotem, z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby numizmatów) - każda moneta w cenie regularnej 49,95 zł (99,90 zł za zestaw). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monet w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconych już monet, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmaty zostaną wysłane w stanie menniczym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.