Wielkanocne jajo w czystym złocie

Oficjalna moneta inspirowana carskimi jajami Fabergé

Jajo Faberge upamiętnione na oficjalnej złotej monecie

Twoja ocena będzie pierwsza!

0
  • Czyste złoto próby 999/1000
  • Wyjątkowy owalny kształt
  • Jedynie 500 egzemplarzy na świecie
  • Rodzaj: Pojedynczy produkt
  • Ilość: Ograniczona dostępność
Cena: 990 zł

Inspiracją do wybicia tej wyjątkowej monety stały się lusksusowe Jaja Carskie wykonane w pracowni Fabergé, na zlecenie cara Aleksandra III. Do dziś są one najsłynniejszymi przedmiotami jubilerskimi carskiej Rosji, a na aukcjach osiągają zawrotne ceny. 

Monetę zdobią zachwycające ornamenty, które na awersie uzupełnia motyw nawiązujący do dzieł Carla Fabergé. Jej unikatowość i atrakcyjność dodatkowo podkreśla rzadko spotykany owalny kształt.

  • Czyste złoto próby 999/1000
  • Najwyższa jakość mennicza
  • Wyjątkowy owalny kształt
  • Ścisła limitacja - jedynie 500 monet na świecie
  • Eleganckie pudełko kolekcjonerskie GRATIS

Zaledwie 500 egzemplarzy na świecie!

Ścisła limitacja emisji - zaledwie 500 egzemplarzy na cały świat, sprawia, że tylko nieliczni kolekcjonerzy mają szansę dołączyć ją do swoich zbiorów. Dzięki Skarbnicy Narodowej, jedynemu oficjalnemu dystrybutorowi monety „Jajo Fabergé” w Polsce, już dziś można skorzystać z niepowtarzalnej okazji i zarezerwować jeden egzemplarz dla siebie.

Cena: 990 zł
Specyfikacja
Metal:
Czyste złoto próby 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza
Waga:
1/10 uncji
Wymiary:
15 x 20 mm
Kraj emisji:
Niue
Nominał:
5 dolarów
Rok emisji:
2018
Limitacja:
500 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie oficjalnej złotej monety "Jajo Fabergé" w cenie 990 zł (+ 9,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia. Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.