Złota emisja "Ojcowie Niepodległości"

Skarbnica Narodowa z dumą informuje o złotej emisji upamietniającej trzech mężów stanu - Józefa Piłsudskiego, Ignacego Paderewskiego oraz Romana Dmowskiego. Wyjątkowy medal pamiątkowy „Ojcowie Niepodległości” w cennym złocie.

Emisja ta została:

  • wybita w najwyższej jakości menniczej z zastosowaniem technologii stempla lustrzanego,
  • wykonana z cennego 24-karatowego złota (próba Au 999/1000),
  • zaprojektowana przez wybitnych polskich artystów Roussanę i Andrzeja Nowakowskich.

Medal ten dostępny jest wyłącznie do Klientów Skarbnicy Narodowej i tylko do momentu wyczerpania ścisłej limitacji 5000 egzemplarzy.

Rewers medalu przedstawia portrety Józefa Piłsudskiego, Ignacego Paderewskiego oraz Romana Dmowskiego.

Na awersie ukazana jest dynamiczna kompozycja przenikających się kontur polskich granic – tych z dwudziestolecia międzywojennego oraz współczesnych. Towarzyszy im sylwetka Orła Białego.

Z medalem otrzymają Państwo gratis Certyfikat Autentyczności gwarantujący oryginalność emisji.

Specyfikacja
Emitent:
Polska
Rok emisji:
2022
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
lustrzany
Metal:
złoto 999/1000
Masa:
1,2 g
Średnica:
18 mm

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie złotego medalu "Ojcowie Niepodległości", w cenie 990 zł (+ 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup medalu nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym numizmatem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie, oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.