Oficjalne monety dwóch światowych mocarstw
w jednej przesyłce

USA i Chiny zdumiewają świat swoją gospodarczą potęgą oraz pełnią kluczowe role na międzynarodowej arenie politycznej. Kraje te przyciągają do siebie również wielu turystów i zachwycają m.in. swoją kulturą i przyrodą.

Już teraz wyjątkowe emisje, które odzwierciedlają wielkość i historię tych krajów dostępne są w specjalnej cenie.


Kup zestaw monet z USA za jedyne 99 zł,
a komplet monet z Chin otrzymasz za 0 zł!


Specjalnie dla Kolekcjonerów monety w zestawach dostarczane są w menniczym stanie zachowania. Umieszczone są w specjalnie zaprojektowanych folderach ochronnych, które zawierają dodatkowe informacje o danym państwie.

W skład zestawu emisji z USA wchodzą monety o nominałach: 1, 5, 10 centów, 1/4 dolara, 1/2 dolara i 1 dolar. Ich awersy przedstawiają m.in. wizerunki prezydentów USA, np. Abrahama Lincolna, Jerzego Waszyngtona. Na rewersach ukazane są np. symbole, miejsca charakterystyczne dla Stanów Zjednoczonych. Warto zwrócić uwagę, że monety USA bite są stemplem odwróconym - awers w stosunku do rewersu jest odwrócony o pełne 180 stopni.

Z kolei zestaw monet z Chin składa się z emisji o nominałach: 1 juan, 1 jiao, 5 jiao, 1 fen, 2 feny, 5 fenów. Ich awersy ukazują m.in. godło Chińskiej Republiki Ludowej, zaś na rewersach widoczne są nominały.

Do zestawów dołączone są Certyfikaty potwierdzające autentyczność monet. Dodatkowo zawierają one informacje o kraju, z którego pochodzą emisje.

Numizmatyczna podróż dookoła świata
bez wychodzenia z domu

Zestawy monet z USA i Chin rozpoczynają kolekcję "Pieniądze Świata", która zabiera Kolekcjonerów w numizmatyczną podróż po świecie. Więcej informacji w zakładce "O kolekcji".

Przeżyj fascynującą podróż z kolekcją "Pieniądze Świata" i ciesz się monetami z miejsc, które są marzeniem wielu ludzi!

Zestawy monet z USA i Chin rozpoczynają kolekcję "Pieniądze Świata", która zabiera Kolekcjonerów w numizmatyczną podróż po świecie. To niepowtarzalna szansa na spełnienie marzeń o międzynarodowej kolekcji monet obiegowych z nawet najbardziej egzotycznych zakątków naszej planety, jak chociażby Bahamy, Honduras czy Laos.

Każdy kolekcjonerski zestaw to kilka oficjalnych monet w menniczym stanie zachowania umieszczonych w praktycznym folderze. Skompletowanie we własnym zakresie większości z oferowanych emisji wymagałoby ogromnego nakładu czasu i pracy. Dlatego warto dołączyć już teraz do Kolekcjonerów serii "Pieniądze Świata" i cieszyć się zestawem pięknych monet dostarczanych do domu około raz w miesiącu. 

Patronem kolekcji "Pieniądze Świata" jest Fundacja Monety i Historia, której zadaniem
jest m.in. promowanie pasji numizmatycznej i zwiększanie świadomości Kolekcjonerów. Dlatego każdy zestaw opatrzony jest specjalnym hologramem z logo Fundacji.

Wyjątkowe akcesoria GRATIS

W trakcie trwania kolekcji "Pieniądze Świata" Kolekcjonerzy otrzymają GRATIS:

  • Certyfikat do każdego zestawu monet potwierdzający ich autentyczność (dodatkowo zawiera on informacje o kraju emitenta)
  • elegancki segregator z nazwą serii i kartami do bezpiecznego przechowywania monet (dołączony do 3. przesyłki)
  • Świadectwo Własności kolekcji wysyłane na koniec serii

Dodatkowo dla Kolekcjonerów serii PREZENT NIESPODZIANKA - album przyrodniczy z 3. przesyłką!

Wygoda i bezpieczeństwo kolekcjonowania

Od momentu nabycia dwóch zestawów monet z USA i Chin - razem tylko 99 zł, kolejne zestawy z kolekcji "Pieniądze Świata" będą wysyłane pojedynczo około raz w miesiącu. Każdy kolejny zestaw z serii jest w cenie 119 zł. Do każdej przesyłki doliczony jest koszt pakowania i przesyłki 12,95 zł. 

Kolekcja "Pieniądze Świata" ma charakter otwarty, tj. nie ma określonej z góry liczby numizmatów.

Skarbnica Narodowa jest oficjalnym dystrybutorem monet z programu "Pieniądze Świata" w Polsce!

Tak, zamawiam kolekcję obiegowych monet "Pieniądze Świata". Pierwsze dwa zestawy monet z USA i z Chin otrzymam w cenie 99 zł (+ 12,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Około raz w miesiącu będę otrzymywać kolejne zestawy monet obiegowych z otwartej kolekcji (tj. bez określonej z góry liczby numizmatów), każdy w cenie 119 zł. Do każdej dostawy zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 12,95 zł.

Płatność za kolejne zestawy monet  z kolekcji na podstawie faktury dołączonej do każdej przesyłki. Przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy, tj. prawo do zwrotu monety oraz do otrzymania zwrotu poniesionych kosztów. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie - wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową.

Zamówienie obejmuje tylko opisaną kolekcję. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. Numizmaty zostaną wysłane w stanie menniczym.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy.

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Specyfikacja
Emitent:
USA, Chiny
Nominał:
USA; 1 cent, 5, 10 centów, 1/4 dolara, 1/2 dolara, 1 dolar Chiny: 1 fen, 2 feny, 5 fenów, 1 jiao, 5 jiao, 1 juan
Lata emisji:
różne
Stan zachowania:
menniczy