Złota emisja "Ojcowie Niepodległości"

Skarbnica Narodowa z dumą informuje o złotej emisji upamietniającej trzech mężów stanu - Józefa Piłsudskiego, Ignacego Paderewskiego oraz Romana Dmowskiego. Wyjątkowy medal pamiątkowy „Ojcowie Niepodległości” w cennym złocie.

Emisja ta została:

  • wybita w najwyższej jakości menniczej z zastosowaniem technologii stempla lustrzanego,
  • wykonana z cennego 24-karatowego złota (próba Au 999/1000),
  • zaprojektowana przez wybitnych polskich artystów Roussanę i Andrzeja Nowakowskich.

Medal ten dostępny jest wyłącznie do Klientów Skarbnicy Narodowej i tylko do momentu wyczerpania ścisłej limitacji 5000 egzemplarzy.

Rewers medalu przedstawia portrety Józefa Piłsudskiego, Ignacego Paderewskiego oraz Romana Dmowskiego.

Na awersie ukazana jest dynamiczna kompozycja przenikających się kontur polskich granic – tych z dwudziestolecia międzywojennego oraz współczesnych. Towarzyszy im sylwetka Orła Białego.

Z medalem otrzymają Państwo gratis Certyfikat Autentyczności gwarantujący oryginalność emisji.

Tak, zamawiam złoty medal o masie 1,2 g „Ojcowie niepodległości” wraz z Certyfikatem Autentyczności w cenie 990 zł (+12,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Zamówienie obejmuje tylko opisany medal. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. Numizmat zostanie wysłany w stanie menniczym. 

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy. 

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Specyfikacja
Emitent:
Polska
Rok emisji:
2022
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
lustrzany
Metal:
złoto 999/1000
Masa:
1,2 g
Średnica:
18 mm