Polonia Matka – symbol walki o niepodległości.

Skarbnica Narodowa przedstawiam nowy wizerunek Polonii na medalu pamiątkowym. Dla należytego uhonorowania symbolu niezłomności i walki o polską niepodległość, medal ten został wybity:

  • w cennym 14-karatowym złocie
  • w najwyższej jakości menniczej

Awers medalu przedstawia otoczoną wiązką promieni postać Polonii z gałązką oliwną i tarczą z polskim godłem narodowym. Spogląda na nią siedzący dumny orzeł. Ponad nimi widoczne są słowa „POLONIA MATER NOSTRA EST”(„Matką naszą Polska”). Na rewersie widoczny jest Orzeł Biały obramowany przez stylizowane husarskie skrzydła.

Specyfikacja
Metal:
Złoto 585/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza
Waga:
2 g
Średnica:
18 mm
Kraj emisji:
Polska
Rok emisji:
2019
Limitacja:
3500

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie jednej sztuki złotego medalu "Polonia 2019” w cenie 890 zł (plus 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy; przesyłka płatna za pobraniem u listonosza. Mam 14 dni na zapoznanie się z tym medalem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu medalu. W przypadku odesłania opłaconej już emisji, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający. Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie menniczym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.