Blisko sto lat temu, 11 listopada 1918 r., po okresie zaborów Polska odzyskała niepodległość. Wydarzenie to nie byłoby możliwe bez zasług polskich mężów stanu: Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego i Ignacego Paderewskiego. To właśnie oni przyczynili się najmocniej do powrotu państwa polskiego na mapę Europy.

Dla upamiętnienia tych wiekopomnych postaci Skarbnica Narodowa wyemitowała specjalny medal „Ojcowie Polskiej Niepodległości”. Po raz pierwszy w historii trzech ważnych mężów stanu zostało upamiętnionych na jednym numizmacie. Aby należycie oddać im cześć, medal został:

  • uszlachetniony 24-karatowym złotem
  • wybity w najwyższej jakości menniczej
  • wyemitowany z zachowaniem ścisłej limitacji – zaledwie 25 000 egzemplarzy

Awers medalu przedstawia portrety Romana Dmowskiego, Ignacego Paderewskiego oraz Józefa Piłsudskiego, ukazanych na tle warszawskiego Belwederu – pierwszej rezydencji głowy niepodległego państwa polskiego. Na rewersie medalu widoczny jest Orzeł Biały obramowany przez stylizowane husarskie skrzydła.

Specyfikacja
Platerowanie:
24-karatowe złoto
Jakość:
najwyższa mennicza
Średnica:
38.61 mm
Kraj emisji:
Polska
Uszlachetnienie:
czyste złoto 999/1000
Rok emisji:
2016
Limitacja:
25 000

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie jednej sztuki medalu "Ojcowie Polskiej Niepodległości” w preferencyjnej cenie – tylko 39 zł (plus 12,95 zł koszty pakowania i przesyłki).

Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy - przesyłka płatna za pobraniem u listonosza lub mogę wybrać również szybką płatność elektroniczną.

Mam 14 dni na zapoznanie się z medalem  – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany numizmat.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Skarbnicę Narodową w celach realizacji rezerwacji i bezpośredniego informowania o innych usługach lub produktach Skarbnicy Narodowej. Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.