Złota moneta umieszczona w eleganckiej zawieszce ukazuje jedno z najbardziej znanych przedstawień Jezusa. Inspiracją do jej powstania stała się XII-wieczna mozaika z katedry w Cefalù na Sycylii. Ukazuje ona Chrystusa jako brodatego mężczyznę, który prawą dłonią wykonuje gest błogosławieństwa, a w lewej trzyma Pismo Święte. Jego wzrok skierowany jest wprost w oczy zwiedzających.

Moneta została wybita w czystym złocie próby 999/1000, stemplem lustrzanym. Jej rewers przedstawia wyobrażenie Jezusa Pantokratora. Awers zdobi pieczęć rządowa emitenta - Niue, nominał - 2,5 dolara i rok emisji - 2022.

  • Moneta wybita w czystym złocie próby 999/1000
  • Elegancka zawieszka uszlachetniona 18-karatowym złotem
  • Idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby

Autentyczność monety gwarantuje Certyfikat. Do przechowywania przeznaczone jest specjalnie zaprojektowane pudełko kolekcjonerskie.

Umieszczenie monety "Jezus Pantokrator" w uszlachetnionej złotem zawieszce sprawia, że jest ona doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Na świecie dostępnych jest zaledwie 3000 egzemplarzy tej złotej monety, a Skarbnica Narodowa jest ich jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce.

Długość łańcuszka dołączonego do zawieszki: ok. 46 cm

Specyfikacja
Emitent:
Niue
Nominał:
2,5 dolara
Rok emisji:
2022
Stan zachowania:
Menniczy
Stempel:
Lustrzany
Metal:
Złoto 999/1000
Masa monety:
0,5 g
Średnica monety:
11 mm
Limitacja monety:
3000 egzemplarzy
Dł. łańcuszka :
Ok. 46 cm
Platerowanie łańcuszka i zawieszki:
18-karatowe złoto

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie złotej monety "Chrystus Pantokrator" wraz z elegancką zawieszką, Certyfikatem Autentyczności oraz pudełkiem kolekcjonerskim w cenie 479 zł (+ 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.