Sankturium Maryjne w Krakowie-Łagiewnikach

Początki łagiewnickiego sanktuarium i propagowanego w nim kultu Bożego Miłosierdzia sięgają okresu II wojny światowej. Kult ten odegrał znaczącą rolę w posłudze Jana Pawła II. W 1993 roku Ojciec Święty beatyfikował s. Faustynę Kowalską, a w 2000 roku wyniósł ją do grona świętych.

W 2002 roku zawierzył cały świat Bożemu Miłosierdziu. Ogień zapalony przez Papieża Polaka nieustannie pali się pod obrazem Jezusa Miłosiernego w Bazylice Bożego Miłosierdzia. 

Ściśle limitowany medal z cennego złota
- gratulujemy wyboru!

Złota emisja upamiętnia Sanktuarium maryjne w Krakowie-Łagiewnikach. Wybito ją w najwyższej jakości menniczej - stemplem lustrzanym. Motyw numizmatu powstał w tradycyjny sposób - w medalierskiej płaskorzeźbie, co podnosi jego wartość artystyczną. Jego autorem jest Robert Kotowicz, światowej sławy, polski artysta - medalier.

Wymagający proces technologiczny sprawił, że emisja ta jest ściśle limitowana. Została wybita w 2 gramach 14-karatowego złota. Średnica wynosząca 18 mm pozwoliła na piękne ukazanie Ojca Świętego na tle łagiewnickiej świątyni. 

Numizmat przedstawia postać Jana Pawla II na tle Sankturium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach oraz cudowny obraz "Jezu, Ufam Tobie". Na rewersie medalu widnieje herb Papieża Polaka.

Tak, zamawiam złoty medal o masie 2 g "Sanktuarium Maryjne w Łagiewnikach" wraz z Certyfikatem Autentyczności w cenie 990 zł (+ 12,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zamówienie obejmuje tylko opisany medal. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. Numizmat zostanie wysłany w stanie menniczym. 

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy. 

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Specyfikacja
Metal:
Złoto 585/1000
Jakość:
Najwyższa - stempel lustrzany
Waga:
2 g
Średnica:
18 mm
Kraj emisji:
Polska
Rok emisji:
2021
Limitacja:
7 500