Oficjalna srebrna moneta, wybita z wykorzystaniem nowatorskiej technologii smartminting ©, wzbudza ogromny podziw i uznanie, gdyż jej kształt do złudzenia przypomina trójwymiarową sylwetkę żółwia morskiego.

Autentyczność monety gwarantuje oryginalny Certyfikat. Do bezpiecznego przechowywania przeznaczone jest eleganckie pudełko kolekcjonerskie. Co ciekawe, cały nakład monety został błyskawicznie wyprzedany bezpośrednio po emisji. Światowa limitacja - zaledwie 999 egzemplarzy.

  • Czyste srebro próby 999/1000
  • Wyjątkowy kształt żółwia morskiego
  • Zaledwie 999 egzemplarzy
  • Nowatorska technologia smartminting ©
  • Specjalnie zaprojektowane pudełko kolekcjonerskie

Specyfikacja
Metal:
Czyste srebro próby 999/1000
Jakość:
Mennicza, srebro oksydowane (ciemny odcień)
Waga:
45 g
Średnica:
45 mm
Kraj emisji:
Palau
Nominał:
10 dolarów
Rok emisji:
2017
Limitacja:
999 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie srebrnej monety "Żółw", w cenie 950 zł (+ 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup zestawu nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.