"Zimowy krajobraz" na oficjalnej złotej monecie 

Moneta została wybita w czystym złocie próby 999/1000. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości menniczej oraz perfekcji wykonania, zimowo-bożonarodzeniowy motyw, ukazujący choinki, renifera oraz spadającą gwiazdę, został umieszczony na monecie o poszukiwanej wśród Kolekcjonerów średnicy 11 mm!

Światowa limitacja tego wyjątkowego numizmatu to zaledwie 2020 egzemplarzy. Autentyczność, czystość kruszcu oraz najwyższą jakość menniczą numizmatu potwierdza Certyfikat. Dołączony do złotej monety elegancki woreczek kolekcjonerski z nadrukiem sprawia, że jest ona idealnym i gotowym pomysłem na prezent.

  • Czyste złoto próby 999/1000
  • Najwyższa jakość mennicza – najcenniejsza dla Kolekcjonerów
  • Zaledwie 200 monet w ofercie Skarbnicy Narodowej
  • Woreczek kolekcjonerskie GRATIS

Co ciekawe moneta powstała we współpracy z fińską fundacją Świętego Mikołaja, której celem jest przede wszystkim troska o dzieci z całego świata oraz utrzymanie wizerunku Finlandii jako symbolu Bożego Narodzenia i ojczyzny Mikołaja. 

Specyfikacja
Metal:
Czyste złoto próby 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza
Waga:
0,5 g
Średnica:
11 mm
Kraj emisji:
Niue
Nominał:
2,5 dolara
Rok emisji:
2020
Limitacja:
2020 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie złotej monety "Zimowy krajobraz" w cenie 349 zł (+ 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.