Józef Piłsudski – ojciec niepodległości Polski

Niezłomnie wierzył w wolną Ojczyznę. Wielokrotnie więziony przez zaborców za swoją niepodległościową działalność, nie poddał się. To jemu 11 listopada 1918 roku Rada Regencyjna przekazała władzę wojskową. To pod jego przywództwem Polska cieszyła się z odzyskania suwerenności po 123 latach niewoli!

Dla upamiętnienia Józefa Piłsudskiego – zwycięskiego wodza narodu polskiego – wyemitowano oficjalną złotą monetę:

Czyste złoto próby 999/1000
Najwyższa jakość mennicza – najbardziej ceniona przez kolekcjonerów
• Ścisła limitacja – tylko 700 egzemplarzy na świecie!

Upamiętnienie Józefa Piłsudskiego na prawnym środku płatniczym w kraju emitenta świadczy niezbicie o tym, że twórca niepodległego państwa polskiego należy do grona wielkich osobistości historii świata

Rewers monety prezentuje popiersie Józefa Piłsudskiego oraz rok urodzenia i śmierci tego wielkiego Polaka. Na awersie monety widneje popiersie królowej Elżbiety II. Okala je napis: ELIZABETH II, NIUE ISLAND, 5 DOLLARS, 2018.

Autentyczność emisji gwarantuje Numerowany Certyfikat. Do efektownej prezentacji przeznaczona jest drewniana szkatułka – specjalnie zaprojektowana na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zdobi ją napis: 100th Anniversary of Poland's Independence (100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości), wykonany w języku kraju emitenta – po angielsku.

Skarbnica Narodowa jest wyłącznym, oficjalnym dystrybutorem monety w Polsce.

Specyfikacja
Metal:
Złoto najwyższej próby 999/1000
Jakość:
Najwyższa jakość mennicza
Waga:
3,11 g
Średnica:
18 mm
Nominał:
5 NZD
Kraj emisji:
Niue
Rok emisji:
2018
Limitacja:
Tylko 700 egzemplarzy na cały świat!

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie oficjalnej monety "Ojcowie Niepodległości: Józef Piłsudski" wybitej w 1/10 uncji czystego złota w cenie 990 zł (+ 9,95  zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tą złotą monetą – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jej zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisaną złotą monetę. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania – Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.