ELVIS PRESLEY - KRÓL ROCK'N'ROLLA
PIERWSZA ZŁOTA MONETA W KSZTAŁCIE KOSTKI GITAROWEJ!

Elvis Presley uznawany jest za jedną z najważniejszych postaci świata muzyki
i kultury XX wieku
. W ciągu kilku lat stał się międzynarodową gwiazdą, której imię, twarz
i głos były i nadal są rozpoznawane w jednej chwili!

Grupa Samlerhuset, do której należy Skarbnica Narodowa, we współpracy z Elvis Presley Enterprises, LLC zainicjowała powstanie wspaniałej złotej emisji w kształcie kostki gitarowej! Jest to pierwsza tego typu moneta z oficjalnym podpisem Elvisa Presleya na rewersie!

Rewers tej wyjątkowej emisji wybitej z 1/4 uncji (7,78 g) czystego złota próby 999/1000, przedstawia kultowy mikrofon w dłoni Elvisa Presleya oraz oficjalny podpis artysty! Awers monety ukazuje herb emitenta, nominał oraz rok emisji.

Oficjalna moneta w kształcie kostki gitarowej jest obowiązkową pozycją dla prawdziwych fanów Elvisa Presleya - króla rock'n'rolla!

Autentyczność oraz kunszt wykonania monety potwierdza Certyfikat.

Emisja umieszczona jest w specjalnie zaprojektowanej ochronnej kapsule, której wypełnienie nawiązuje do płyty winylowej. Do bezpiecznego przechowywania numizmatu służy eleganckie pudełko kolekcjonerskie ozdobione oficjalnym logo i podpisem Elvisa Presleya.

Skarbnica Narodowa jest jedynym oficjalnym dystrybutorem tej monety w Polsce!

Specyfikacja
Emitent:
Gibraltar
Nominał:
1 funt
Rok emisji:
2021
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
lustrzany
Metal:
złoto 999/1000
Masa:
7,78 g
Wymiary:
26 x 31 mm
Limitacja:
999 egzemplarzy na świecie

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie monety w kształcie kostki gitarowej z oficjalnym podpisem Elvisa Presleya wybitej w czystym złocie z Certyfikatem Autentyczności i pudełku w cenie 4350 zł (+ 25 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup monety nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym numizmatem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisaną emisję. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. 

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie, oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia. Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.