Święty Jan Paweł II uwieczniony w cennym złocie

16 października 1978 roku rozpoczął się pontyfikat największego Polaka w dziejachJana Pawła II. Trwał ponad 26 lat. Jego kanonizacja, zaledwie dziewięć lat po śmierci w 2005 roku, była najszybszą w historii nowożytnego Kościoła. Swą charyzmatyczną osobowością Papież fascynował ludzi na całym świecie. Pozostanie największym autorytetem szanowanym i kochanym przez miliony wiernych.

W hołdzie Ojcu Świętemu Skarbnica Narodowa wyemitowała cenną pamiątkę - wyjątkowy złoty medal upamiętniający wyniesienie na ołtarze naszego Wielkiego Rodaka!

  • Cenne 14-karatowe złoto
  • Najwyższa jakość mennicza – jakość najbardziej ceniona przez Kolekcjonerów numizmatów na całym świecie!
  • Certyfikat Autentyczności zawierający szczegółowy opis emisji
  • Kopia historycznej fotografii Jana Pawła II GRATIS!


Awers numizmatu ukazuje wizerunek Jana Pawła II, w otoku widnieje baranek - symbol chrześcijaństwa, wpleciony w polską ornamentykę ludową.

Rewers medalu przedstawia herb papieski Jana Pawła II,  daty ramowe 1920-2005 oraz napisy „Karol Wojtyła”  i „Jan Paweł II”

Już z pierwszym numizmatem w kolekcji otrzymają Państwo w prezencie kopię krzyżyka z I Pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Z kolejnym, za symboliczne 1 zł, będzie to książka "Uzdrowiona. Kostarykański cud". To poruszająca opowieść o kobiecie, której historia stała się dowodem w procesie kanonizacyjnym Papieża Polaka. Do numizmatu dołączona jest W PREZENCIE kopia archiwalnej fotografii Papieża Polaka - Jana Pawła II.

Medal "Święty Jan Paweł II" otwiera kolekcję "Jan Paweł II – droga do świętości". Upamiętnia ona najistotniejsze wydarzenia pontyfikatu Papieża Polaka. 

Specyfikacja
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
lustrzany
Metal:
14-karatowe złoto
Masa:
2 g
Średnica:
18 mm
Limitacja:
2500 kolekcji

Najważniejsze wydarzenia pontyfikatu Papieża Polaka w cennym złocie!

Medale wchodzące w skład papieskiej kolekcji "Jan Paweł II – droga do świętości" dokumentują najważniejsze wydarzenia pontyfikatu Jana Pawła II

Jedynie 2500 kolekcjonerów na świecie wejdzie w posiadanie serii upamiętniającej pontyfikat największego Polaka w historii - Jana Pawła II. Tak niska limitacja nadaje tym wyjątkowym numizmatom wysoką wartość kolekcjonerską!

Kolekcję "Jan Paweł II – droga do świętości" otwiera medal "Święty Jan Paweł II". W serii upamiętniono także inne ważne wydarzenia polskiego pontyfikatu, począwszy od wyboru naszego rodaka na Stolicę Piotrową 16 października 1978 roku - „Habemus Papam”, pamiątkę podróży apostolskich - „Papież Pielgrzym”, wzruszającą scenę nieudanej próby zamachu na Placu Świętego Piotra - "Papież Wybaczenia", aż po smutne wydarzenia z kwietnia 2005 roku, które zamknęły ten jakże istotny etap w życiu Polski, jej mieszkańców oraz  całego Kościoła Katolickiego. 

Ponadto, w ramach kolekcjonowania, otrzymają Państwo W PREZENCIE:

  • Certyfikaty Autentyczności do każdego medalu
  • Kopie archiwalnych historycznych fotografii Jana Pawła II, przesyłane z każdym medalem
  • Piękną kasetę kolekcjonera i profesjonalną lupę numizmatyczną, dołączone do czwartej przesyłki
  • Indywidualnie numerowaną tabliczkę z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem właściciela kolekcji!
  • Świadectwo Własności kolekcji, wysyłane na zakończenie serii

Każdy medal można zwrócić w ciągu 14 dni od momentu otrzymania. To niepowtarzalna możliwość zapoznania się z oferowanymi numizmatami oraz przekonania się o ich pięknie i najwyższej jakości.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie medali pamiątkowych "Jan Paweł II – droga do świętości". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem z kolekcji: "Święty Jan Paweł II", zamawiam go w preferencyjnej cenie 495 zł (zamiast ceny regularnej 990 zł) bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę.  Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.

Jeżeli zatrzymam ten pamiątkowy medal, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze medale z tej zamkniętej kolekcji, każdy w cenie regularnej 990 zł. Łączna cena tych 19 medali to 18810 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 21 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu.
W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.