Elegancja i blask ukryte w prawdziwych perłach

Perły to symbol szczerości, uczciwości i mądrości. Ze względu na swoje ponadczasowe piękno stały się przedmiotem często wykorzystywanym w literaturze i sztuce oraz chętnie noszonym przez kobiety. Były znakiem rozpoznawczym m.in.: Audrey Hepburn, Coco Chanel, czy księżnej Diany. I to właśnie biżuteria „królowej ludzkich serc” stała się inspiracją do powstania wyjątkowego naszyjnika.

Jest on połączeniem trzech imponujących sznurów pereł słodkowodnych, zakończonych uszlachetnionym złotem, kryształkami i perłami magnetycznym zapięciem. Każda z pereł ma gładką powierzchnię i wysoki połysk, a ich średnica to ok. 5,5 mm. Naszyjnik doskonale sprawdzi się jako prezent dla najbliższych lub pamiątka ważnego wydarzenia. Z pewnością będzie on stylowym dodatkiem dla każdej obdarowanej osoby.

  • Prawdziwe perły
  • Idealny pomysł na prezent
  • Kolczyki GRATIS

Tylko teraz do każdego naszyjnika zostaną dołączone wspaniałe pozłacane kolczyki ozdobione perłami i kryształkami. Są one doskonałym uzupełnieniem naszyjnika. Całość umieszczona jest w specjalnie zaprojektowanym pudełku.

Specyfikacja
Dł. naszyjnika:
ok. 45 cm
Śr. pereł:
ok. 5,5 mm
Śr. kolczyków:
ok. 2 cm

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie naszyjnika z pereł wraz z kolczykami w cenie 249 zł (+ 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.