Srebrny medal „Eucharystia Miłości”
oraz srebrny krzyżyk na łańcuszku

To jedyna w swoim rodzaju propozycja prezentu dla uczczenia 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II. Zestaw zawiera:

  • wykonany w czystym srebrze 999/1000 medal pamiątkowy „Eucharystia Miłości” z wizerunkiem Jana Pawła II dzierżącego w dłoniach Najświętszy Sakrament.
  • elegancki srebrny krzyżyk ozdobiony pięknie odbijącymi światło kryształkami, na łańcuszku (długość 40 cm).

Ścisła limitacja

Zestaw dostępny jest wyłącznie w ofercie Skarbnicy Narodowej. Jego unikatowość i atrakcyjność dodatkowo podkreśla niska limitacja – jedynie 500 kompletów na świecie!

Eleganckie opakowanie 

Elementy zestawu dla wygody i wspaniałego efektu zostały pięknie zapakowane w białe pudełko. Zarówno medal pamiątkowy i jak krzyżyk na łańcuszku umieszczono w oddzielnych organzowych woreczkach. Do zestawu dołączony jest Certyfikat Autentyczności potwierdzający jego najwyższą jakość.

Specyfikacja
MEDAL:
Metal:
Srebro 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza
Waga:
15,5 g
Średnica:
34 mm
Kraj emisji:
Polska
KRZYŻYK:
Metal :
Srebro 925/1000
Zdobienie :
Kamienie DiFlame
Dł. łańcuszka:
40 cm

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie zestawu pamiątkowego "100. rocznica urodzin Jana Pawła II", składającego się ze srebrnego medalu "Eucharystia Miłości" oraz srebrnego krzyżyka z łańcuszkiem, w cenie 390 zł (+ 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup zestawu nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym zestawem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już zestawu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany zestaw. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.