"Polonia" na stulecie polskiej niepodległości

Srebrne medale w aż 4 unikatowych wykończeniach menniczych 

Polonia to personifikacja narodu, jego osiągnięć i ideałów. Symbol Królestwa Polskiego, a później Rzeczypospolitej. W okresie zaborów utożsamiana była z walkę o odzyskanie niepodległości. W dwudziestoleciu międzywojennym jej oblicze zdobiło polskie monety obiegowe.

Na stulecie polskiej niepodległości Skarbnica Narodowa przygotowała jedyny w swoim rodzaju zestaw medali z wizerunkiem Polonii. Składają się na niego cztery wyjątkowe numizmaty wybite w najwyższej jakości menniczej w 1 uncji srebra 999/1000. Każdy z nich wykończony w inny sposób, przy użyciu zaawansowanej technologii menniczej:

  • bicie stemplem lustrzanym
  • bicie odwróconym stemplem lustrzanym
  • zdobienie przy zastosowaniu tampondruku, dla uzyskania biało-czerwonej flagi w tle 
  • selektywne platerowanie czystym złotem

Awers medalu przedstawia otoczoną wiązką promieni postać Polonii z gałązką oliwną i tarczą z polskim godłem narodowym. Spogląda na nią siedzący dumny orzeł.

Na rewersie widoczny jest Orzeł Biały bramowany stylizowanymi husarskimi skrzydłami.

Zestaw objęty jest ścisłą limitacją - jedynie 500 egzemplarzy na cały świat.

Do zestawu dołączone są gratis:

  • Numerowany Certyfikat Autentyczności potwierdzający jakość kruszcu
  • Specjalne drewniane pudełko do bezpiecznego przechowywania i ekspozycji.
Specyfikacja
Metal:
Srebro 999/1000
Jakość:
Najwyższa jakość mennicza
Waga:
1 oz (31,10 g)
Średnica:
39 mm
Kraj emisji:
Polska
Rok emisji:
2018
Limitacja:
500 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie zestawu czterech srebrnych medali "Polonia" w cenie 1490 zł (+ 25 zł pakowanie i przesyłka kurierska). Zakup zestawu nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Rachunek dołączony do przesyłki. Mam 14 dni na zapoznanie się z tym zestawem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu zestawu. W przypadku odesłania opłaconego już zestawu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany zestaw numizmatów. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia