Nieprzemijający symbol miłości – serce
i sztabka, platerowana srebrem i złotem, z rozebraną do naga pięknością

Wyjątkowy zestaw z okazji zbliżającego się dnia zakochanych - święta obchodzonego 14 lutego:

  • Naszyjnik w kształcie serca ozdobiony trzema perłami oraz akwamarynami
  • Sztabka kolekjonerska z reprodukcją obrazu "Maja naga"

"Maja naga" to jedyny akt w malarstwie hiszpańskiego artysty Francisca Goi. Nie wiadomo, kto pozował artyście. Kiedy obraz powstał w XIX-wiecznej, katolickiej Hiszpanii - wywołał ogromne kontrowersje. Nieskazitelne alabastrowe ciało rozebranej do naga piękności, ułożone na białych koronkowych poduszkach i połyskliwym aksamicie uznano za obsceniczne.

Do bezpiecznego przechowywania zestawu przeznaczony jest aksamitny woreczek.

Jeśli nie chcesz całego zestawu, możesz wybrać w trakcie zamawiania tylko naszyjnik w kształcie serca w cenie 69 zł (+ 9,95 zł koszt pakowania i przesyłki).

Specyfikacja
Sztabka:
Jakość:
Stan menniczy
Waga:
50 g
Wymiary:
35 x 60 mm
Kraj emisji:
Polska
Uszlachetnienie:
Czyste srebro i złoto
Naszyjnik:
Dł. łańcuszka :
ok. 45 cm
Wymiary serca:
ok. 3 x 3 cm
Zdobienia:
perły i akwamaryn

W przypadku wyboru zestawu:

Tak, zamawiam zestaw składający się z:

  • naszyjnika w kształcie serca ozdobionego perłami i akwamarynem 
    oraz
  • platerowanej srebrem i złotem sztabki z reprodukcją obrazu "Maja Naga". 

Zestaw w cenie 199 zł (+ 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Jego zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami - zamówienie obejmuje tylko opisany zestaw.

W przypadku wyboru samego naszyjnika:

Tak, zamawiam naszyjnik w kształcie serca ozdobiony perłami i akwamarynem w cenie 69 zł (+ 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Jego zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami - zamówienie obejmuje tylko opisany zestaw.

- - - - - - - -

Mam 14 dni na zapoznanie się zamówionymi produktami – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów ich zakupu. W przypadku odesłania opłaconych już produktów, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty złożenia zamówienia. 

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.