ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II - MÓDL SIĘ ZA NAMI 

Święty Jan Paweł II był z nami w najważniejszych i najtrudniejszych momentach współczesnej historii Polski – w okresie stanu wojennego, czy transformacji po 1989 roku.
W swoich modlitwach zawsze pamiętał o rodakach. Dlatego jego wstawiennictwo i modlitwa są tak bardzo nam dziś potrzebne.

W celu upamiętnienia Ojca Świętego Skarbnica Narodowa przygotowała pamiątkowy medal „Święty Jan Paweł II - Módl się za nami”, który stanowi hołd złożony naszemu Wielkiemu Rodakowi.

Ten piękny numizmat wybity w najwyższej jakości menniczej, stemplem lustrzanym  i uszlachetniony czystym, 24-karatowym złotem spełni oczekiwania najbardziej wymagających kolekcjonerów. 

  • Certyfikat Autentyczności 
  • Preferencyjna cena pierwszej emisji - tylko 49 zł (zamiast 99 zł)
  • Ścisły limit – jedynie 7 500 kolekcji na świecie

Dodatkowo, wraz z medalem "Święty Jan Paweł II - Módl się za nami" otrzymają Państwo specjalny PREZENT - oficjalny znaczek okolicznościowy wyemitowany przez Pocztę Polską z okazji historycznej, I Pielgrzymki Ojca Świętego do Ojczyzny.

Medal "Święty Jan Paweł II - Módl się za nami" rozpoczyna kolekcję „Jan Pawel II – powołany do świętości”, upamiętniającą najważniejsze wydarzenia i dziedzictwo pontyfikatu tak wybitnej osobistości w dziejach całego świata, jaką był nasz Rodak.

Jedynie 7 500 Polaków  będzie miało szansę wejść w posiadanie tej niezwykłej kolekcji papieskiej!

Specyfikacja
Metal:
Stop platerowany 24-karatowym złotem
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
16 g
Średnica:
34 mm
Kraj emisji:
Polska
Limitacja:
7 500 kolekcji na świecie

Medale uszlachetnione 24-karatowym złotem upamiętniające najważniejsze wydarzenia pontyfikatu Jana Pawła II!

Medale wchodzące w skład kolekcji papieskiej dokumentują najważniejsze wydarzenia pontyfikatu Jana Pawła II. Wszystkie emisje zostały uszlachetnione czystym, 24-karatowym złotem. Artystyczne wzornictwo i najwyższa jakość mennicza spełniają wszelkie oczekiwania i wymagania kolekcjonerów. 

Każdej emisji towarzyszy Certyfikat Autentyczności z wyczerpującą informacją poświęconą upamiętnianemu wydarzeniu. Kolekcjonerzy otrzymują także Świadectwo Własności z indywidualnym numerem i kasetkę kolekcjonera do bezpiecznego przechowywania cennych numizmatów.

Kolekcję otwiera medal "Święty Jan Paweł II - Módl się za nami", który stanowi szczególny hołd złożony naszemu Wielkiemu Papieżowi. W serii upamiętniono także inne, najistotniejsze wydarzenia polskiego pontyfikatu począwszy od wyboru naszego rodaka na Stolicę Piotrową 16 października 1978 roku, poprzez liczne pielgrzymki do Polski i innych krajów świata, watykańskie audiencje, spotkania z młodzieżą, aż po smutne wydarzenia z kwietnia 2005 roku, które zamknęły ten jakże istotny etap w życiu Polski, jej mieszkańców oraz  całego Kościoła Katolickiego.

Awersy medali ukazują poszczególne sceny z życia Ojca Świętego, wspólny rewers zawiera herb papieski oraz datę urodzin i śmierci Jana Pawła II. Kolekcja ma charakter otwarty - bez określonej w chwili emisji ilości elementów. Ilość dostępnych kolekcji ograniczona jest do jedynie 7 500 na całym świecie!

Tak, chcę rozpocząć zbieranie medali pamiątkowych "Jan Paweł II - powołany do świętości". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem z kolekcji: „Módl się za nami”, zamawiam go w cenie 49 zł (zamiast ceny regularnej 99 zł) bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.

Jeżeli zatrzymam ten medal, będę otrzymywać kolejne z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby medali) kolekcji, każdy w cenie regularnej 99 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu medalu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.