Józef Piłsudski w czystym złocie

Zwycięski wódz narodu polskiego na oficjalnej monecie z czystego złota!

Józef Piłsudski to jedna z najważniejszych postaci XX-wiecznej Polski. Wolna i suwerenna ojczyzna była jego największym marzeniem, któremu podporządkował całe swoje życie. To pod jego przywództwem odzyskaliśmy niepodległość po 123 latach niewoli!

Oficjalna moneta upamiętniająca Józefa Piłsudskiego to niezwykły hołd złożony wybitnemu Polakowi. Uwiecznienie marszałka na zagranicznej emisji świadczy o tym, że był on wielką osobistością nie tylko w historii Polski, lecz również całego świata!

Złota moneta „Józef Piłsudski” dostępna jest teraz z rabatem aż 200 zł, dzięki czemu cenny kruszec jest w zasięgu ręki każdego kolekcjonera!

Oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników numizmatyki spełniają:

  • Czyste złoto 999/1000
  • Najwyższa jakość mennicza – stempel lustrzany!

Moneta "Józef Piłsudski" rozpoczyna jeden z najpopularniejszych światowych programów numizmatycznych  "Najmniejsze Złote Monety Świata". Każda z emisji w kolekcji została wybita w niewielkim, unikalnym i poszukiwanym rozmiarze. Ścisła limitacja kolekcji w Polsce wynosi jedynie 5000 kompletnych egzemplarzy.

Specyfikacja
Emitent:
Niue
Nominał:
2,5 NZD
Rok emisji:
2018
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
lustrzany
Metal:
złoto 999/1000
Masa:
0,5 g
Średnica:
11 mm

Małe jest piękne

Złoto jest drogocennym kruszcem i w ciągu 10 lat podwoiło swą wartość. Dlatego wiele osób nie może pozwolić na kolekcjonowanie złotych monet. Dzięki kolekcji „Najmniejsze Złote Monety Świata” posiadanie zbioru złotych numizmatów stało się możliwe.

Konieczność stosowania najwyższego rygoru technologicznego podczas bicia monet o średnicy 11 mm sprawia, że mogą one być o wiele ciekawsze od tych dużych.

W skład kolekcji wchodzą złote monety przedstawiające zarówno postacie historyczne, jaki i osobistości świata kultury, sztuki, polityki czy nauki oraz szczególne wydarzenia w historii świata. Emitentami monet są kraje z całego globu, zarówno europejskie, azjatyckie, jaki i afrykańskie, a także z obu Ameryk. Wszystkie z monet wykonane są stemplem lustrzanym.

Zamawiając kolekcję "Najmniejsze Złote Monety Świata" otrzymają Państwo GRATIS:

  • Certyfikat Autentyczności do każdej z oferowanych monet;
  • Kasetkę kolekcjonera do bezpiecznego przechowywania i profesjonalnej ekspozycji wartościowego zbioru złotych monet, którą wysyłamy z trzecią monetą;
  • Profesjonalną lupę numizmatyczną do podziwiania najdrobniejszych detali motywów na monetach, również dostarczaną z trzecią przesyłką;
  • Indywidualnie numerowane oraz opatrzone Państwa imieniem i nazwiskiem Świadectwo Własności oraz mosiężna tabliczka, wysyłane po zebraniu sześciu monet z serii.

Limitacja to zaledwie 5000 kompletnych kolekcji na świecie!

Tak, chcę rozpocząć zbieranie oficjalnych złotych monet z kolekcji "Najmniejsze Złote Monety Świata". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą monetą z kolekcji: "Józef Piłsudski", zamawiam ją w cenie 219 zł bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. 

Jeżeli zatrzymam tę oficjalną złotą monetę, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze monety z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby monet) kolekcji, każda w cenie regularnej 419 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconej już monety, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.