Park Narodowy Wielkiego Kanionu

- jeden z najpiękniejszych cudów natury upamiętniony w cennym kruszcu!


Moneta "Wielki Kanion" została wybita w cennym srebrze próby 900/1000 w 2010 roku przez Mennicę USA. Na jej rewersie ukazany jest pejzaż z formacją skalną Wielkiego Kanionu. Awers przedstawia portret pierwszego prezydenta USA - George'a Waszyngtona.

Preferencyjna cena 74,50 zł zamiast 149 zł
+
pakowanie i przesyłka ZA DARMO!

Po tym jak srebrna ćwierćdolarówka opuściła mennicę i znalazła się na rynku, dzięki zaawansowanej technologii, specjalistom udało się uszlachetnić jej rewers lśniącym hologramemOzdobiony hologramem motyw zachwyci najbardziej wymagających Kolekcjonerów.

Park Narodowy Wielkiego Kanionu jest jedną z największych atrakcji turystycznych USA, a w 1979 roku został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

 

Piękno Ameryki

– srebrne ćwierćdolarówki USA w limitowanej edycji z hologramem


Emisja "Wielki Kanion" rozpoczyna kolekcję "Piękno Ameryki". Ta wyjątkowa seria upamiętnia na srebrnych monetach z hologramem naturalne i historyczne dziedzictwo Stanów Zjednoczonych! Kolekcja jest ściśle limitowana w Skarbnicy Narodowej i towarzyszą jej liczne akcesoria GRATIS! Po więcej informacji zapraszamy do zakładki "O kolekcji".

Specyfikacja
Emitent:
Stany Zjednoczone Ameryki
Nominał:
ćwierć dolara
Lata emisji:
2010-2021
Stan zachowania:
menniczy
Metal:
srebro 900/1000 (2010-2018) lub srebro 999/1000 (2019-2021)
Masa:
6,25 g (2010-2018) lub 6,34 g (2019-2021)
Średnica:
24,26 mm
Zdobienie:
kolorowy hologram

Piękno Ameryki

– srebrne ćwierćdolarówki USA w limitowanej edycji z hologramem


Cenne srebro!

Pierwsze monety z kolekcji "Piękno Ameryki" zostały wyemitowane przez Mennicę USA w 2010 roku. Ukazują piękno i bogactwo amerykańskiej ziemi. W zależności od roku emisji, ćwierćdolarówki wybito w srebrze próby 900/1000 lub 999/1000.

Kolekcjonerzy na całym świecie cenią tę serię za szlachetny kruszec oraz przepiękne projekty uwiecznione na numizmatach z najwyższą dbałością o szczegóły.

Hipnotyzujący hologram!

Po tym jak srebrne ćwierćdolarówki trafiły na rynek, niezależna firma numizmatyczna, dodatkowo uszlachetniła ich rewersy lśniącym hologramem. Padające promienie światła tworzą niezwykle piękny i ciekawy efekt tęczy.

Mistrzowska jakość bicia!

Monety wyróżniają się wysoką precyzją bicia. Każda emisja zachwyca wybitnym wzornictwem. Wypukłe motywy rewersów pokryte hologramem efektownie kontrastują z gładką powierzchnią tła. To małe dzieła sztuki!

Ściśle limitowana kolekcja!

Skarbnica Narodowa może zapewnić jedynie 10 000 kompletnych kolekcji "Piękno Ameryki". Składają się one: ze srebrnych ćwierćdolarówek z hologramem, Certyfikatów Autentyczności, kolekcjonerskiego pudełka do bezpiecznego przechowywania monet i Świadectwa Własności serii. Dlatego też tylko ściśle określona liczba Kolekcjonerów będzie mogła szczycić się jej posiadaniem w Polsce.

Gwarancja stałej ceny!

Złożenie zamówienia już teraz zapewnia możliwość kolekcjonowania serii "Piękno Ameryki" w regularnej cenie 149 zł za uszlachetnioną hologramem ćwierćdolarówkę. Od momentu nabycia monety "Wielki Kanion", będą wysyłane w około miesięcznych odstępach kolejne monety w stałej cenie 149 zł za jeden egzemplarz. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Dzięki temu w wygodny sposób można zbudować swój prywatny zbiór tych ciekawych i poszukiwanych numizmatów.

Bezpieczeństwo kolekcjonowania!

Skarbnica Narodowa daje pewność bezpiecznych zakupów. Gwarantujemy prawo zwrotu każdej monety w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki oraz zwrot kosztów jej zakupu. Kolekcja składa się z 56 srebrnych ćwierćdolarówek ozdobionych hologramem.

Tylko w ramach kolekcji akcesoria GRATIS!

  • Certyfikat Autentyczności do każdej monety z serii
  • Eleganckie szkatuły do bezpiecznego przechowywania emisji (pierwsza dołączona do 4. przesyłki)
  • Świadectwo Własności kolekcji opatrzone indywidualnym numerem (wysyłane z ostatnią monetą)

Tak, zamawiam kolekcję "Piękno Ameryki" w limitowanej wersji z hologramem. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą monetą "Wielki Kanion", proszę o przesłanie jej w cenie 74,50 zł - bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy. Przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela lub mogę wybrać szybką płatność elektroniczną.

Pozostałe 55 monet z tej kolekcji będę otrzymywać około raz w miesiącu - każda w cenie regularnej 149 zł – łączna cena tych 55 monet to 8 195 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monet w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconych już monet, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmaty zostaną wysłane w stanie menniczym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.