Pierwsza w historii srebrna moneta
nowożytnych igrzysk olimpijskich!

Już za kilka dni w Paryżu rozpoczną się najważniejsze zawody w życiu każdego sportowca. Igrzyska olimpijskie. Nie byłoby ich gdyby nie idea francuskiego barona Pierre’a de Coubertin, która pozwoliła zwrócić światu tą piękną tradycję. Dzięki niemu po XV wiekach w 1896 r. na starożytnym stadionie w Olimpii znów zapłonął ogień olimpijski.

Skarbnica Narodowa, z dumą wspierająca polskich sportowców, stworzyła kompletny program srebrnych monet olimpijskich! Rozpoczyna go emisja Helsinki 1952 – tuż po zakończeniu II wojny światowej Finlandia jako organizator nadchodzących igrzysk postanowiła uczcić to największe święto sportu legendarną dziś monetą!

To pierwsza w historii srebrna emisja z pięcioma symbolicznie splecionymi ze sobą kołami i prawdziwa perła każdej kolekcji monet. Ten unikalny klasyk nieprzerwanie budzi rosnące zainteresowanie wśród kolekcjonerów na całym świecie:

2406-poly-lp-akcesoria

Ważne: Moneta „Helsinki 1952” rozpoczyna kompletną kolekcję oficjalnych srebrnych monet olimpijskich „Droga do Igrzysk”. Seria ta przedstwia historię igrzysk od Helsinek aż po nadchodzące zawody w stolicy Francji.

Szczegóły w zakładce „O kolekcji".  Naprawdę warto!

Ważne: Każda moneta posiada indywidualne cechy zgodne ze specyfikacją.

Monety w bardzo pięknym stanie zachowania noszą ślady zużycia, na które składają się: wytarcia detali, zarysowania oraz drobne defekty mechaniczne. Na wszystkich monetach może pojawić się naturalna patyna lub zabrudzenia niezależnie od stopu metalu, z którego zostały wybite, rocznika czy sposobu przechowywania. Zjawiska te są jak najbardziej naturalne i nie wpływają na stan zachowania oraz wartość kolekcjonerską monet.

Tylko 750 kompletnych kolekcji
dostępnych w Skarbnicy Narodowej!

Skarbnica Narodowa jest oficjalnym dystrybutorem monet olimpijskich w Polsce. Pierwsza srebrna moneta nowożytnych igrzysk Helsinki 1952 jest prawdziwą perłą numizmatyczną każdego cennego zbioru, ale stanowi jedynie początek ekscytującej serii oficjalnych srebrnych monet olimpijskich. 

Rozpoczyna ona kompletną kolekcję oficjalnych srebrnych monet olimpijskich „Droga do Igrzysk”. Daje gwarancję zdobycia wszystkich oficjalnych srebrnych emisji, które reprezentują historię igrzysk od Helsinek aż po przyszłoroczny Paryż. W związku ze spodziewanym ogromnym zainteresowaniem, prosimy o jak najszybsze złożenie zamówienia na pierwszą w kolekcji srebrną monetę okolicznościową Helsinki 1952.

Tylko 750 klientów w Polsce będzie miało niebywałą szansę skompletowania kompletnej serii fascynujących monet, reprezentujących cały barwny okres od Helsinek 1952 aż po Paryż 2024.

Zalety i gwarancja kolekcjonowania:

  • Oficjalne logo olimpijskie wybite na każdej monecie
  • Autentyczność każdej emisji potwierdzona specjalnym Certyfikatem
  • Poszukiwane monety z każdych igrzysk przedstawiające motywy olimpijskie
  • Gwarancja otrzymania wszystkich 31 monet z kolekcji

To jeszcze nie wszystko! Najlepsze jest to, że kolekcja będzie mogła zostać uzupełniona o oficjalne monety każdych kolejnych letnich i zimowych igrzysk olimpijskich, które odbędą się po zakończeniu zmagań w Paryżu latem 2024 roku. Gwarantujemy, że jeśli tylko je zdobędziemy, to właśnie Państwu zaoferujemy je w pierwszej kolejności.

W ramach kolekcji oficjalnych monet "Droga do Igrzysk" otrzymają Państwo ZA DARMO:

  • Dwie eleganckie kasetki kolekcjonera z logo kolekcji "Droga do Igrzysk" do przechowywania i efektownej ekspozycji monet już z trzecią przesyłką
  • Certyfikaty Autentyczności do każdej z monet
  • Imienne, indywidualnie numerowane Świadectwo Własności kolekcji
  • szczegółowy harmonogram igrzysk Paryż 2024 wraz z pierwszą przesyłką GRATIS!

dm_poly_2406_akcesoria_1110x525

Kompletna kolekcja składa się z aż 31 monet olimpijskich. To niezapomniana podróż w czasie. To również wyjątkowa możliwość zagwarantowania sobie już dziś oficjalnej monety Pekin 2022 czy Paryż 2024 w cennym srebrze!

Złóż już teraz zamówienia na pierwszą oficjalną srebrną monetę olimpijską „Helsinki 1952” w wyjątkowej cenie 149 zł (dostawa GRATIS)!

Cena każdej z siedmiu kolejnych przesyłek wynosi 735 zł (+12,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Cena każdej z ośmiu następnych przesyłek z rzadszymi monetami wynosi 1085 zł (+25 zł koszt pakowania i przesyłki kurierskiej). Każda przesyłka będzie zawierać dwie monety. Łączny koszt tych 30 monet to 13825 zł.

W dowolnym momencie można przerwać kolekcjonowanie monet olimpijskich z serii "Droga do Igrzysk" - wystarczy powiadomić o tym Skarbnicę Narodową!

Tak, zamawiam kolekcję srebrnych monet „Droga do Igrzysk". Pierwszy egzemplarz „Helsinki 1952" otrzymam w cenie 149 zł (dostawa GRATIS). Pozostałe 30 monet będę otrzymywać w ok. miesięcznych odstępach, w zestawach po 2 monety każdy. Cena kolejnych siedmiu zestawów wynosi 735 zł + 12,95 zł koszt pakowania i przesyłki każdy. Pozostałe osiem zestawów z trudniej dostępnymi, rzadszymi monetami będzie w cenie 1085 zł + 25 zł koszt pakowania i przesyłki kurierskiej każdy. Łączny koszt tych 30 monet to 13825 zł.

Płatność za kolejne monety z kolekcji na podstawie faktury dołączonej do każdej przesyłki. Przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy, tj. prawo do zwrotu przesyłki z monetami oraz do otrzymania zwrotu poniesionych kosztów. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie - wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową.

Zamówienie obejmuje tylko opisaną kolekcję. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. Numizmaty w kolekcji zostaną wysłane w bardzo pięknym, znakomitym lub menniczym stanie zachowania.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy.

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Specyfikacja
Emitent:
Finlandia
Nominał:
500 marek
Rok emisji:
1952
Stan zachowania:
bardzo piękny
Metal:
srebro
Masa:
12 g
Średnica:
32 mm