Orzeł Biały II Rzeczypospolitej na srebrnym medalu o wadze 2 uncji

Wyjątkowy medal uszlachetniony cennym rutenem i złotem

Orzeł Biały na srebrnym medalu o wadze 2 uncji uszlachetnionym rutenem i złotem

Orzeł Biały na srebrnym medalu o wadze 2 uncji uszlachetnionym rutenem i złotem

Ocena kolekcjonerów: 4.3

8
 • Czyste srebro próby 999/1000
 • Uszlachetnienie cennym rutenem i złotem
 • Indywidualny numer na rancie
 • Zaledwie 1918 egzemplarzy na świecie
 • Rodzaj: Pojedynczy produkt
 • Ilość: Ostatnie sztuki
Cena: 990 zł

W 2017 roku będziemy celebrować 90. rocznicę powstania współczesnego wizerunku Orła Białego. Dla upamiętnienia tego wydarzenia został wybity wyjątkowy medal:

 • 2 uncje (ponad 62 g) czystego srebra próby 999/1000
 • Najwyższa jakość wykonania
 • Uszlachetnienie cennym grafitowym rutenem
 • Platerowanie 24-karatowym złotem
 • Zaledwie 1918 egzemplarzy na świecie

Ten kunsztownie wykonany medal jest wybitnym arcydziełem sztuki menniczej. Widoczny na rewersie wizerunek Orła Białego otaczają ornamenty odwołujące się do wzoru pieczęci państwowej z 1927 roku. Awers zdobi specjalna kompozycja rocznicowa ozdobiona inskrypcją "Bóg - Honor - Ojczyzna". Wyjątkowość medalu podkreśla wygrawerowany na rancie indywidualny numer, który sprawia, że każdy egzemplarz jest prawdziwym unikatem.

Skarbnica Narodowa jest jedynym oficjalnym dystrybutorem medalu "Orzeł Biały" w Polsce. Jego autentyczność gwarantuje Certyfikat, a do bezpiecznej i efektownej ekspozycji przeznaczone jest lakierowane, drewniane pudełko kolekcjonerskie.

Cena: 990 zł
Specyfikacja
Metal:
Czyste srebro próby 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza
Waga:
2 uncje
Średnica:
50 mm
Kraj emisji:
Polska
Limitacja:
1918 egzmeplarzy
Uszlachetnienie:
Cenny ruten i 24-karatowe złoto

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie srebrnego medalu Orzeł Biały o wadze 2 uncji uszlachetnionego rutenem i złotem w cenie 990 zł (+ 9,95 zł koszt wysyłki). Zakup emisji nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym numizmatem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu emisji. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany numizmat. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.