Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię…

Mikołaj Kopernik – bohater naukowej rewolucji!

Wszechstronny człowiek Renesansu – astronom, matematyk, lekarz, prawnik, ekonomista, urzędnik i duchowny. Autor przełomowego dzieła w historii nauki De revolutionibus orbium coelestium, czyli O obrotach sfer niebieskich. 

W 550. rocznicę urodzin wielkiego polskiego uczonego Skarbnica Narodowa ufundowała BEZPŁATNY MEDAL PAMIĄTKOWY dla każdego!

Uszlachetnij swój medal czystym złotem!

Twój medal z okazji 550. rocznicy urodzin genialnego polskiego astronoma może zyskać ekskluzywny charakter i stać się jeszcze większym powodem do dumy. Zamów pakiet PREMIUM, który obejmuje:

• Uszlachetnienie pamiątkowego medalu czystym złotem
Certyfikat gwarantujący autentyczność emisji oraz fragment kopii rękopisu dzieła „O obrotach sfer niebieskich” Mikołaja Kopernika

Mniej niż 1% Polaków może uszlachetnić swój darmowy egzemplarz czystym złotem oraz zyskać atrakcyjne dodatki do medalu. Limitacja pakietu PREMIUM wynosi tylko 35 000 egzemplarzy.

Specyfikacja
Stan zachowania:
Menniczy
Rant:
Gładki
Metal:
Miedzionikiel
Masa:
12 g
Średnica:
30 mm
  • W przypadku wyboru medalu za 0 zł:

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie jednej sztuki medalu "550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika" za 0 zł, plus 12,95 zł koszty pakowania i przesyłki.

Mam 14-dni na zapoznanie się z medalem - przysługuje mi prawo do jego zwrotu w tym okresie. Nie ponoszę żadnego ryzyka - zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Na każdego zamawiającego przypada tylko jeden pamiątkowy medal. Nie mam żadnych dalszych zobowiązań.

  • W przypadku wyboru wersji PREMIUM:

Tak, zamawiam medal pamiątkowy "550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika" w wersji uszlachetnionej czystym złotem wraz z dodatkami w cenie 65 zł (+12,95 zł koszt pakowania i przesyłki).

Mam 14-dni na zapoznanie się z medalem i dodatkami – przysługuje mi prawo do ich zwrotu w tym okresie. Nie ponoszę żadnego ryzyka - zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Na każdego zamawiającego przypada tylko jeden pamiątkowy medal i dodatki. Nie mam żadnych dalszych zobowiązań.

Płatność na podstawie faktury dołączonej do przesyłki z produktem.

Uwaga: prześlemy tylko jeden, wybrany medal.


Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Cele i zasady przetwarzania przez Skarbnicę Narodową danych osobowych podanych podczas składania zamówienia są opisane w dokumencie Zasady przedtwarzania danych osobowych

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem Sklepu i akceptuję jego postanowienia.