Niepodległości Polski uwieczniona na medalu platerowanym czystym złotem

11 listopada 1918 roku suwerenna Rzeczpospolita powróciła na mapę Europy po 123 latach nieobecności. Na ten dzień czekały trzy pokolenia Polaków. Wspominamy go z dumą i radością, przepełnieni wdzięcznością dla naszych przodków, którzy stanęli do walki o wolność Ojczyzny. Z tej okazji Skarbnica Narodowa ma zaszczyt zaprezentować platerowany złotem medal „Odzyskanie Niepodległości”.

Ten wyjątkowy medal został:

  • uszlachetniony czystym, 24-karatowym złotem,
  • wybity w najwyższej jakości menniczej z zastosowaniem technologii stempla lustrzanego,
  • zaprojektowany przez wybitnych polskich artystów Roussanę i Andrzeja Nowakowskich,
  • wykonany w okazałym rozmiarze 34 mm i masie 15 g,
  • wyemitowany w ścisłej limitacji - 10000 kompletnych kolekcji.

Rewers medalu przedstawia ułana Legionów Polskich. W tle zarysowany został portret Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Na awersie umieszczono kompozycję godła ze stylizowanymi konturami polskich granic.

Specyfikacja
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
lustrzany
Metal:
miedź
Masa:
15 g
Średnica:
34 mm
Platerowanie:
złoto 999/1000

Dziesięć Dekad Polskiej Niepodległości - kolekcja medali platerowanych 24-karatowym złotem

Medal „Odzyskanie Niepodległości" to pierwszy medal z serii „Dziesięć Dekad Polskiej Niepodległości", która uwiecznia ducha kolejnych dziesięcioleci naszych dziejów. Każdy z medali w kolekcji jest platerowany najczystszym 24-karatowym złotem.

Jej wartość podnosi dodatkowo ograniczona liczba kompletnych kolekcji. Tylko 10000 kolekcjonerów będzie miało możliwość skompletowania serii.

Wszystkie medale w kolekcji zaprojektowane zostały przez wybitnych polskich artystów - Roussanę i Andrzeja Nowakowskich. Najwyższa jakość mennicza została uzyskana dzięki biciu stemplem lustrzanym.

W kolekcji upamiętnione zostały m.in.: Centralny Okręg Przemysłowy, Państwo Podziemne, Solidarność, czy wstąpienie do NATO.


Z kolekcją otrzymają Państwo gratis:

  • Certyfikat Autentyczności każdego medalu, gwarantujący jego najwyższą jakość oraz uszlachetnienie 24-karatowym złotem,
  • Klaser kolekcjonerski do bezpiecznego przechowywania i efektownej prezentacji kolekcji, dołączony do drugiego medalu,
  • Numerowane, imienne Świadectwo Własności kolekcji wraz z ostatnim medalem.

Ponieważ wszystkie zgłoszenia będą rozpatrywane ściśle według kolejności napływania, a zainteresowanie emisją jest ogromne, prosimy złożyć zamówienie już teraz.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie pamiątkowych medali z kolekcji „10 Dekad Polskiej Niepodległości”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem „Odzyskanie Niepodległości”, zamawiam go w cenie preferencyjnej 59,50 zł, bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę.

Jeżeli zatrzymam ten pamiątkowy medal, otrzymam pozostałe 9 numizmatów, w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 119 zł (łączna cena tych medali to 1071 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu  medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego juz medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.