ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II - MÓDL SIĘ ZA NAMI 
100. rocznica urodzin Jana Pawła II

Święty Jan Paweł II był z nami w najważniejszych i najtrudniejszych momentach współczesnej historii Polski – w okresie stanu wojennego, czy transformacji po 1989 roku.

W swoich modlitwach zawsze pamiętał o rodakach. Dlatego jego wstawiennictwo jest tak bardzo nam dziś potrzebne.

Skarbnica Narodowa ma zaszczyt zaprezentować pamiątkowy medal „Święty Jan Paweł II – Módl się za nami”. W nawiązaniu do obchodów 100. rocznicy urodzin i ogłoszenia roku 2020 Rokiem Świętego Jana Pawła II, to doskonała okazja by uczcić naszego Papieża Polaka.

  • Najwyższa jakość mennicza - stempel lustrzany
  • Emisja w nietypowym stopie srebra Ag 500
  • Certyfikat Autentyczności 
  • Preferencyjna cena pierwszej emisji - tylko 99 zł (zamiast 199 zł)
  • Ścisły limit – jedynie 10 000 kolekcji na świat

Dodatkowo, w ramach podziękowania za zamówienie, przygotowaliśmy pięknie
ilustrowany album „Śladami Jana Pawła II po Watykanie” – za symboliczny 1 zł.

Medal "Święty Jan Paweł II - Modl się za nami" rozpoczyna kolekcję „Jan Pawel II – człowiek, który zmienił świat”, upamiętniającą najważniejsze wydarzenia i dziedzictwo pontyfikatu tak wybitnej osobistości w dziejach całego świata, jaką był nasz Rodak.

Jedynie 10 000 Polaków  będzie miało szansę stać się posiadaczem tej niezwykłej kolekcji.

Specyfikacja
Metal:
Stop srebra Ag 500
Jakość:
Najwyższa - stempel lustrzany
Waga:
15 g
Średnica:
34 mm
Kraj emisji:
Polska

Kolekcja medali papieskich
"Jan Paweł II - Człowiek, który zmienił świat"

Medale wchodzące w skład kolekcji papieskiej dokumentują najważniejsze wydarzenia pontyfikatu Jana Pawła II. Wybite są w najwyższej jakości menniczej - stemplem lustrzanym w nietypowym stopie srebra Ag 500. Każdemu z nich towarzyszy Certyfikat Autentyczności z wyczerpującą informacją poświęconą upamiętnianemu wydarzeniu.

Kolekcjonerzy otrzymują także Świadectwo Własności z indywidualnym numerem i specjalnie zaprojektowane drewniane pudełko do bezpiecznego i eleganckiego przechowywania cennych numizmatów.

Kolekcję otwiera medal "Święty Jan Paweł II - Módl się za nami", który stanowi szczególny hołd złożony naszemu Wielkiemu Papieżowi. Upamiętniono w niej także inne, najistotniejsze wydarzenia pontyfikatu począwszy od wyboru Naszego Rodaka na Stolicę Piotrową 16 października 1978 roku, poprzez liczne pielgrzymki do Polski i innych krajów świata, watykańskie audiencje, spotkania z młodzieżą, aż po smutne wydarzenia z kwietnia 2005 roku, które zamknęły ten jakże istotny etap w życiu Polski, jej mieszkańców oraz  całego Kościoła Katolickiego.

Awersy medali ukazują poszczególne wydarzenia z życia Ojca Świętego, wspólny rewers zawiera herb papieski oraz datę urodzin i śmierci Jana Pawła II. Artystyczne wzornictwo i najwyższa jakość mennicza spełniają wszelkie oczekiwania i wymagania kolekcjonerów. Medale wykonane z nietypowego stopu srebra Ag 500, mają 34 mm średnicy. Kolekcja ma charakter otwarty - bez określonej w chwili emisji ilości elementów. Ilość dostępnych kolekcji ograniczona jest do jedynie 10 000 na całym świecie!

Tak, chcę rozpocząć zbieranie medali pamiątkowych "Jan Paweł II - człowiek, ktory zmienił świat". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem z kolekcji: „Módl się za nami”, zamawiam go w cenie 99 zł (zamiast ceny regularnej 199 zł) bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Dodatkowo otrzymam album "Śladami Jana Pawla II" za 1 zł. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.

Jeżeli zatrzymam ten medal, będę otrzymywać kolejne z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby medali) kolekcji, każdy w cenie regularnej 199 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu medalu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.