Józef Piłsudski na pamiątkowym medalu
platerowanym 24-karatowym złotem

Józef Piłsudski to jedna z osób mających największy wpływ na bieg historii Polski. Jako pierwszy otrzymał w 1920 roku tytuł Marszałka Polski.

Skarbnica Narodowa z dumą prezentuje medal upamiętniający pierwszego Marszałka Polski – Józefa Piłsudskiego, jednego z największych polskich bohaterów narodowych. Numizmat ten został wybity w najwyższej jakości menniczej i jest platerowany czystym 24-karatowym złotem (999/1000).

Pamiątkowy medal "Józef Piłsudski - Pierwszy Marszałek Polski" dostępny jest w preferencyjnej cenie 49 zł (zamiast 99 zł). Emisja ta rozpoczyna kolekcję "Wielcy Polacy zasłużeni dla Niepodległej" stworzoną dla upamiętnienia najwybitniejszych Polaków, którzy swą niestrudzoną walką, pracą, nieprzciętnymi osiągnięciami w nauce i sztuce zasłużyli się naszej Ojczyznie.

Awers medalu przedstawia przede wszystkim popiersie Józefa Piłsudskiego w mundurze. Na rewersie umieszczono kompozycję dwóch wariantów polskiego godła.

Korzyści z zamówienia emisji:

  • Certyfikat Autentyczności gwarantujący oryginalność każdej emisji
  • Indywidualne numerowane Świadectwo Własności
  • Eleganckie pudełko do bezpiecznego przechowywania i ekspozycji kolekcji
Specyfikacja
Metal:
Mosiądz platerowany 24-karatowym złotem
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
16 g
Średnica:
34 mm
Kraj emisji:
Polska

Wielcy Polacy zasłużeni dla Niepodległej

Kolekcja medali platerowanych 24-karatowym złotem

Medal Józef Piłsudski - Pierwszy Marszałek Polski zapoczątkowuje okolicznościową kolekcję "Wielcy Polacy zasłużeni dla Niepodległej".

Wszystkie medale w tej serii uszlachetnione są 24-karatowym złotem. Ich najwyższa jakość mennicza została uzyskana dzięki biciu stemplem lustrzanym (narzędzie bez żadnych śladów zużycia) i z zachowaniem ścisłego reżimu technologicznego. Dzięki temu nawet najdrobniejsze motywy medalu są doskonale widoczne.

Wartość kolekcji podnosi dodatkowo ograniczona liczba kolekcji. Tylko 10 000 polskich kolekcjonerów będzie miało możliwość skompletowania serii.

Rezerwacja kolekcji

Zamawiając pierwszy medal kolekcji – Józef Piłsudski – w preferencyjnej cenie 49 zł zostają Państwo prawo do otrzymywania kolejnych medali z serii "Wielcy Polacy - zasłużeni dla Niepodległej". Od momentu złożenia zamówienia będą Państwo otrzymywać w miesięcznych odstępach dalsze medale pamiątkowe z kolekcji w cenie 99 zł. Każda z emisji zostanie wysłana bez obowiązku zakupu, każdą z nich można zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Wśród uhonorowanych będą tak wybitne postaci jak: Tadeusz Kościuszko, Jan III Sobieski, Fryderyk Chopin, Adam Mickiewicz, Jan Paweł II, Ignacy Paderewski, Stanisław Staszic i wielu innych.

Do swojej ekskluzywnej kolekcji otrzymają Państwo gratis:

  • Certyfikat Autentyczności gwarantujący autentyczność każdej emisji i zawierający jej szczegółowy opis
  • Indywidualnie numerowane Świadectwo Własności kolekcji
  • Specjalne pudełko kolekcjonerskie do bezpiecznego przechowywania kolekcji.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie medali pamiątkowych "Wielcy Polacy - zasłużeni dla Niepodległej".  W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem z kolekcji: „Józef Piłsudski”, zamawiam go w preferencyjnej cenie 49 zł (zamiast ceny regularnej 99 zł) bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, płatność na podstawie faktury dołączonej do przesyłki.

Jeżeli zatrzymam ten pamiątkowy medal, otrzymam pozostałe 23 numizmaty, w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 99 zł (łączna cena tych medali to 2277 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu medalu.  W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia